Довговічний і надійний парник «Прекрасна дача»: опис і фото

Сучасні фермери практично повсюдно влаштовують на своїх дачних ділянках теплиці, в яких вирощують овочеві культури.

Такі будови надійно захищають розсаду, а пізніше вже і дорослі рослини, від холодів, забезпечуючи для них комфортний мікроклімат навіть у найнесприятливіших для їх вирощування районах. Парники представлені на ринку у великій різноманітності.

Хтось купує готові комплекти, хтось будує їх самостійно. Одним з таких городніх виробів став парник «Прекрасна дача». Довговічна і надійна конструкція дозволяє без праці виростити в ній хороший урожай.

Парник «Прекрасна дача»

Це переносне спорудження. Воно підійде для будь-якого городу або дачної ділянки. Не має значення, якого розміру теплиця обрана покупцем. Пропонується вона в трьох варіантах: 4, 6 і 8 метрів.

Характеристики конструкції:

 • Пластикові дуги для каркаса мають довжину 2, 5 метра. Вони не схильні до деформації, з їх допомогою будова може вийти різної ширини. А то, що пластик замінив алюміній, позначилося на вартості і на вазі каркаса. Він став легше і дешевше. Комплект можна легко перевозити на легковому автомобілі.
 • Покривний матеріал міцний і має щільність в 42 грами на один квадратний метр. Така якість дозволяє добре зберегтися всередині молодий розсаді, навіть якщо зовні температура повітря сягатиме - 5 градусів за Цельсієм.

У «Прекрасної дачі» безліч переваг. Серед них можна відзначити наступні:

 • Вона зберігає вологу;
 • Дає можливість раніше почати посів і швидше зібрати готовий урожай;
 • Сучасні полімерні матеріали роблять теплицю легкої і компактної;
 • Збірка і розбирання комплекту проводиться швидко і легко;
 • Відмінний захист від заморозків;
 • Зручна в зберіганні і проста в установці;
 • Служить до 5-ти років;
 • Матеріали відрізняються високою міцністю.
ДОВІДКА: Щоб сонце ефективно впливало на рослини, конструкцію потрібно встановити входом на південь. Для цього потрібен надійний міцний грунт. Теплиця повинна стояти так, щоб її не змогли повалити сильні пориви вітру. Арки встромляються в грунт, а потім закріплюються зовні, як правило, за допомогою землі.

До основи пред'являється ряд вимог. Перш за все, це міцність. Навесні під час танення нерідко відбувається змішання шарів грунту. Якщо основа буде неміцним, під загрозою опиниться вся споруда.

Щоб урожай був хорошим, всередині виробу потрібно створити сприятливий мікроклімат. Якщо фундамент встановити правильно, то:

 • У теплицю не потраплять холодна вода і талий сніг;
 • Знизу не виникне протягів;
 • Контроль рівня вологості можна буде проводити без праці;
 • На певному рівні буде підтримуватися температура повітря і грунту.

Підстава теплиці є її надійною опорою. Крім того, вона захищає рослини від негативних проявів середовища. Якщо ви купили міні-парник, тоді його досить просто поставити на грунт.

Фундамент будувати не потрібно. Якщо ж будівництво планується використовувати протягом тривалого часу, обов'язково потрібно враховувати особливості місцевого клімату.

фото

Знайомтеся з чудовим парником «Прекрасна дача» на фото:

Для вирощування яких рослин і коли підходить

Парник «Прекрасна дача» - відмінний варіант для огірків, томатів, перцю. У ньому можна вирощувати зелень і навіть полуницю.

Відмінні парники для овочів докладно описані на нашому сайті: Агроном, Пролісок, Кабачок, Кабріолет, Фазенда, Дачний, Хлібниця, Новатор, Равлик, Даяс, Огурчик, Гармошка.

Встановлювати його можна вже ранньою весною, коли виникає особлива потреба в цих городніх спорудах. Тому до моменту установки комплект повинен бути придбаний.

У разі самостійного споруди і установки конструкції потрібно приготувати для цього все необхідне. При установці навесні поруч з місцем розташування «Прекрасної дачі» не буде інших рослин, тому виключена небезпека пошкодити якийсь втечу, саджанець або гряду.

При настанні весни в установленому виробі грунт прогріється набагато швидше, тому і користуватися ним можна буде раніше.

ВАЖЛИВО! Якщо комплект ще не придбаний, потрібно пам'ятати про те, що робити це краще в будь-який сезон, крім весняного. Причина проста: так можна помітно заощадити на ціні. Вона буде помітно нижче.

висновок

У наш час придбати комплекти теплиць можна не тільки в спеціалізованих магазинах, а й через Інтернет. У цьому випадку зручно замовити товар з доставкою прямо на дачну ділянку.

Якщо ж має бути споруджувати конструкцію самостійно, тоді, в першу чергу, слід визначитися з тим, який матеріал буде обраний для покриття і каркаса, які будуть розміри майбутньої споруди, а також з бюджетом, який передбачається витратити на нього.

Коли все необхідне закуплено, можна починати роботу. Вдалого вам врожаю!

Схожі Статті