Комахи будинку? Як позбутися від рудих мурах у квартирі?

Руді мурашки - часті гості в квартирах і будинках. Завдяки прямому доступу до харчових відходів (стать, відро для сміття), вони дуже швидко збільшують свою чисельність.

Гніздо цих комах зазвичай розташовується в темному недоступному місці - наприклад, в міжповерховому перекритті, порожнини під кахельною плиткою, каналах під проводку в стінах.

Як позбутися від червоних мурашок в квартирі?

Руді мурашки в квартирі, як позбутися від них? Варто розуміти, що немає сенсу боротися з рудими домашніми мурахами просто знищуючи будь-яку особину, яка опинилася на відкритому просторі. Такі мурахи є простими робітниками, які приносять їжу в гніздо, і їх чисельність матка може досить швидко відновити. Тому необхідно або знищити гніздо і вбити всіх королев (яких у рудих мурах може бути кілька), або отруїти їх, використовуючи хімічні препарати.

Боротьба з комахами повинна поєднувати в собі дієвий засіб від рудих мурах в квартирі, а також правильне його використання. Бажано підключити до цього процесу і сусідів, тому як комахи можуть покинути поточне місце проживання і переселитися на нове.

УВАГА! Необхідно розуміти, що в одному багатоповерховому будинку може жити велика колонія мурашок з гніздами на різних поверхах.

При цьому в пошуках харчування в квартиру можуть приходити робітники з різних поселень.

Всі способи для боротьби з мурахами можна умовно розділити на кілька груп:

 • спеціальні гелі;
 • аерозолі проти комах;
 • крейда і дуст;
 • найм спеціалізованої фірми по боротьбі з комахами;
 • фізичне знищення гнізд;
 • народні методи.

Будь-який з них має як переваги, так і недоліки. Щоб найбільш вдало боротися з мурахами, найкраще поєднувати одночасно кілька способів.

Аерозолі - дуже ефективний засіб, який дозволяє моментально доставити отрута в такі місця, куди неможливо потрапити фізично. При розпилюванні пари разом з потоками повітря розносяться по приміщенню, і мурашки важко уникнути контакту з ними.

  Порядок дії, при роботі з аерозолями:

 1. При застосуванні аерозолю потрібно провести підготовчу роботу - видалити з приміщення всіх людей і домашніх тварин, закрити акваріуми стеклами, зняти зі стін килими, відсунути меблі.
 2. Необхідно максимально обробити аерозолем всі наявні поверхні, при цьому не обов'язково, що одного балона вистачить.
 3. Після обробки квартиру потрібно залишити на кілька годин.
 4. Виконати вологе прибирання.

Гелі - діють протилежно аерозолю, залучаючи комах до себе. Мурахи харчуються їм, а також намагаються доставити в колонію, щоб використовувати як їжу для личинок і матки. Зазвичай такі препарати мають відтягнутий термін дії.

Застосування гелю не дає моментального ефекту, однак, завдяки затримці, здатне знищити навіть кілька колоній, які перебувають в інших частинах багатоповерхового будинку.

ВАЖЛИВО! Великим плюсом гелю є його в'язкість, що дозволяє наносити приманку на вертикальні поверхні.

Крейда і порошки (дуст) - один з найпоширеніших способів боротьби з мурахами. Крейдою наносяться смуги там, де пересуваються комахи, за допомогою порошків насипаються доріжки. Головна перевага такого способу - доступність і невелика ціна. Їх також добре застосовувати для профілактики, завдаючи смуги в місцях можливої ​​появи.

Пастки для мурашок - часто зустрічаються в спеціалізованих магазинах, але на практиці мало ефективні, оскільки в них заходять тільки мурахи-робітники.

Народні засоби - сюди входить велика кількість як відлякують, так і знищують прийомів. Так, для відлякування зазвичай застосовують соняшникову олію, часник, скипидар, гас, які поміщають на місця проходу мурах, або біля продуктів. Для знищення застосовуються пивні і звичайні дріжджі, борна кислота і багато інших. Відома велика кількість способів створити на основі них ефективний засіб.

Руді домашні мурахи - це комахи, які живуть щільною групою на чолі з маткою. Зазвичай, в кімнаті можна побачити робітників, які займаються заготовлением і доставкою їжі. Їх знищення не принесе колонії суттєвої шкоди, тому необхідно розорити саме гніздо або вбити матку. Для виконання цього завдання можна використовувати широкий спектр хімічних речовин - крейда, пастки, гель, або викликати спеціальну бригаду по боротьбі з комахами.

фото

Далі ви побачите фото рудих мурах:

Схожі Статті