Хитромудра пастка для мурашок

Мурахи дуже корисні на вулиці, але в будинку вони творять багато бід: повзають по сміттю, забираються в водопровідний кран, поїдають продукти, поселяються в меблів, старих речах і побутової техніки. І тепер непрошених гостей за поріг свого житла буде прогнати досить складно. Набагато ефективніше по стежках і шляхах цих невтомних крихітних трудівників розкласти спеціальні пастки.

куплені пастки

Зараз існує 3 види пасток для домашніх мурах, але найпопулярніші - це хитромудрі приманки з отрутою.

електричні

Робочі особини гинуть від ураження струмом. Але приманка неефективна до маток і особин, що живуть глибоко в колонії.

клейові

Залучаючись запахом, роботяги-мурахи прилипають. Також пастка неефективна щодо особин, що залишилися в мурашнику.

отруйні

З'їдаючи порошок або рідина, комаха приносить отруту в гніздо, після чого вмирає і інших родичів труїть. Отрута знаходиться в спеціальних контейнерах з невеликими отворами, це робить пастку безпечної для мешканців будинку (дітей, черепах або собак).

Пастка для мурашок своїми руками

Якщо дозволяє час, то ви цілком зможете спорудити засідку своїми руками:

  1. В пластикові кришечки викладіть пакетик борної кислоти, змішаний із солодким сиропом.
  2. Отруєні принади розкладіть під столом, поруч з щілинами в підлозі, вентиляційних шахтах, в коморі і інших місцях зустрічей з шкідниками.

Пробуючи солодкість, робочі мурахи заражають родичів і самі гинуть. Вам залишається періодично перевіряти «мурашину засідку» і додавати отруту. Непрошених мешканців відлякує також запах м'яти, махорки, лаврового листа, полину, гвоздики і часнику. Посипайте або змащуйте сильно пахнуть інгредієнтами місця їх скупчення. Якщо ж комахи як і раніше залишаються, то перекрийте воду і влаштуйте прибирання: викиньте скраб з кухні, поміняйте підлоги, протріть шифоньєри - так виявиться і лігво.

Не раз уже саморобні пристосування доводили ефективність і дешевизну. Але якщо в будинку дитина або якась живність (кішка, наприклад, або черепаха) то краще віддати перевагу покупної пастці без отрути.

фото

Далі ви побачите фото доступних для покупки засобів від комашок:

Схожі Статті