Буряк в раціоні тварин - чи можна давати овоч собакам, кішкам, морським свинкам і іншим вихованцям?

Буряк - овоч, який вже давно прижився в раціоні людини. Продукт містить велику кількість вітамінів (А, В, С, В1, В2, Р і РР) і корисних мінералів (залізо, калій, магній). Саме цим правилом і керуються люди, коли пропонують коренеплід своєю твариною. А чи можна це робити?

Організм людей і звірів має багато відмінностей, тому порівнювати користь однакового харчування тут - питання спірне. Яким домашнім улюбленцем дозволений подібний корм? В якому обсязі і як часто його варто додавати в раціон вихованців, щоб не нашкодити? Поговоримо про це далі в статті.

Чи можна пропонувати сирої і варений овоч?

Допускається введення в раціон коренеплоду деяким видам тварин.

собакам

Чи можна собакам буряк? Собакам давати її можна і навіть потрібно, але з обережністю. Буряк - дуже сильний алерген і якщо у тварини виявиться алергічна реакція (метіарізм, діарея, зміна забарвлення сечі і калу), то від вживання продукту доведеться відмовитися раз і назавжди!

Довідка! Існує думка, що буряк здатна вплинути на забарвлення шерсті тварин і посилити її яскравість. Якщо рудим це піде на користь, то білі собаки можуть пожовтіти, а чорні - побуреть.

Вживати її собакам можна і в сирому, і у вареному вигляді.

Сиру потрібно попередньо очистити, нарізати соломкою або натерти на тертці. Якщо тварина відмовляється вживати такі ласощі в чистому вигляді, то можна змішати його з сиром або додати до м'яса.

Варена буряк не втрачає своїх властивостей і стає ще корисніше. Її можна давати якщо вихованець відмовляється від вживання овоча в сирому вигляді. Запропонуйте собаці буряк?% B

Схожі Статті