Меблі з «сюрпризом». Причини появи постільних клопів: як вчасно їх виявити

Причини появи клопів, постільних особливо, в житло людини зовсім не залежить від порядності господарів. Ці паразитують комахи несподівано вторгаються в будинок людини і отруюють життя його мешканцям.

Головною умовою для розселення і розмноження паразитів є наявність тварин і людини, адже дані особини харчуються виключно кров'ю ссавців.

Розглянемо звідки беруться меблеві клопи? Де вони селяться, як з'являються в квартирі і як їх виявити?

КОРИСНО ЗНАТИ! Укуси клопів можуть викликати алергічну реакцію, особливо у дітей. Тому їх слід правильно обробляти.

Причини появи постільних клопів

Через що з'являються? Постільні клопи раптово заводяться в житло людини і починають динамічно його атакувати. Звідки беруться постільні клопи в квартирі?

  • У багатоквартирних будинках вони мігрують від сусідів через вентиляційні отвори і наскрізні щілини. Особливий ризик зараження виникає, якщо сусіди проводять дезінфекцію паразитів, в такому випадку, що вижили особини просто змушені шукати собі інше житло.
  • Сама людина може принести в свій будинок «непроханих гостей» на своєму одязі, особливо якщо він побував у приміщенні, зараженому паразитами.
  • Можуть потрапити в будинок з вулиці через відкриті кватирки і балконні двері, подорожуючи на тополиному пусі або листі дерев.
  • Паразити можуть зачепитися за шерсть тварини під час прогулянки.
  • Є ймовірність принести кровосисних паразитів з купленої меблями, особливо якщо вона була придбана по оголошенню, або дісталася вам від родичів і знайомих. Найчастіше так і переносяться клопи.
Таким чином, комахи розселяються в квартирі людини з незалежних від нього факторів. Найчастіше ці особини поселяються в меблів, і існує ряд ознак, за якими можна виявити їх наявність.

З'ясували від чого заводяться постільні клопи в квартирі, тепер розповімо як їх знайти?

Ознаки зараження меблів

Виявити наявність комах в меблів можливо наступними способами:

Ретельно огляньте меблі, особливу увагу приділіть швах матраців, стиками між спинкою і сидінням дивана. Ознаки присутності можна виявити також із зворотного боку ліжка і дивана і на днище меблів.

Комахи залишають продукти своєї життєдіяльності (екскременти), які виглядають як безліч чорних дрібних точок, на перший погляд вони можуть нагадувати цвіль, і личинки - невеликі витягнуті гранули прозоро білого кольору, схожі на рисові зернятка в мініатюрі.

Щотижня дорослі особини піддаються линьки і скидають з себе хітиновий покрив світло-коричневого прозорого кольору, який виглядає, як труп комахи. Можна побачити і самих особин - це комахи, розміром до 4 мм, від світло-коричневого до темно-коричневого (дорослі особини) кольору, з 6 лапками і невеликими вусиками.

Здалеку вони нагадують рухомі яблучні насіння. Крім того, що паразитують комахи можуть селитися в диванних подушках зі знімними чохлами.

На наявність паразитів в квартирі вказує специфічний солодкуватий запах, які виділяють самі комахи. Зазвичай мешканці звикають до нього, але його можна відчути, коли ви входите в будинок з вулиці. Чим вище зараженість шкідниками, тим відчутніше стає їх аромат.

На постільній білизні можуть бути невеликі бурі плями, які з'являються при випадковому роздавлюванні клопів людиною уві сні.

Якщо при огляді нових меблів, ви виявили перераховані вище ознаки, то слід від неї негайно позбавлятися, щоб уникнути розселення кровососів по всьому будинку.

фото

Щоб вам було легше виявити «гостей», наведемо кілька фотографій:

Підведемо підсумок. Існує безліч шляхів проникнення комах до вас в оселю. Тому важливо не знати від чого з'являються постільні клопи в квартирі, а своєчасно їх виявити.

Якщо ви виявили у себе вдома цих паразитів, то негайно слід почати боротьбу з ними. Існує багато засобів від клопів, що дозволяють швидко і ефективно позбутися від них.

Наведемо список перевірених і дієвих препаратів:

  • аерозолі та спреї: Тетрікс, Ціфокс, Форсайт, Фуфанон, Рейд, Раптор, Комбат, Кат;
  • порошки і дуст: Чистий дім, Карбофос;
  • крейда Машенька;
  • як варіант народні засоби, наприклад, оцет;
  • якщо ви самі не справляєтеся, то краще звернутися до професіоналів.

Схожі Статті