Декоративна гарбуз для виробів і декору на Хелловін: як правильно висушити?

Гарбуз - це дуже смачний овоч. Його використовують в приготуванні ряду страв, що дуже приваблює гурманів. Про те, як в'ялити гарбуз, як заморожувати її для приготування їжі і сушити гарбузове насіння, ви можете дізнатися на нашому сайті.

Також гарбуз має величезний запас поживних речовин і вітамінів, які дозволяють відчувати користь від вживання продукту на своєму організмі.

Гарбуз - крім вживання її в їжу також може бути використана в якості декору.

Напевно ви бачили безліч предметів інтер'єру, які були виконані зі звичайних гарбузів. Різні тари, свічники та цілі гарбузове вази - і це лише мала частина того, де може бути застосована гарбуз.

підготовка овоча

Як висушити гарбуз для декору? Але для того, щоб використовувати цей, безумовно, креативний овоч для створення предметів інтер'єр і цікавих дизайнерських рішень, необхідно правильно підготувати гарбуз.

Найважливішим етапом для цього є сушка. Саме вона робить гарбуз настільки жорсткою, що вона може служити довгі роки своїм господарям в якості вироби.

У своїй статті ми докладно розповімо вам про те, як відбувається сам процес сушіння. Як підготувати гарбуз для сушки? Дуже важливо правильно підготувати гарбуз до процесу сушіння і мова тут йде зовсім не про попередні роботах перед самим процесом.

Про те, як і в які терміни необхідно прибирати гарбуз з городу, ви можете дізнатися з іншої нашої статті.

Дуже грамотно потрібно підходити безпосередньо до вибору самої гарбуза - адже це запорука правильного сушіння. Не кожен сорт гарбуза прийнятний для того, щоб з нього робили саморобку.

У спеціальних теплицях щорічно вирощують сотні гарбузів декоративних порід, які як раз і годяться для творінь майстрів.

Вивчіть інформацію про сорти декоративних гарбузів і виберіть їх за зовнішнім виглядом. Як правило, така гарбуз має більш округлі форми і більш виражені опуклості. Колір такий гарбуза рівний і коричневий.

Також крім того, що гарбуз повинна бути особливого сорту, вона повинна бути повністю здоровою для того, щоб гідно винести процес сушіння. Така гарбуз в першу чергу повинна рівномірного кольору, без явних ознак гниття або ж цвілі.

Також гарбуз повинна мати плодоніжки. На жаль, без неї сушка неможливо. З отвору, де плодоніжка з'єднується з овочем при сушінні, може витекти сік і весь процес буде проведений нанівець. Також ви повинні оцінити гарбуз на дотик. Вона повинна бути далеко не м'якою, скоріше більше твердої.

На овочі не повинно бути пошкоджень. Також не беріть гарбуз аж надто великих розмірів для сушіння в домашніх умовах. Швидше за все така сушка буде приречена на провал.

Наступним етапом підготовки гарбуза є ваші дії, але вже вдома. Удома ви повинні ретельно підготувати гарбуз до процесу сушіння. Для цього, очистіть гарбуз від видимих забруднень, акуратно протерши її ганчіркою. Тепер поставте гарбуз під душ і промийте з декількох сторін злегка теплою водою. Не робіть натиск занадто сильним - це може пошкодити шкірку овоча.

Після того як гарбуз промита, ретельно промокніть її рушником, прибираючи вологі краплі. Залиште гарбуз на годину в темному і сухому приміщенні, а потім знову промокніть рушником і досушити ще годину. Коли ви відчуєте, що верхня поверхня овоча абсолютно суха - можете приступати до наступної стадії.

Як висушити гарбуз для виробів? Сушити гарбуз можна як цілком так і по частинах. Залежно від того, яку мету ви переслідуєте від сушки визначитеся з видом гарбуза. Якщо ви хочете порізати овоч - поріжте гарбуз на довільні шматки, попередньо видаливши насіння.

Засоби та прилади

У чому сушити гарбуз? Гарбуз сушити можна різними засобами.

Залежно від того, як ви хочете бачити в кінцевому підсумку, овоч можна вдатися до різних технічних пристосувань.

Багато по-старому сушать гарбуз в кімнаті, але мало хто знає, що це великий ризик.

За цей час гарбуз може запліснявіти або почати псуватися. Тому краще залишити природний процес сушіння і використовувати нові технології.

Сушку можна здійснювати як в духовці, так в аерогрилі, електросушарці або ж мікрохвильовій печі. Варіантів маса - головне це чітке дотримання правил сушки і тоді бажаний результат не змусить себе довго чекати.

При якій температурі сушити гарбуз? Сушка гарбуза може бути здійснена при різній температурі в залежності від використовуваної в цьому процесі техніки. Так, сушка гарбуза може відбуватися при температурі в 80 градусів в духовці.

Гарбуз має перебувати в центрі духової шафи. Вам необхідно періодично повертати овоч за годинниковою стрілкою.

В аерогрилі температура впливу на гарбуз буде дорівнює вже 70 градусам. Сушка в електросушарці передбачає собою температуру в цілих 80 градусів. Мікрохвильова піч вміщає в себе маленький відсоток гарбуза, але її сушка виконується в режимі 600 Ватт.

Процес сушіння в будь-якому з перерахованих вище приладів передбачає собою те, що в процесі гарбуз повинна бути перевернута з боку в бік, щоб не допустити згоряння гарбуза з однієї зі сторін.

Як визначити готовність?

