Купівля та перевезення бджіл

Тепер, коли ми відчули себе на укусу, придбали весь необхідний інвентар бджоляра, вибрали місце для пасіки і маємо уявлення про склад бджолиної сім'ї, можемо купувати бджіл.

Система вуликів для початківця бджоляра практично не має значення. Після, коли він спіткає ази бджільництва, він підбере для себе найбільш зручну систему і буде працювати з нею.

Кращий період для покупки бджіл перша половина травня.

Найчастіше омичи набувають пакети бджіл в Закарпатті, Ульяновської області, в Східному Казахстані, Башкирії, Татарської АРСР, всіх цих регіонах, Крім Закарпаття, бджоли Среднерусской породи.

Однак слід зазначити, що саме благополучне місце епізоотичного бджіл - Східний Казахстан. Тут тривалий час, аж до 1989 року, на кордоні з Китаєм була «пропускна система», і вивіз бджіл, а тим більше завезення їх, був дуже обмежений, Тому тут і збереглася в чистому вигляді Среднерусская порода. Особливо вона яскраво виражена в Андріївському районі Талди-Курганської області. У цій області пасіки, як Правило, стаціонарні, кочівлі виробляються суворо за затвердженими ветслужбою області маршрутами і змішування інших порід бджіл практично зведено до нуля.

Сушка овочів в домашніх умовах - прочитайте статтю про весь процес сушіння та зберігання овочів.

У рубриці //rusfermer.net/sad ви знайдете багато цікавого про сад.

Хороша дорога, яка займає не більше доби, сприяє благополучній перевезення. Навіть матки під час перевезення не припиняють кладки яєць.

Перевозити бджіл бажано в своїх нових вуликах або в бджолопакетів під наглядом досвідченого бджоляра. Він допоможе розібратися в перевагах і недоліках купуються сімей та підготувати сім'ї до перевезення.

Якщо ви придбали пакети бджіл без стільників, то необхідно мати на пасіці вулики, рамки з медом або з сотами, заповнені цукровим сиропом, в співвідношенні - дві частини цукру на одну частину води.

Посадка плодових дерев влітку - дізнайся як правильно садити дерева тут.

А тут //rusfermer.net/forlady ви знайдете пізнавальні статті для хозяеек.

Схожі Статті