Комахи будинку? Поспішайте в аптеку за борною кислотою від мурах

Борна кислота зарекомендувала себе не тільки як антисептик. Завдяки токсичної дії на нервову систему комах ще задовго до появи інсектицидних засобів вона допомагала господаркам позбутися мурах у будинку.

На сьогоднішній день в боротьбі з небажаними комахами використовується як сама кислота, так і її натрієва сіль - бура.

Борна кислота від мурах у квартирі

Розглянемо найбільш поширені методи боротьби проти мурах за допомогою порошку борної кислоти і її солі.

Порошок отруйного засобу

Порошок можна використовувати не розбавляючи рідиною.

1 спосіб. Для приготування отрути для мурашок з борної кислоти Вам знадобиться кілька ложок варення і пара пакетиків борної кислоти:

  1. Приготуйте суміш, використавши 3 грами вмісту пакетика на кожну столову ложку варення.
  2. Розділіть масу на порції по половині столової ложки і тонким шаром розподіліть по кришечки від стеклённих банок або консервів.
  3. Помістіть приманки в місця проживання комах: в ящики з крупами, біля плінтусів, поруч з хлібниці.

2 спосіб. Аналогічний попередньому. Різниця лише в тому, що замість варення використовується сирий м'ясний фарш. На 2 столові ложки фаршу візьміть 5 грамів кислоти. Ретельно перемішайте отриману масу.

Важливо! Якщо у Вас є домашні тварини, в період травлення мурах закривайте двері в кімнату, щоб вихованець не наївся отруєного фаршу.

Господиням, турбуються за своїх вихованців, можна рекомендувати «вегетаріанський» рецепт з використанням замість фаршу шматочків фруктів або ягід в цукрі.

приготування консистенції

У склянку води висипте 5 грамів порошку і перемішайте. Для того щоб залучити комах-ласунів, додайте до розчину 2 чайні ложки цукру або меду.

Сміливо використовуйте замість підсолодженою води лимонад, компот або розбавлений сироп.

Важливо! Високі концентрації борної кислоти токсичні і для людини.

Не забувайте ретельно за допомогою миючих засобів обробляти руки і посуд після приготування розчинів і сумішей. По можливості використовуйте одноразовий посуд.

застосування хімікату

Солодку суміш розлийте по неглибоким ємностей (кришечки від банок і пляшок, пластикові блюдця) і поставте туди, де Ви найчастіше зустрічаєте комах.

Цікаво! Мурахи гинуть не тільки після того, як спробують ласощі.

Поїдаючи своїх загиблих від отрути родичів, вони також можуть померти від токсичної дії розчину борної кислоти, що збереглася в тканинах мертвого комахи.

Застосовувати описаний метод доцільно не менше тижня.

Якщо він за цей час проявив себе як неефективний, випробуйте для боротьби з комахами більш токсична речовина - тетраборат натрію, або натрієва сіль борної кислоти (буру).

Приготування розчину бури від мурах

Для отримання токсичного розчину оптимальної концентрації розчиніть 1 чайну ложку 20% розчину бури в склянці води. З метою залучення мурах подсластите суміш за допомогою меду, цукру або варення.

Як застосовувати розчин?

Можна нанести солодкий розчин на плінтуса за допомогою пензлика. Якщо Ви знаєте місце, в якому облаштували собі житло мурахи, можете окреслити це місце колом або півколом густим шаром суміші бури і підсолоджувача. У найбільш популярні серед мурах місця поставте наповнені бурою кришечки від банок.

Ви можете використовувати борну кислоту і буру для боротьби з комахами одночасно, використовуючи різні види підгодівлі і приманок.

Зауважте! Якщо мурахи гинуть поблизу від годівниці, значить, приготований Вами розчин занадто високої концентрації.

Пам'ятайте, що боротьба з мурахами буде ефективніше, якщо отруївся мураха загине в житло. Там він стане їжею для родичів-санітарів, які незабаром також загинуть від зараженого ласощі.

Присутність небажаних «співмешканців» в квартирі завжди викликає дискомфорт. Чим раніше ви почнете відвойовувати у мурах свій особистий простір, тим більша ймовірність того, що Ви отримаєте перемогу без дорогих препаратів і служби по боротьбі з комахами.

фото

Далі ви побачите фото як використовувати розчин проти набридливих комах:

Схожі Статті