Багаторічний міні-парник «Равлик»

При досить холодної зими і нетривалому літо садівникам складно обійтися без теплиць. Тільки за допомогою останніх є можливість виростити хороший урожай.

Повноцінна теплиця стоїть дорого, займає досить багато місця, а також не володіє мобільністю, через що її зараз активно витісняють парники різного розміру і конфігурації. Привертає як любителів, так і професіоналів, в спрощених варіантах не тільки прийнятна ціна, а й якісний захист врожаю від холодів, дощів і шкідників.

Переносний парник «Равлик» цікавий тим, що його можна встановити практично на будь-якій ділянці городу. Припустимо монтаж без попередньо влаштованого фундаменту, проте з ним конструкція прослужить довше. При бажанні міні-теплицю можна переміщати. Ця функція буває корисна тоді, коли «Равлик» використовується для вирощування розсади поперемінно на різних грядках.

Розміри і установка

Довжина міні-теплиці становить 2 м, ширина 1м, висота варіюється від 75 до 85см. Ці характеристики дозволяють найбільш ефективно використовувати конструкцію для вирощування будь-яких видів розсади, а також невисоких ягід і овочів.

Установка парника займає від 30 хвилин до години, що значно полегшує життя садівникам, які ще пам'ятають, яких зусиль коштувало спорудження та монтаж великих теплиць і саморобних парників.

Каркас міні-теплиці «Равлик» складається з профільних труб, покритих порошковою фарбою. Як вкриває матеріалу для міні-теплиці використовується полікарбонат. Конструкція виробу влаштована таким чином, що воно може відкриватися з обох сторін. В якості фундаменту для парника «Равлик» підійдуть звичайні колоди, можна використовувати цеглу.

фото

Переваги міні-теплиці «Равлик»

 • мобільність;
 • надійність;
 • простий монтаж;
 • зручність в експлуатації;
 • помірна вартість.

Для того, щоб переставити парник з однієї частини городу на іншу, не буде потрібно багато часу.

Таким чином, можна за один сезон виростити кілька культур в даній міні-теплиці. При цьому парник влаштований так, що його можна використовувати багато років, домагаючись відмінного врожаю з року в рік.

Переваги в порівнянні з іншими парниками

 • низька ціна при багаторічної експлуатації;
 • можливість переміщати конструкцію на різні грядки;
 • високоміцні матеріали, що дозволяють користуватися міні-теплицею взимку.

Установка «Равлики» не займає багато часу і не зажадає від власника спеціальних знань. Збірка здійснюється за кілька кроків за допомогою викрутки.

Користуватися парником легко: вкриває матеріал надійно захищає розсаду від несприятливих погодних умов. При необхідності можна відкривати протягом дня обидві сторони парника. Цікавою особливістю міні-теплиці є можливість використовувати її і в осінньо-зимовий період. При цьому потрібно уникати потрапляння великої кількості снігу на дах конструкції, в іншому випадку вона може бути пошкоджена.

ВАЖЛИВО! Для того, щоб полікарбонат зміг зберігати тепло протягом нічного часу, потрібно подбати про те, щоб днем ​​він добре прогрівався сонячними променями.

Недоліки «Равлики»

 • невелика висота;
 • вага в зібраному вигляді становить 20 кг;
 • при використанні напротязі матеріали конструкції можуть сильно постраждати від погодних умов.

Які культури можна вирощувати?

Крім розсади, в парнику добре виростають огірки і томати, кабачки, патисони, садова суниця, будь-яка зелень. Єдине правило, яким не варто нехтувати, - це висота культури, яка не повинна перевищувати 80-85 см.

Міні-парник «Равлик» є вдалою моделлю, яку можна ефективно використовувати на городі для вирощування розсади, а також невисоких овочевих і ягідних культур. Хороший варіант для цілорічного використання «Равлик» дозволяє в холодну пору року уникнути повного промерзання грунту там, де це необхідно. Вона підходить для багаторічної експлуатації завдяки своїй мобільності і міцності. Якщо ви мрієте про багаторічну теплиці невеликого розміру, вартість якої не повинна перевищувати 5000 рублів, то «Равлик» - це те, що вам потрібно!

Також на нашому сайті є ще статті про види парників: Гармошка, Новатор, Даяс, Огурчик, Хлібниця і інші культури.

Схожі Статті