Чи допомагає оцет проти клопів? Як вивести паразитів і чи можна це зробити? Рецепти народних засобів

Як відомо домашні клопи дуже шкідливі і небезпечні для людини, тому з ними потрібно обов'язково боротися.

Оцет є одним з найбільш доступних засобів для боротьби з клопами, так як він є практично в кожному будинку і відрізняється низькою ціною.

Сьогодні розбираємо питання: чи допомагає оцет від клопів? Розглянемо основні народні рецепти на його основі. Розповімо як вивести клопів оцтом і чи можливо це?

Чи можна вбити клопів оцтом?

Оцет застосовується в якості способу для боротьби з клопами досить давно, тому його можна назвати одним із старовинних народних засобів.

ВАЖЛИВО! Оцет не вбиває постільних клопів на смерть, а всього лише відлякує їх за допомогою свого запаху. Однак якщо використовувати його правильно, то про кровососів ви зможете забути на термін до півроку.

За ефективністю він значно поступається сучасним інсектицидною препаратів, проте його доцільно використовувати в наступних випадках:

  • Коли в будинку є маленькі діти або домашні тварини.
  • Коли хтось із членів сім'ї є аллергиком. До речі, існують засоби безпечні для людей і тварин.
  • Коли у сім'ї немає можливості покинути своє житло на час проведення дезінфекції.

Реагуючи на запах оцтової кислоти, вони оперативно залишають територію, оброблену оцтом, і не повертаються туди до того часу, поки аромат повністю не вивітриться. Ефективність даної процедури залежить від концентрації і кількості оцтового розчину.

УВАГА! Безпечним для людини є розчин з концентрацією не більш ніж 9%. В іншому випадку можливе отруєння оцтовими парами.

Загинути від цього народного кошти кровососи можуть тільки в тому випадку, якщо виявляться в баночці з оцтовою кислотою. Есенція роз'їдає тканини тіла, і вони гинуть.

Використання спільно з іншими речовинами

Щоб підсилити дію оцту, можна змішувати його з іншими речовинами. Таким чином ви отримаєте більш отруйну суміш, яка зможе позбавити вас від паразитів повністю.

Якщо змішати оцет з нафталіном і 90% -ним спиртом, ви отримаєте розчин, який може вбити клопа в разі потрапляння на його тіло. Однак випаровування такої рідини ніякого результату не дають і не заважають клопам вести активне життя ночами.

Стіни, плінтуса і меблі можна обробляти уксусно-скипидарною сумішшю, розпорошуючи її за допомогою пульверизатора. Попадання в такий розчин призводить до загибелі шкідників за дванадцять секунд.

УВАГА! В результаті застосування суміші оцту зі скипидаром у приміщенні на тривалий час збережеться запах, здатний викликати головний біль, задишку і астматичний напад.

Досить гарну ефективність показує поєднання оцту з відваром полину. Цією сумішшю необхідно обробити ніжки і корпус ліжка, вентиляційні ходи, вікна та дверні коробки.

Підготовка приміщення перед обробкою

Перш ніж починати обробку приміщення оцтом проти клопів, необхідно зробити генеральне прибирання. Розберіть все ліжка і виперіть постільна білизна при високих температурах.

Подушки здайте в хімчистку, а матраци винесіть на холод або обробіть впливом пара. На клопів згубну дію надають як високі, так і низькі температури.

Відсуньте всі меблі від стін, щоб звільнити доступ до плінтусів. Не забувайте уважно оглядати всі меблі на предмет проживання в ній колонії комах.

Приберіть книги з полиць і виведіть з квартири маленьких дітей і домашніх тварин. Зніміть всі елементи декору зі стін і обробіть їх оцтовим розчином з внутрішньої сторони.

Як труїти клопів оцтом? Обробку приміщення слід проводити за допомогою пульверизатора або кисті. Полив повинен бути рясним. Особливу увагу слід приділяти тим місцям, де вами були знайдені клопи.

Коли ви закінчите обробку, не забудьте провітрити приміщення. Через кілька годин проведіть вологе прибирання.

ДОВІДКА! А ви знаєте як виглядають укуси клопів у дорослих і дітей? Вони можуть завдати шкоди організму, тому їх потрібно обов'язково лікувати.

Оцет має такі переваги:

  • Доступність, так як його можна купити в будь-якому магазині.
  • Низька ціна, яка істотно відрізняється від вартості інсектицидів.
  • Безпека, так як оцет не провокує виникнення алергії і не надає токсичного впливу на організм людини при використанні його в тій кількості, яка необхідна для позбавлення від клопів.

До недоліків оцту можна віднести:

  • Сильний запах, який залишиться у вашій оселі на тривалий час.
  • Низьку ефективність, так як після обробки приміщення даними засобом клопи можуть повернутися до вас дуже скоро, а на яйця цих комах оцет не діє взагалі.

Оцет можна використовувати в якості тимчасової або профілактичного заходу. А щоб позбутися від клопів повністю, необхідно викликати фахівців зі служби дезінсекції.

Якщо викликати фахівців дорого для вас, то ось список ефективним коштів для самостійного опрацювання приміщень: аерозолі Чистий дім, Рейд, Раптор, Комбат, якщо зараження вже занадто сильне, то вам допоможуть Гет, Кат чи Карбофос.

Схожі Статті