Карбофос від клопів: засіб жене «клопятнік» за низькою ціною

Клопи - справжнє лихо будь-якої квартири. Ці дрібні комахи відрізняються підвищеною плодючістю, через що чисельність колонії стрімко розростається.

Якщо в приміщенні виявлено клопи - не можна зволікати, необхідно відразу ж вживати заходів до їх знищення.

Існує велика кількість як народних, так і хімічних засобів. Але традиційно популярним вважається препарат «Карбофос».

Його можна вільно придбати в господарських магазинах, і він має доступну вартість. Детальніше розповімо вам про застосування, скільки коштує Карбофос, плюси і мінуси.

Засіб Карбофос від клопів

«Карбофос» - це інсектицид, що використовується для знищення шкідливих комах в будинку. Чинним речовина - малатион, який займає 50% складу засобу. Завдяки такому високому вмісту отрути, карбофос впливає без зволікання і з максимальною ефективністю.

Переваги і недоліки

На ринку інсектицидів присутня велика кількість різноманітних засобів. Однак багато хто все ж вважають за краще користуватися Карбофос.

Існує кілька причин, чому вибирається саме він:

 • Засіб від клопів Карбофос є найефективнішим. Вже при першій обробці, якщо все зроблено згідно з інструкцією, можна отримати 100% результат знищення постільних клопів. Повторну обробку зазвичай проводять в якості контрольної;
 • Залишається активним протягом 2 місяців, весь цей час впливаючи на шкідників;
 • Карбофос може впливати на клопів, які перебувають на будь-якому етапі свого розвитку. Він однаково ефективно знищує яйця, личинки і дорослі особини. Крім цього, він також впливає і на інших «мешканців» квартир - мурах, тарганів і т.д;
 • Засіб дуже легко використовувати. Воно продається в різних формах, які потрібно приготувати відповідно до інструкції;
 • Ціна доступна, в порівнянні з іншими інсектицидами, порошок варіюється від 30 до 40 рублів, емульсія від 2700 до 2900 рублів за каністру 5 л.
УВАГА! Карбофос має один великий недолік - дуже сильний токсичний запах, який інколи не можна вивести протягом декількох місяців.

форми випуску

Карбофос можна вільно придбати в магазинах побутової хімії або через інтернет. Однак потрібно врахувати, що це засіб випускається в декількох видах. Всі вони мають однакову дію на комах.

Порошок продається упаковками по 30 або 60 грам. Його необхідно розчинити у воді по інструкції. Зазвичай приготованого розчину вистачає на обробку однокімнатної квартири.

 • Варто дешевше всіх інших форм Карбофоса;
 • Концентрат в ампулах - найбільш зручний в застосуванні. Її вміст потрібно розчинити у воді, після чого нанести згідно з інструкцією;
 • Розведене засіб - являє собою вже готову рідина, яку можна відразу без підготовки використовувати в квартирі. Недоліком є ​​великий обсяг однієї каністри;

Концентрована емульсія - продається також в каністрах. Її перевагою є те, що для приготування розчину необхідно тільки невелика кількість. Серед недоліків можна виділити великий обсяг і вага таких каністр, труднощі з їх доставкою при замовленні через інтернет.

Вплив кошти на клопів

Дія Карбофоса на шкідників є нервово-паралітичним. Воно полягає в тому, що переривається передача нервових імпульсів від однієї клітини до іншої, перешкоджаючи розмикання нервових ланцюгів в організмі. При такому розкладі, коли ланцюг залишається постійно замкнутої, настає параліч, а потім смерть шкідника.

Крім цього, під впливом натуральних окислювачів, які містяться в клітинах клопів, один з компонентів Карбофоса - малатион, може переходити в малаоксон. Його дія по силі кілька разів могутніше. Така реакція дуже часто виникає в комах, і практично нехарактерна для ссавців.

УВАГА! При впливі великих доз, у людей і домашніх тварин може наступати отруєння.

Однак все ж бувають випадки, коли Карбофос виявляється неефективним проти клопів. Зазвичай таке відбувається, коли будь-які особи змогли пережити багаторазову обробку речовиною. Після цього їх організм адаптується і може руйнувати малатион, знижуючи ступінь його впливу на свій організм.

Препарат впливає по різному на клопів, які перебувають на різних щаблях розвитку.

Так, у дорослої комахи вплив карбофоса викликає відмова внутрішніх органів і параліч. У яєць і личинок під впливом препарату відбувається «пропалювання» зовнішніх оболонок, через що настає швидка смерть.

Інструкція із застосування

Ефективність засобу залежить від його правильного застосування. І так розглянемо як труїти клопів Карбофос.

Перед тим як проводити обробку приміщення, необхідно ознайомитися з інструкцією до Карбофос.

 1. Спочатку необхідно обзавестися захисним одягом, міський та гумовими рукавичками, тому як розчин є отруйним.
 2. З квартири потрібно видалити всіх людей і домашніх тварин, продукти та особисті речі потрібно прибрати в герметичні контейнери або також прибрати з приміщення.
 3. Меблі максимально розбирається, штори знімаються.
 4. Якщо вулична температура нижче -20 градусів, то можна речі винести на мороз - при такому холоді все клопи гинуть.
 5. Стару стару меблі найкраще взагалі викинути або спалити.

Обробку необхідно проводити шляхом розпилення розчину.

 1. Починати її потрібно з тих місць, де були виявлені гнізда паразитів.
 2. Потім Карбофос розпорошується на плінтуси, двері, вікна, предмети інтер'єру - ліжка, дивани, крісла.

Не можна пропускати ніякі місця та щілини - адже клопи можуть мешкати під меблями або ванною.

Після закінчення обробки потрібно добре промити з милом руки, захисний одяг також добре промити з содою. Через 3 дні проводиться повторне розпилення.

ВАЖЛИВО! Бажано, але необов'язково, повністю покинути приміщення на 3-5 днів, створивши протяг для провітрювання.

Карбофос - популярне і дешевий засіб для знищення клопів. Воно володіє нервово-паралітичним дією і впливає на всі стадії розвитку комах, від яєць до дорослих особин. Його головним недоліком є ​​дуже сильний токсичний запах, через що квартиру після обробки рекомендується провітрювати 3-5 днів.

Карбофос випускається в декількох формах - порошку, концентраті, емульсії, готовому засобі. Порошок найбільш дешевий з усіх, але його потрібно самостійно розвести. Готове засіб можна відразу застосовувати, однак воно продається у великих об'ємних каністрах.

Пропонуємо вам також ознайомитися з іншими засобами від клопів: Тетрікс, Чистий дім, Гет, Ціфокс, Форсайт, Фуфанон, Кукарача, Кат, Рейд, Машенька, Раптор, Комбат

Схожі Статті