Індентермінантний гібрид - томат «Світ Черрі» F1: фото, опис і особливості вирощування «цукеркового дерева»

Мініатюрні і дуже смачні томати черрі користуються підвищеним попитом в магазинах, належна увага їм віддають і городники. Велика кількість сортів і гібридів дає можливість вибрати найбільш підходящий варіант для різних регіонів.

Одне з найцікавіших пропозицій - популярний гібрид «Світ Черрі», що відрізняється високою врожайністю, невибагливістю і відмінні смакові якості плодів.

Томат «Світ Черрі» - індентермінантний гібрид F1, особливо стійкий до шкідників і хвороб.

опис сорту

«Світ Черрі» відноситься до ультраскоростиглий, плоди дозрівають через 75-83 дня після посіву насіння. Утворює високі міцні кущі. Не відноситься до штамбові.

У період дозрівання рослина виглядає дуже ошатно, за красу і смачні плоди воно отримало назву «цукеркової дерево». Томати можна вирощувати в теплицях або в грунті під плівкою, можливо зміст в горщиках і вазонах на балконах і верандах.

Плоди зібрані в крупну кисть, на кожній дозріває від 30 до 50 помідорів. Томати кулясті, рівні, насичено-червоного, жовтого або оранжевого кольору. Смак дуже приємний, солодкуватий, м'якоть ніжна, але щільна.

Вміст цукрів і сухих речовин доходить до 12%. Дозрівання дружне, що дозволяє збирати помідори кистями. Вага плоду - 20-30 г. Урожай добре зберігається.

Вага плодів сорту можна порівняти з іншими в таблиці:

Назва сортувага плодів
Світ Черрі20-30 грам
Велика матуся200-400 грам
банан Помаранчевий100 грам
медовий спас200-600 грам
розмарин фунтовий400-500 грам
хурма350-400 грам
безрозмірнийдо 100 грам
Фаворит ф1115-140 грам
Рожевий фламінго150-450 грам
чорний мавр50 грам
рання любов85-95 грам

На нашому сайті ви знайдете масу корисної інформації про те, як правильно вирощувати розсаду томатів. Читайте все про посадку розсади будинку, через скільки часу після посадки сходять насіння і як правильно їх поливати.

А також як вирощувати помідори в закрутки, догори ногами, без землі, в пляшках і за китайською технологією.

фото

Характеристики

Гібрид «Світ Черрі» можна вирощувати в різних регіонах в умовах закритого грунту. Плоди підходять для дитячого харчування, їх вживають у салатах, подгарніровкі, використовують для фуршетів і прикраси страв. «Світ Черрі» годяться і для консервування, їх солять, маринують, включають до складу овочевих асорті.

Серед основних переваг сорти:

  • відмінні смакові якості плодів;
  • стійкість до шкідників і хвороб (в тому числі і вірусним);
  • скоростиглість;
  • стійкість до перепадів температур;
  • довгий період плодоношення;
  • декоративний вигляд куща;
  • хороша схожість насіння.

До незначним недоліків можна віднести не дуже високу врожайність у порівнянні з іншими черрі-гібридами.

Про інших сортах томатів черрі: Полуничний, Ліза, Спрут, ампельних Вишневий водоспад, Іра, Черріпальчікі, можете дізнатися на нашому сайті.

особливості вирощування

Томати «Світ Черрі» f1, відносяться до ультраскоростиглий, тому на розсаду насіння висівають в березні-початку квітня. Насіння відрізняються високою схожістю, сіянці рівні, без дефектів і мутацій. Пікіровка рекомендується після утворення першого справжнього листка.

Оптимальна температура для розвитку розсади - 20-25 градусів. Потрібно рясний полив і підгодівлі з чергуванням органічних і комплексних мінеральних добрив (1 раз в 2 тижні).

Вирощування томата «Світ Черрі» f1, переважно вести в теплицях, але можливо і висаджування в грунт під плівку. Кущі розташовуються на відстані 50 см один від одного, проміжок між рядами - 70 см. Томати високорослі, вимагають обов'язкового підв'язування і пасинкування.

Можливо вирощування на шпалерах. В укритті рослини плодоносять до перших заморозків, а обігрівається теплиці можливо цілорічне отримання врожаю. Томати знімаються кистями в фазі технічної або фізіологічної стиглості.

Гібрид стійкий до хвороб і шкідників. Для профілактики чорної ніжки розсаду поливають теплою водою, не допускаючи застою вологи в грунті, і підтримують температуру не нижче 20ºC. Від слимаків охоронить часте провітрювання теплиць і періодичне обприскування рослин біопрепаратами.

Після утворення плодових зав'язей заборонено використовувати інсектициди. «Світ Черрі» практично не страждають від вірусних захворювань, але в теплиці можливе зараження сірою або білою гниллю. Для профілактики використовуються антигрибкові нетоксичні препарати, що застосовуються для обприскувань і поливу грунту.

Як і інші вішневідние помідори «Світ Черрі» відмінно зберігаються, підходять для дитячого і дієтичного харчування, відрізняються хорошими смаковими якостями. Вони невибагливі в догляді і підходять навіть для людей, які не мають великої городньої практики. Дотримуючись основні правила поливу і підгодівлі, можна отримати гідний урожай.

Невелике відео, як виглядають томати «Світ Черрі» на грядці:

пізньостигліранньостиглісередньопізні
бобкатЧорна гроноЗолоте малинове диво
російський розмірсолодка гроноАбаканский рожевий
Король королівКостромафранцузький гроздевой
Лонг КіперБуянжовтий банан
Бабушкін подарунокЧервона гроноТитан
Подсінское дивоПрезидентслот
американський ребристийдачникКраснобай

Схожі Статті