Доступний еко парник «Пролісок» від Башагропласт для дачі з агроволокна

В умовах помірного клімату сьогодні є можливість успішно вирощувати різні сорти овочевих і ягідних культур.

Такий успіх садівничого праці пояснюється різними винаходами в даній області.

І нехай такі пристосування ведення присадибного господарства, як теплиця і парник можуть здатися зовсім вже простими, без них навряд чи сьогодні було б можливо вирощувати огірки та томати в зимовий період.

Якщо говорити про пересічних садівників, які займаються городом не для промислового вирощування різних культур, то у них існує потреба в парниках, як правило, набагато більше, ніж в теплицях. У цьому питанні допоможе Башагропласт, парники його виробництва зарекомендували себе, як найдоступніший засіб для збільшення врожаю.

Пов'язано це найчастіше з високою вартістю останніх, а також зі складністю монтажу. Парник дешевше, встановлюється досить легко, може в осінньо-зимовий період бути прибраний з ділянки, завдяки чому прослужить не один сезон.

До того ж, цей «будиночок для рослин» краще може прогрівати грунт, ніж велика і висока теплиця.

Парник «Пролісок»: опис і фото

Якщо ви вибираєте парник для дачі, «Пролісок» підходить для вирощування переважно невисоких овочевих культур і розсади в весняно-літній період.

На сьогоднішній день дана модель випускається в трьох варіаціях, в залежності від довжини виробу: 4, 6 і 8 м. Максимальна вага парника при довжині 8 м становить 3.5 кг. Висота парника «Пролісок» - 1 м, ширина - 1м 20 см.

Переваги диво парника «Пролісок»:

  • легка вага, що дозволяє легко провести транспортування вироби;
  • низька вартість;
  • висока міцність, завдяки якій парник служить декілька сезонів;
  • здатність зберігати теплою грунт навіть під час заморозків;
  • легкі складання та розбирання;
  • хороша влагопроводимости, що забезпечує природний полив розсади.

Недоліки парника «Пролісок»:

  • Уразливість від вітру;
  • Маленька висота;
  • Невеликий розмірний ряд.

Сьогодні існує три варіанти розміру парника. Всі вони відрізняються по довжині: 4, 6, 8 м. Ширина і висота «Пролісок» залишаються незмінними: 120 і 100 см відповідно. При довжині 4 м кількість дуг буде 5, при довжині 6 м - 7дуг, а 8-метровий парник буде укомплектований 9 дугами.

Рама парника виготовлена з якісного і високоміцного пластика. Ця обставина дозволяє судити про довговічність вироби, так як в даному випадку дуги не схильні до корозії і не бояться різких перепадів температури.

Так само в чудо парнику «Пролісок» з агроволокна виконаний вкриває шар, що володіє чудовими характеристиками.

Зокрема, він здатний захистити розсаду і дорослі рослини від холодів і прямих сонячних променів, що вельми актуально в умовах постійної зміни погоди.

Пропускаючи вологу, спанбонд дозволяє забезпечити природний полив для рослин протягом усього сезону.

Далі ви зможете побачити парник «Пролісок» на фото, де видно як його встановлюють і що в ньому вирощують:

установка

Для того, щоб провести установку парника «Пролісок», необхідно спочатку дістати виріб з індивідуальної упаковки. Після цього дуги, вже вшиті в спанбонд, розправляються.

По периметру території, на якій потрібно поставити парник, не надто глибоко вставляються кілочки. Парник ставиться на обрану ділянку землі і накривається спанбондом з фіксують кліпсами.

ВАЖЛИВО! Для того, щоб парник працював більш ефективно, можна при створенні грядки засипати шар гною, покритий слідом пухким грунтом. Так ви забезпечите свої посадки теплою грунтом на довгий час.

У разі, якщо у вас немає можливості придбати парник «Пролісок» від Башагропласта, ви можете виготовити його самостійно.

Конструкція досить проста, її можна буде трохи доопрацювати в процесі. Для самостійного виготовлення можна купити готові дуги і покривний матеріал, але допустимо також використовувати підручні засоби.

Еко парник «Пролісок» - одне з найбільш доступних і простих засобів, що дозволяють виростити хороший урожай овочевих і ягідних культур в умовах помірного клімату.

Єдина умова для його успішної експлуатації - це посадка рослин, невеликих по висоті. Екологічність і міцність матеріалів, використаних у виробництві даної моделі, збільшать термін служби парника.

Компактність вироби в складеному вигляді дозволяє з легкістю здійснювати його перевезення при необхідності, а індивідуальна упаковка стане в нагоді на період зберігання парника зберегти його в цілості й схоронності.

Відео

Корисне відео про парнику «Пролісок»:

Схожі Статті