Чим і як може допомогти часник проти раку? Інструкція щодо застосування засобів для лікування

Вчені з усього світу продовжують працювати над створенням препаратів, які лікують рак, проте до створення препарату, доступного для всіх стражденних, ще далеко.

Проте, вже сьогодні ми можемо використовувати в боротьбі з недугою дешеве і доступне засіб з доведеною ефективністю.

Це - звичайний часник, що продається на прилавках магазинів. Далі в статті можна знайти покрокову інструкцію використання рослини в лікуванні.

Як реагує пухлина на овоч?

Дані наукових досліджень, проведених в останні роки, достовірно підтверджують: вживання в їжу головок часнику дійсно гальмує ріст і життєдіяльність ракових клітин.

Компоненти часнику ускладнюють механізми підживлення ракової пухлини, що вимагає великої кількості енергії для зростання, а це призводить до голоду ракових клітин.

На які види онкології може вплинути?

Найбільшу ефективність показує в боротьбі з раком шлунка. Також часник можна успішно застосовувати в боротьбі з раком:

 • стравоходу і кишечника;
 • головного мозку;
 • сечового міхура;
 • передміхурової залози та інших органів.

Чого бояться новоутворення?

Терапевтичний ефект часнику обумовлюється присутністю в його складі ряду хімічних сполук: селену, алексина, аллицина і з'єднань сірки. Ці речовини мають здатність провокувати цілий ряд процесів в організмі людини, а саме:

 • зниження темпів зростання пухлини;
 • смерть ракових клітин;
 • утруднення кровотоку до пухлини;
 • захист цілісності ДНК;
 • захист організму від негативних наслідків хіміотерапії.

Цікавий факт: порівняно недавно вчені відкрили перспективний спосіб впливу на ракові клітини за допомогою золота. Було з'ясовано, як реагує пухлина на золото. У наночастинок металу було виявлено властивість покращувати ефект від хіміотерапії і ліквідувати її небажані наслідки. Молекули золота, які взаємодіють з раковими клітинами, показують високу ефективність при їх знищенні, при цьому не завдають шкоди організму і, зокрема, нервової тканини. Виходить, реакція ракової пухлини така, що рак боїться часнику, і, виявляється, любить золото, але в підсумку обидва методи боротьби з хворобою допомагають пацієнту одужати.

Профілактика проти раку

Часник можна використовувати для профілактики ракових захворювань різних органів. Доведено, що люди, що вживають в їжу велику кількість часнику, також рідше хворіють онкологією.

У часнику міститься триптофан - речовина, яка в організмі людини перетворюється в мелатонін. Це - гормон сну, нейтралізує вільні радикали і оберігає нас від раку.

Люди, організм яких не виробляє достатньої кількості мелатоніну (серед них, наприклад, люди похилого), знаходяться в групі ризику захворюваністю на онкологію. Саме з цієї причини люди похилого віку страждають від раку частіше молодих. Тобто, регулярне вживання в їжу часнику здатне згладити недолік мелатоніну в організмі і, як наслідок, знизити ризик розвитку хвороби.

Покрокова інструкція, як правильно використовувати рослину в лікуванні?

До сих пір фахівці не мають єдиної думки з приводу оптимальної терапевтичної дози часнику. Однак існує кілька універсальних рекомендацій:

 1. Перед тим, як з'їсти головку часнику, очистіть її, а потім відкладіть на півгодини. Ця витримка необхідна для того, щоб в голівці встигли виробитися необхідні речовини.
 2. Цілком достатньою дозуванням буде вживання від однієї до півтора головок часнику в день.
 3. Якщо ви не переносите запаху або смаку часнику - спробуйте додавати в їжу часникове масло або порошок часнику. Так ви замаскуєте його іншими продуктами.

У народній медицині застосовують такі рецепти.

настоянка

 1. Підготуйте трохи шишечок ялівцю масою близько 100 грам, дві головки часнику і 2-3 літри вина.
 2. Залив ялівець вином, дайте суміші настоятися протягом 14 днів, періодично струшуючи її.
 3. Потім додайте дрібно подрібнений часник і залиште суміш ще на 10 діб.
 4. Витримавши настоянку, відокремте рідина і приймайте її 2 рази в день, випиваючи по 50 грам після їжі.

Відвар з медом

Для приготування знадобиться підготувати 200 грам розтертого часнику і півкіло меду.

 1. Помістіть інгредієнти в каструлю і перемішайте їх.
 2. Отриману суміш готуйте на водяній бані не менше 40 хвилин.
 3. Після закінчення готування зніміть піну і дайте готовому відвару охолонути.
 4. Приймайте відвар щодня по 1 столовій ложці під час прийому їжі не менше 3 разів за добу. Зберігайте в прохолодному і темному місці.

Зовнішнє застосування

При наявності зовнішніх (що залягають близько до шкіри) пухлин можна прикладати на місце пухлини подрібнений до кашкоподібного стану часник, загорнутий в марлю або бинт. При контакті часникового соку зі шкірою протиракові властивості часнику надають відносно слабкий вплив на рак. Для досягнення ефекту необхідно не прибирати часникову примочку протягом мінімум декількох годин.

Візьміть до уваги, що часник ні за яких умов не може бути єдиним засобом, використовуваним при лікуванні ракових захворювань. Однак його застосування може посилити ефект від лікування в поєднанні з вітамінними і мінеральними добавками і засобами офіційної медицини.

Часник вважається ефективним засобом для лікування інших хвороб, таких як гіпертонія, кашель, простатит, оніхомікоз, закупорені судини, застуда і нежить, геморой, папіломи і бородавки.

Схожі Статті