Чим же їх прогнати? Засоби від бліх для собак: чим обробити, кращі спреї, нашийники та шампуні

Власники собак часто приходять в подив, звертаючи увагу на неспокійне веління свого вихованця. Тим часом все пояснюється досить просто.

Для того щоб зрозуміти причину незрозумілої поведінки собаки, досить перевірити її шерсть на наявність бліх і кліщів. Це найбільш поширені паразити на тілі тварини.

Якщо при огляді нічого не виявлено буде краще провести профілактику зараження.

Огляд найбільш дієвих засобів

Зараз у продажу пропонується величезний вибір препаратів для боротьби з блохами та кліщами. Недосвідченого собаківника такий багатий вибір може серйозно спантеличити.

Порада: візьміть за правило, не вживати ніяких дій пов'язаних з вашим вихованцем без ради ветеринара.

При виборі препарату відповідного вашому вихованцеві фахівець врахує всі параметри. Адже засіб, що підходить для дрібних порід, абсолютно може не підійти для великої собаки. А якщо навіть підійде, то з огляду на розміри тварини, фахівець підкаже концентрацію, а також необхідний обсяг кошти для застосування в боротьбі з паразитами. Всі засоби та препарати можна точно віднести до однієї з наступних груп:

  • нашийники, що застосовуються для профілактики зараження;
  • краплі, найбільш поширений засіб боротьби з блохами;
  • спреї, при дотриманні параметрів застосування дуже дієвий засіб;
  • шампуні від паразитів. Забезпечують найбільш щадне дію без ускладнень і побічних ефектів. За порадою ветеринара можна підібрати засіб навіть для цуценят.

Слід враховувати, що блохи в собак можуть бути рознощиками яєць глистів. Тому після знищення паразитів на тілі вашого вихованця необхідно вжити заходів по очищенню організму собаки від гельмінтів.

Нашийники від бліх

Хороший варіант, застосовуваний для профілактики зараження вашого вихованця блохами.

Випускається вітчизняними і зарубіжними виробниками, розділяється по вживаному для захисту препарату, а також довжині нашийника в залежності від розмірів собаки.

Beaphar

Голландською фірмою «Беафар» випускається декілька варіантів нашийника.

Довжиною 35 см, призначених д ля цуценят і собак дрібних порід (які ще є кошти від бліх для цуценят?). Робоча речовина - тетрохлорінфос. Дозволяється застосування з віку вихованця 2 місяці.

Довжиною 65 і 85 сантиметрів. Для собак звичайного розміру і для великих порід собак. Робоча речовина - дімпілат. Для тварин досягли віку 6 місяців.

Ціна коливається від 230 до 850 рублів, залежить від довжини, а також регіону продажу нашийника. Перед застосуванням нашийник взяти за кінці, потім потягнути для активації робочої речовини. Чи не бояться намокання, але при купанні робоча речовина дімпілат токсично для риб. Захищають тварина від зараження протягом 4 місяців. Забороняється застосування інших препаратів при одягненому на собаку нашийнику.

Kiltix - Кілтікс

Випускається три варіанти нашийників різної довжини (38, 53 і 70 см), призначених відповідно для дрібних, середніх і великих порід собак. Діючі препарати - пропоксур і флуметрин. Забезпечує захист тваринного на термін 6 місяців. Нашийники абсолютно безпечні для собак будь-яких порід. Ціновий діапазон 700-1000 рублів. Розробка фірми Байєр. Німеччина.

Перед купанням рекомендовано зняття нашийника, так як при попаданні в воду втрачає свої властивості, які відновлюються після висихання. При першому застосуванні можливе подразнення шкіри тварини під нашийником, яке самостійно проходить через 2-3 дня.

Детальніше про нашийниках Кілтікс читайте в статті.

Краплі від бліх

БлохНет

Розробка російської компанії Астрофарм краплі БлохНет. Випускається чотири різновиди крапель від бліх, застосовуваних в залежності від ваги вашого вихованця. Наноситься на загривок і уздовж спини собаки. Діюча речовина - фіпроніл. Після застосування захищає тварину протягом двох місяців.

Побічних ефектів і протипоказань до застосування немає. Винятком є ​​індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу крапель. Ціновий діапазон по Росії 80-190 рублів.

Спрей від паразитів

Фронтлайн

Даний препарат призначений для знищення на тілі собаки бліх, вошей, кліщів, . Робоча речовина - фіпроніл. Випускається фірмою Merial, Франція. Форма випуску - поліетиленові ємності об'ємом 100 і 250 мл, забезпечені розпилювальної головкою.

При обробці тваринної необхідно враховувати його вагу для розрахунку норми застосовуваного препарату. З флакона об'ємом 100 мл при одноразовому натисканні викидається 0, 5 мл засобу, 250 мл - 1, 5 мл. Норма нанесення 3-6 мл на один кілограм ваги вашого вихованця. Спрей не рекомендують використовувати разом з іншим препаратом. Протипоказань та побічних ефектів не виявлено. Після обробки не можна протягом доби гладити тварину і допускати контакт з дітьми.

Довідка! Ціна одного флакона спрея Фронтлайн близько 1000 рублів за флакон об'ємом 100 мл, 1700 рублів - 250 мл.

Шампунь від бліх

дана

Вітчизняне засіб, розроблене фахівцями ТОВ «Апі - сан» місто Москва, для знищення бліх на шкірі вашої собаки. Робоча речовина - перметрин. Знищує всіх паразитів на собаці при одноразовому застосуванні. Шампунь протипоказаний для купання цуценятам до віку 3 місяці, вагітним і годуючим сукам, а також хто одужує тваринам.

Засіб наноситься на змочену водою шерсть з розрахунку 1, 0 мл на кілограм ваги. Шампунь злегка втирається до спінювання, потім змивається теплою водою. Рекомендується замінити підстилку для запобігання повторного зараження паразитами. Роздрібна ціна упаковки об'ємом 150 мл 110-140 рублів.

Захист собаки від гельмінтів

Гельмінтал суспензія

Препарат випускається російським об'єднанням Чистотіл. Міжнародна назва «Пірантел». Робочі речовини - пирантел памоат і празиквантел. У продаж випускається в скляній або полімерній упаковці об'ємом від 2 до 20 мл. При зберіганні допустимо розшарування на фракції. Перед вживанням збовтати до однорідної маси світло - жовтого кольору. У комплекті з препаратом продається шприц - дозатор.

Застосування препарату призводить до порушення м'язової діяльності паразитів, їх паралічу з подальшою загибеллю. Загиблі гельмінти виводяться з організму собаки з калом. Дозування застосування розраховується індивідуально для кожної тварини з розрахунку 1 мл препарату на 10 кг маси тіла. Може вводитися в пащу собаки або змішуватися з їжею.

Побічних ефектів не виявлено навіть при триразовому перевищенні норм дозування. Протипоказанням до застосування служить індивідуальна непереносимість препарату.

Ринок засобів від собачих бліх повний різноманітності. Однією з найпопулярніших фірм з виробництва таких препаратів є компанія Барс.

Правильно і точно підібрані препарати позбавлять вашого вихованця від гельмінтів і кліщів. Нашийник посприяють тривалої захисту від повторних заражень, а шампунь не тільки допоможе вивести бліх, а й зробить шерсть чистою і блискучою.

Схожі Статті