Легкий, компактний і довговічний парник «Агроном»

Використання парника моделі «Агроном» можна визнати одним з найбільш оптимальних рішень з точки зору ефективності та зручності експлуатації, а також простоти і надійності конструкції.

Зазначені фактори в поєднанні із застосуванням сучасних матеріалів виділяють його в лінійці класичних парників і дають можливість отримати гідні результати при вирощуванні розсади у відкритому грунті.

Навесні, коли значні перепади температури і вологості легко можуть погубити насилу вирощену розсаду, парник «Агроном» дозволяє зберегти сприятливу мікросередовище набагато краще, ніж будь-які підручні засоби, за допомогою яких традиційно городниками.

Опис парника «Агроном»

Конструкція парника являє собою каркас із сучасного полімерного матеріалу, до яких вже прикріплений покривний матеріал.

Таке технічне рішення робить «Агроном» готовим до експлуатації виробом, що не вимагає при установці і використанні будь-яких спеціальних навичок і технічних знань.

Досить розкрити упаковку і виріб готовий до застосування. Вигнуті у вигляді арок дуги каркаса не передбачають використання підстави, тому парник може бути встановлений без будь-яких підготовчих дій в будь-якому місці дачної ділянки.

Кінцеві частини укривного матеріалу використовуються в якості розтяжки, що також спрощує конструкцію.

Довжина парника в залежності від кількості вхідних в комплект арок може становити 4, 6 або 8 метрів, ширина парника достатня для створення двох трьох грядок і становить близько 1, 2 м.

Висота може коливатися від 0, 7 до 0, 9 м. В залежності від умов збирання. При цьому вага виробу мінімальний. Так, парник довжиною 4 м. Важить всього 2 кг.

Парник «Агроном» може застосовуватися для укриття від несприятливих умов зовнішнього середовища будь-яких ягід, овочів, квітів та декоративних рослин.

Розглянемо докладніше матеріали, з яких виготовляється парник.

фото

Фото галерея з парників «Агроном»:

каркас

Дуги каркаса виконані з полівінілхлорідових (ПВХ) труб діаметром 20 мм. Даний матеріал має достатню твердість і, в той же час, дозволяє в певних межах регулювати висоту і ширину конструкції.

У торцях труб зафіксовані кілочки довжиною 200 мм, також виготовлені з ПВХ. З їх допомогою «Агроном» надійно кріпиться до грунту.

У комплект можуть входити також пластикові фіксатори, що дозволяють в разі необхідності закріплювати покривний матеріал на дугах в піднятому положенні. Втім, цю ж функцію легко виконають білизняні прищіпки відповідного розміру.

Важливо: Полівінілхлорид (ПВХ) є абсолютно безпечним з точки зору екології матеріалом, який не виділяє в навколишнє середовище будь-яких шкідливих речовин. Він використовується на протязі вже багатьох років, в тому числі і в харчовій промисловості (наприклад, при виготовленні посуду).

покриття

Як укривного матеріалу в парнику використовується тканина «Агротекс 42». На відміну від традиційної поліетиленової плівки, даний матеріал має ряд унікальних властивостей - він волого-і повітропроникною, дозволяє захистити розсаду від різких коливань температур.

Дані властивості дозволяють створити сприятливий для рослин мікроклімат. Ширина укривного полотнища становить 2, 1 м, що з запасом дозволяє перекрити каркас парника «Агронома».

Довжина варіюється в залежності від довжини виробу, кінці полотнища притискаються при установці до грунту, що надає конструкції стійкість. Спосіб кріплення покриття до дуг дозволяє матеріалу легко рухатися вздовж арок, що полегшує роботу з рослинами під час прополки або поливу.

Довідка: «Агротекс 42» 42-50 мкн є теплоізоляційним нетканим матеріалом російського виробництва із захистом від ультрафіолетового випромінювання. Його міцність дозволяє використовувати парник протягом декількох сезонів.

Основні переваги:

  • Легкість, компактність і довговічність в поєднанні з низькою вартістю;
  • Можливість установки в будь-якому місці без використання підстави і з мінімальними зусиллями;
  • Підвищення врожайності на 50% в порівнянні з вирощуванням у відкритому грунті;
  • Стійка захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (заморозків до -5 ° С, збереження оптимальної вологості, захист від шкідників і дрібних тварин);

Виходячи з усього сказаного, можна зробити висновок, що парник «Агроном» відноситься до високотехнологічних сучасним виробам промисловості, яке може значно полегшити працю городника і суттєво підвищити врожайність.

Відео

Цікаве відео про те, як легко збирається конструкція парника «Агроном»:

Схожі Статті