Дивовижні томати «Рожевий родзинки»: опис сорту, врожайність, достоїнства і недоліки

Сорт томатів «Рожевий родзинки», результат української селекції, вражає великою кількістю солодких красивих плодів, в кисті їх може бути близько 50! І це не єдине позитивне якість сорту. Ці помідори добре зберігаються і легко переносять транспортування, вони смачні і не розтріскуються.

Якщо вас зацікавили томати «Рожевий родзинки» читайте нашу статтю. У ній ви знайдете повний опис сорту, його характеристики, особливості вирощування та інші подробиці агротехніки.

Томати Рожевий родзинки: опис сорту

Рослина детермінантна, максимум до 1, 5 м у висоту. Детермінантна рослина досягає максимального зростання швидше, закінчується квіткою, плоди дозрівають швидше, утворюються в переважній більшості на нижніх кистях. Городники помічають зниження врожайності на верхніх кистях. За типом куща - НЕ штамбовий. Стебло має міцний, стійкий, середньої облиственности, кисті складного типу. Кореневище потужне, розвинене по горизонталі більш ніж на 50 см, без прагнення вниз.

Лист середнього розміру, світло-зеленого забарвлення, типовий «помідорний» (картопляний), має зморшкувату структуру без опушення. Суцвіття складне, проміжне, перше суцвіття закладається над 6-8 листом, далі йде з проміжком в 1 лист. Цвєтков багато. Плодоніжка з зчленуванням. За ступенем дозрівання - скоростигла, урожай можна збирати на 90-ий день після сходів розсади.

Томат «Рожевий родзинки» має високу ступінь стійкості до основних захворювань. Призначений для висаджування в теплицю і відкритий грунт.

Характеристики

Сорти томатів «Рожевий родзинки» мають подовжену, слівовідной форму. Розміри - близько 5 см в довжину, вага - від 50 до 150 г. Шкірочка гладенька, тонка. Колір незрілих плодів - блідо-зелений з потемнінням у плодоніжки, зрілого - ніжно-рожевий, перламутровий. Плоди виходять гарні, не потріскалася.

Порівняти вага плодів даного сорту з іншими можна в таблиці нижче:

Назва сортувага плодів
рожевий родзинки50-150 грам
чорний Мавр50 грам
король Ринку300 грам
Таня150-170 грам
Гуллівер200-800 грам
Петро Перший250 грам
човник50-60 грам
Фаворит115-140 грам
Катя120-130 грам
Нікола80-200 грам
Золоте серце100-200 грам

М'якоть м'ясиста, щільна. але ніжна, приємна на смак - солодка. Кількість камер з насінням - 2-3. Сухих речовин в плодах близько 5%. Зрілі плоди на кистях можуть висіти довго і не псується. Зберігається зібраний урожай довго, транспортування переносить добре. Зберігають урожай томатів в темному сухому місці.

Помідори «Рожевий родзинки» виведені українськими селекціонерами, в Держреєстр по РФ не включений. Вирощують у всіх доступних регіонах. У теплиці виростають нижче. Вважається десертним сортом універсального призначення. Підійде для сирих салатів, гарячих страв. Добре йде на консервування цільними плодами, вони мають високу щільність і не втрачають форму, шкірка не тріскається. Виробництво томатних соків, соусів і пасти актуально.

Чудова врожайність, до 6 кг з однієї рослини. У кисті може бути більше 50 плодів. З 1 кв.м. можна отримати до 10 кг.

Про врожайність інших сортів можна дізнатися в таблиці нижче:

Назва сортуврожайність
рожевий родзинкидо 10 кг з кв.метрів
американський ребристий5, 5 з куща
Де Барао Гігант20-22 кг з куща
король ринку10-12 кг з кв.метрів
Кострома4, 5-5 кг з куща
дачник4 кг з куща
медове Серце8, 5 кг з кв.метрів
банан Червоний3 кг з куща
Золотий Ювілей15-20 кг з кв.метрів
Примадонна8 кг з куща

Недоліки виявлені в одиничних випадках, незначні.

переваги:

  • хороші смакові якості
  • рясний урожай
  • стійкість до хвороб
  • тривале зберігання плодів без наслідків
  • невибагливість до погодних умов.

Читайте на нашому сайті все про хвороби томатів в теплицях і способах боротьби з ними.

А також про сортах високоврожайних і стійких до хвороб, про томатах що не піддаються фітофторозу.

особливості вирощування

Головною особливістю є велика кількість плодів на одній кисті. Плоди зав'язуються при будь-якій погоді. Кущі формують в 2-3 стебла. Стійкість до розтріскування. Плоди на рослині розтріскуються через перепаду вологості через перепад денних і нічних температур.

Насіння замочують у слабкому розчині марганцівки на кілька годин, промивають проточною теплою водою. Грунт підбирають родючу з низьким вмістом кислотності, добре кіслородообогащенной. Сіють «Рожевий родзинки» в прогріту до 25 градусів продезинфіковану грунт на глибину близько 2 см. Відстань між насінням має бути не менше 1, 5 см. Час проведення посадки - кінець березня.

Тільки що посаджені насіння добре поливають і накривають міцним матеріалом (поліетилен, скло) для утворення потрібної вологості. Температура проростання насіння повинна бути не нижче 25 градусів. При появі паростків поліетилен знімають. Пікіровка проводиться при утворенні 2 добре розвинених листів. При зростанні розсади близько 25 см розсаду можна висаджувати на постійне місце.

Грунт також повинна бути прогрітій і продезінфікованої. Полив проводять під корінь, не часто але рясно. Розпушування за потребою. Підживлення проводять раз в 10 днів мінеральними добривами. Пасинкування не потрібно. Підв'язка по необхідності до індивідуальних опор або шпалер.

Хвороби і шкідники

Більшість хвороб можна запобігти знезаражуючи грунт і насіння. Від фітофторозу проводять обприскування розчином води з мідним купоросом. Від шкідників обприскують спеціальними препаратами.

Вирощуючи «Рожевий родзинки» Ви отримаєте відмінний урожай красивих смачних плодів без особливих зусиль.

середньораннісуперраннісередньостиглі
Івановичмосковські зіркиРожевий слон
Тимофійдебютмалиновий натиск
чорний трюфельЛеопольдапельсин
РозалізаПрезидент 2бичачий лоб
цукровий гігантзасолювальними дивополуничний десерт
помаранчевий гігантПінк імпрешнСнігова казка
Сто пудівАльфажовту кулю

Схожі Статті