Готовність гарбуза може бути визначена по її зовнішньому вигляду, а також смаку. Якщо ви хочете спиратися на зовнішній вигляд то в першу чергу овоч повинен мати коричневий відтінок, як корки так і м'якоті. Кірка гарбуза повинна бути жорсткою, а м'якоть не в'язка і не вологою, а сушеної.

Якщо ви пробуєте сушену гарбуз на смак, то вона повинна трохи в'язати рот, але не бути сирою. Це основний правило в перевірку готовності цього овоча.

зберігання

Про те, як зберігати гарбуз в домашніх умовах і як зберігати її в льосі для вживання в їжу, ми вже розповідали в наших статтях.

Як зберегти декоративний гарбуз? Якщо ви хочете використовувати гарбуз не в цілях її поїдання, а в цілях декорування приміщення, то вам потрібно знати кілька дуже важливих правил.

По - перше не залишайте гарбуз в сирому і вологому приміщенні а також по можливості зведіть контакт з вологою нанівець.

Гарбуз необхідно тримати в місці, де температура не перевищує 30 градусів і не опускається нижче десяти.

Як зберігати вироби з гарбуза? Необхідно покрити їх зверху якимось покриттям для того, щоб виключити псування овоча.

Наприклад, це може бути безбарвний меблевий лак або ж лак для нігтів. У будь-якому випадку, необхідна ретельна захист овоча від всіляких потріскувань і впливу вологи.

Як зберігати декоративний гарбуз? Зберігати гарбуз необхідно в темному і сухому місці. Не можна тримати сушений овоч на вулиці як в холодну, так і в теплу пору року. Також не варто забувати, що такі овочі дуже чуйно реагують на перепади температур, тому не допускайте подібного.

Зайва волога сприяє утворенню цвілі або гниття. Також часто зустрічається проблема псування гарбуза гризунами чи комахами. Поставтеся уважніше до подібного явища.

Інструкція

Сушена гарбуз: як використовувати? Якщо ви хочете сушити гарбуз, яку будете використовувати в якості вироби, вам необхідно ретельно підійти до вивчення цього питання. Як правильно висушити гарбуз для вироби?

По - перше, обробіть овоч точно також як ми писали в першому пункті. Потім постарайтеся промити гарбуз під теплою водою, позбавляючи її від поверхневих змін. Не варто травмувати гарбуз або ж що - то з неї зрізати.

Промокнув гарбуз рушником, залиште її в добре вентильованому місці на добу. Вага ці дії є початком для самого процесу сушіння.

В саму духовку гарбуз варто завантажувати в момент, коли шафа ще не розігрівся. Піднос з гарбузом повинен бути сухим. Пам'ятайте про те, що шматочки необхідно постійно помішувати. Якщо ж мова йде про целиковой гарбузі - то перевертати.

цілком

Як висушити декоративний гарбуз цілком для виробів?

Цілком гарбуз можна тільки двома способами - з використанням різних пристосувань для цього або ж способом звичайного очікування.

Поговоримо про першому способі. Гарбуз сушать в духовці дуже давно, але висушити гарбуз цілком - дуже складне завдання.

Для того, щоб плід добре просох і дійшов до кондиції - вибирайте не дуже великі екземпляри. Також не забувайте про те, що такий гарбуз варто попередньо підготувати.

Тепер займаємося духовкою. Нагрійте духовку до температури рівної приблизно шістдесяти градусам. На деко покладіть спеціальний папір для випікання і покладіть гарбуз. Періодично прокручивайте гарбуз, даючи сушитися їй кожним боком. Сушка може походити від двох до восьми годин в залежності від розміру овоча.

Якщо ваша духовка не передбачає що в неї поміститися настільки великий плід, ви можете вчинити інакше. Підготувавши гарбуз залиште її в сухому і темному місці. Періодично перевіряйте гарбуз, щоб вчасно помітити ознаки гниття.

Зазвичай цьому сприяє висока вологість або ж комахи. Як правило, в домашніх умовах без теплового впливу гарбуз сушиться близько трьох місяців.

для Хеллоуїна

Як зберегти гарбуз на Хеллоуїн? Якщо ви готуєте гарбуз на Хеллоуїн, то вам слід пам'ятати про те, що гарбуз повинна почати сушитися на кілька місяців раніше свята.

Також вам варто пам'ятати про те, що для виготовлення святкової гарбуза потрібно підбирати декоративні сорти гарбуза, але не тверді, адже в іншому випадку ви не зможете нічого вирізати з такого плода.

Як висушити гарбуз для Хеллоуїна? Гарбуз для Хеллоуїна не варто сушити занадто сильно. Усередині м'якоть повинна залишитися трохи вологою. Тому овоч рекомендують заготовляти НЕ а три, а за два або ж півтора місяці.

пляшкова

Як висушити пляшкову гарбуз? Пляшкова гарбуз набагато менше звичайної і декоративної, а значить і сушиться в рази швидше. Для сушіння такої гарбуза вам необхідно розташувати її в духовці на пару годин на температурі 40 градусів або ж залишити на пару місяців в сухому темному приміщенні.

Швидкі способи

Як швидко висушити гарбуз для виробів? Якщо ви хочете швидко висушити гарбуз - зверніться до звичайного домашнього фену.

Якщо ваш овоч невеликих розмірів - вам вистачить пари годин, щоб висушити теплим повітрям її кірку.

Пам'ятайте про те, що возитися з такою гарбузом потрібно акуратніше. Від різкого перегріву кірка цілком може тріснути.

Сушка гарбуза не таке вже й складне заняття, тому не бійтеся здійснювати її в домашніх умовах. Ви впевнені, що перераховані нами способи знадобляться вам надалі для створення неймовірних виробів і речей.

Схожі Статті