Гарна врожайність з томатом «Новинка Придністров'я»: опис сорту, фото, особливості помідорів

Томати «Новинка Придністров'я» вже не перший рік є улюбленим сортом величезної кількості вітчизняних городників.

Вони відмінно підходять для вирощування на невеликих присадибних ділянках. Сорт був був виведений російськими селекціонерами в XXI столітті.

Детальніше читайте в нашій статті. У ній ми представимо вашій увазі характеристики і особливості вирощування, а також повний опис сорту.

Томат «Новинка Придністров'я»: опис сорту

Цей сорт є середньоранніх, так як від появи повних сходів до дозрівання плодів проходить від 104 до 130 днів. Висота його детермінантних кущів, які не є штамбовими, становить від 40 до 80 сантиметрів. Вони покриті зеленим листям середнього і великого розміру. Ці помідори призначені для вирощування в незахищеному грунті і проявляють високу стійкість до всіх відомих захворювань.

З гектара землі зазвичай отримують від 400 до 900 центнерів врожаю. Для цих рослин характерне утворення коротких суцвіть простого типу, які складаються з 5-6 квітів. Початкове суцвіття утворюється над шостим або сьомим листком, а решта - через один або два листа.

Сорт помідорів «Новинка Придністров'я» має такі переваги:

  • одночасне дозрівання плодів;
  • висока врожайність;
  • опірність захворюванням;
  • придатність до одноразової прибирання;
  • чудова транспортабельність і лежкість плодів, а також їх відмінні смакові якості.

Ніякими істотними недоліками помідори «Новинка Придністров'я» не володіють.

Врожайність інших сортів представлена ​​далі:

Назва сортуврожайність
король ринку10-12 кг з кв.метрів
мабуть невидимо12-15 кг з кв.метрів
американський ребристий5, 5 кг з куща
Яблука на снігу2, 5 кг з куща
король Ринку10-12 кг з кв.метрів
рання любов2 кг з куща
Президент7-9 кг з кв.метрів
Самара11-13 кг з кв.метрів
Наостанок10-12 кг з кв.метрів
барон6-8 кг з куща
Яблунька Росії3-5 кг з куща

Дізнатися більше про найтиповіших томатних захворюваннях в теплицях ви можете тут. Також ми розповімо про способи боротьби з ними.

На нашому сайті ви знайдете достовірну інформацію про таких спокусах, як альтернаріоз, фузаріоз, вертіціллез, фітофтороз та способи захисту від фітофтори.

Характеристики

Для цього різновиду помідорів характерні подовжені плоди щільною м'ясистою консистенції. У незрілому стані вони мають біло-зелене забарвлення, а після дозрівання стають червоними. Вага цих помідорів коливається від 40 до 60 грам. Вони містять два гнізда і від 4, 7% до 5, 9% сухої речовини.

Томат «Новинка Придністров'я» може перевозитися на далекі відстані і зберігатися до двох місяців. Він відрізняються приємним смаком. Помідори «Новинка Придністров'я» призначені для вживання в сирому вигляді і цільноплідного консервування. Підходять вони також для одноразової механічного прибирання і використовуються в промисловості для виготовлення консервів.

Вага плодів у томатів інших сортів дивіться нижче:

Назва сортувага плодів
новинка Придністров'я40-60 грам
Журавлина в цукрі15 грам
малинове Віконті450 грам
Цар дзвіндо 800 грам
Червона гвардія230 грам
Золоте серце100-200 грам
Ірина120 грам
човник50-60 грам
Про ля ля150-180 грам
Леді Шеді120-210 грам
медове серце120-140 грам
Андромеда70-300 грам

фото

вирощування

Посів насіння на розсаду необхідно проводити за 55-60 днів до висадки в грунт. Відстань між кущами має становити 50 сантиметрів, а між рядами - 40 сантиметрів. На одному квадратному метрі грунту повинно розташовуватися не більше трьох-чотирьох рослин. Ці помідори були занесені до Державного реєстру Російської Федерації для вирощування в Центрально-Чорноземному, Середньоволзька, Північно-Кавказькому і Далекосхідному регіоні. Вони також поширені на території України і Молдови.

Рослини потребують пасинкування і підв'язки, а формувати їх потрібно в 3-4 стебла. Догляд за цими помідорами полягає в поливі, прополюванні та розпушуванні грунту, а також внесення мінеральних добрив.

Хвороби і шкідники

Томати «Новинка Придністров'я» практично ніколи не хворіють, а від нашестя шкідників їх можна захистити за допомогою своєчасної обробки городу інсектицидними препаратами.

Дізнавшись опис сорту томатів «Новинка Придністров'я» можна з упевненістю сказати, що ці помідори - один з найбільш врожайних сортів, які призначені для вирощування в незахищеному грунті.

А в таблиці нижче ви знайдете посилання на статті про томати самих різних термінів дозрівання, які можуть виявитися вам корисними:

суперраннісередньостиглісередньоранні
білий наливчорний маврХлиновск F1
московські зіркицар ПетроСто пудів
кімнатний сюрпризАлпатьева 905 апомаранчевий Гігант
Аврора F1Фаворит F1цукровий Гігант
Северенок F1Ля ля Фа F1Розаліза F1
Катюшапотрібний розмірЕм Чемпіон
Лабрадорбезрозмірнийсултан F1

Схожі Статті