Імператорський сорт помідора - «Мікадо Рожевий»: опис томата з фотографіями

Якщо хочете отримати смачні помідори для свіжих салатів, зверніть увагу на сорт томатів «Мікадо Рожевий», опис якого ви знайдете в нашій статті. Його ще називають «імператорським» за форму плодів, що нагадує імператорську корону.

Він підійде для вирощування на невеликих садових ділянках. Уже не перший рік даний сорт користується популярністю серед вітчизняних садівників, тому що стійкий до багатьох захворювань. У статті знаходиться корисна інформація про томати «Мікадо Рожевий», фото для наочного прикладу сорти.

Томати «Мікадо Рожевий»: опис сорту

Назва сортуМікадо Рожевий
Загальний описСередньостиглий індетермінатний сорт
Оригінаторпитання спірне
термін дозрівання90-95 днів
формаОкругла, трохи плеската
коліррожевий
Середня маса томатів300-600 грам
застосуванняуніверсальне
урожайність сорту10-12 кг з кв
особливості вирощуваннянеобхідно пасинкування
Стійкість до хворобСорт стійкий до основних захворювань

Сорт помідора «Мікадо Рожевий» не є гібридом. Це індтермінантний сорт з висотою куща від 1, 7 до 2, 5 метрів. Відноситься до ранньостиглий томатам з терміном дозрівання 90-95 днів. Це відрізняє його від побратимів, таких як, наприклад, томату «Мікадо Червоний».

Одна рослина даного сорту приносить 7-9 плодів. Рослині потрібно вертикальна опора і підв'язка на шпалері, а також пасинкування. Підходить для вирощування у відкритому і в захищеному грунті. Формується в 1 стебло. Крім рожевих, існують сорти «Мікадо» з плодами червоного, жовтого і чорного кольору. Смакові і технічні якості схожі у всіх різновидів.

Характеристики

«Мікадо рожевий» дає великі - від 300 до 600 м плоди рожевого кольору. Шкірка і м'якоть щільні, що дозволяє їх зберігати і транспортувати. Форма плоду округла, трохи плеската. Смак солодкий. З досвіду господинь, при консервуванні томат може змінити свій смак і не в кращу сторону. Тому він рекомендується в більшій мірі до вживання в свіжому вигляді.

Порівняти вага плодів сорту з іншими можна в таблиці нижче:

Назва сортувага плодів
Мікадо Рожевий300-600 грам
циган100-180 грам
японський трюфель100-200 грам
вельможа300-400 грам
космонавт Волков550-800 грам
шоколадний200-400 грам
Спаська вежа200-500 грам
новачок рожевий120-200 грам
Паленка110-135 грам
бурулька рожева80-110 грам

Дуже смачний в салатах, підходить для заправки супів, виготовлення томатної пасти, соусів і соку. Для цільноплідного консервування можна використовувати бланжевие або зелені плоди.

Що стосується врожайності сорту, то вона становить 10-12 кг з кв.метрів, а порівняти її з врожайністю інших сортів можна в таблиці:

Назва сортуврожайність
Мікадо Рожевий10-12 кг з кв.метрів
Яблука на снігу2, 5 кг з куща
Самара11-13 кг з кв.метрів
Яблунька Росії3-5 кг з куща
Валентина10-12 кг з кв.метрів
Катя15 кг з кв.метрів
вибух3 кг з куща
малиновий дзвін18 кг з кв.метрів
Ямал9-17 кг з кв.метрів
кристал9, 5-12 кг з кв.метрів

Пропонуємо вашій увазі статті про високоврожайні і стійкі до хвороб сорти помідорів.

А також про томати, стійкі до фітофторозу і про дієві методи захисту від цієї хвороби.

фото

Для того, щоб вам простіше було уявити помідор «Мікадо Рожевий», ви можете подивитися на зображення нижче:

особливості вирощування

Через свого довгого стебла вирощується на опорі. Як індетермінатний сорт вимагає не тільки пасинкування, але і прищипування точки зростання. Видаляються всі пасинки і нижнє листя на стеблі.

Висадка помідорів «Мікадо рожевий» робиться за схемою 50 х 50. Для розсади викопується ямка цього розміру і в неї відразу поміщається жердину-опора висотою до 3 м. До нього ви будете поступово підв'язувати стебло в міру його зростання.

Не можна сильно загущать посадки. Це пов'язано з тим, що для дозрівання томатів потрібно багато світла, а часто посаджені кущі будуть кидати один на одного тінь. Висаджувати сорт томатів «Мікадо рожевий» потрібно там, де буває багато сонця.

Розсада томатів цього сорту досить вимоглива до температурного режиму. При + 16 ° різко зменшується кількість зав'язей. Оптимальна температура для неї 20-25 °. Якщо не дотриматися цю умову, врожайність може істотно знизитися. Насіння на розсаду сіють в кінці березня. У цей час їй знадобиться додаткове підсвічування. У грунт висаджуються в самому кінці травня, в теплицю в середині травня.

Грунт для томатів повинна бути пухкої і родючою. Через кілька днів після висадки їх потрібно підгорнути, а грунт навколо трохи розпушити. Помідори краще нечастий, але рясний полив. «Мікадо» дуже не любить бур'яни, тому регулярна прополка їм необхідна.

Читайте докладніше про грунт для розсади та для дорослих рослин в теплицях. Ми розповімо вам про те, які види грунту для томатів існують, як приготувати правильну грунт самостійно і як підготувати грунт в теплиці навесні до посадки.

Урізноманітніть сорти томатів в своїх теплицях і на грядках. У кожного з них є свої особливості і гідності. Це дозволить мати свіжі овочі як на салати, так і для різноманітних заготовок на зиму.

середньостиглісередньоранніпізньостиглі
Анастасіябудьонівкапрем'єр
малинове винозагадка природигрейпфрут
царський подарунокрожевий корольДе Барао Гігант
Малахітова скринькакардиналде Барао
рожеве серцебабусинеЮсуповський
КипарисЛев ТолстойАлтайський
Ісполін малиновийДанкоракета

Схожі Статті