Мороз і окріп в боротьбі з паразитами: при якій температурі гинуть клопи, чи можна їх виморозити або заморити паром

Почати слід з того, що температурний метод вважається одним з найефективніших для позбавлення від постільних клопів. Пояснити це просто. Обов'язковою умовою їх нормального існування є звичні кімнатні умови.

В організмі паразитів немає систем терморегуляції, які підлаштовували б їх під мінливі умови середовища.

Сильний перепад негативно позначається на їхньому фінансовому стані, в результаті приводячи до знищення.

Сьогодні говоримо на таку тему - при якій температурі гинуть клопи: постільні, білизняні? Боятися чи клопи морозу, замерзають вони при мінусовій температурі?

При якій температурі вмирають клопи і їх яйця?

Клопи бояться, перш за все, високої температури. Якщо вона зафіксована на позначці + 50 ° С і вище, паразити можуть прожити всього кілька хвилин, а при + 45 ° С - не більше 30-ти. Яйця комах не настільки сприйнятливі до таких перепадів, тому в цих умовах проіснують ще добу.

При якій мінусовій температурі гинуть клопи? Що стосується морозу, то тут все не так однозначно. -10 ° С паразити легко переживуть, впавши в анабіоз. Холод в -15-17 ° С виявиться для них згубним, але лише в тому випадку, якщо він буде діяти близько 3-4 діб.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Дізнайтеся причини появи кровососів в квартирі: постільних і білизняних. Прийміть заходи профілактики і можливо вам ніколи не знадобиться купувати засоби від клопів.

А при -20 ° С досить декількох годин, щоб дорослі особини загинули. Яйця при такому розкладі виявляються більш стійкими і проіснують пару діб. Але з часом мороз вбиває і їх.

Найкращий спосіб боротьби з домашніми клопами - це обробка парою і окріп.

Пам'ятайте про те, що недостатньо гаряча вода очікуваного результату не принесе.

Щоб загинули не тільки дорослі паразити, а й їх личинки, слід нагріти воду вище + 50 ° С. Окріп є ідеальним варіантом.

А взагалі в даному випадку існує кілька способів знищення клопів.

 1. Звичайна термопушкой. Такі застосовують для установки сучасних натяжних стель. Вона розміщується в зараженому приміщенні, прогріває повітря до позначки + 60 ° С, така обстановка витримується півгодини - і результат очевидний. Мінус в тому, що термопушкой - задоволення недешеве. Тому краще всього її орендувати, а не купувати.
 2. Парогенератор від клопів. Він зручний для обробки будь-якого розміру приміщень. Гарячий пар діє миттєво, знищуючи комах. Більш того, цим пристроєм дуже зручно користуватися.
 3. Прання. Всі заражені речі потрібно покласти в машинку-автомат і запустити в режим прання при 90 ° С. Мінус в тому, що не всі речі можна прати при такій температурі.
 4. Праска. Одяг, рушники, постільна білизна, що містять сліди зараження клопами, потрібно пропрасувати на максимальній температурі і бажано з двох сторін.
 5. Окропом найкраще знищувати паразитів, які оселилися в щілинах підлоги і плінтусах. А ось для дерев'яних меблів окріп шкідливий. Він може її безнадійно зіпсувати. Втім, сучасного підлогового покриття це теж стосується.
 6. Сонячне світло. У спекотний літній день всі заражені речі: постіль, ковдри і меблі, найкраще винести під гарячі сонячні промені. Це дуже ефективний і простий спосіб боротьби з домашніми шкідниками.

На замітку! У літню спеку боротися з комахами допоможе і власний автомобіль.

Всередині знаходиться на сонці машини повітря іноді прогрівається до 60-65 ° С. Те що потрібно! Всі предмети, що підлягають обробці, складіть в салон на кілька годин. За цей час клопи гинуть.

Переваг у цього методу безліч. Слід виділити деякі з них:

 1. Екологічна чистота. Як знаряддя боротьби використовується проста вода, яка не завдає шкоди ні домашнім тваринам, ні людині.
 2. Витрати на пароочиститель або парогенератор вважати не варто. Адже він не тільки допомагає боротися з домашніми шкідниками, але також є постійним інструментом для прибирання і чищення одягу.
 3. На постіль: подушки, ковдри і матраци, заборонено наносити інсектициди. Зате паром їх обробляти можна.
 4. Пором і окропом легко і швидко можна обробити приміщення будь-якого розміру.
ДОВІДКА! Єдине джерело живлення клопів - людська кров. Їхні укуси сильно сверблять, а у дітей можуть викликати алергію. Подивіться статтю про те, як правильно обробити укуси і чим можна зменшити свербіж.

мінуси:

 1. Пар не проникне через товстий шар матеріалу або в вузькі щілини. Тому частина комах може вижити.
 2. Пором не можна обробляти такі предмети, як книги. Вони псувалися від його впливом.
 3. Крім того, при парообработке можуть вийти з ладу електроприлади.

вплив морозом

Чи можна виморозити клопів? Знищувати постільних шкідників морозом звикли в північних регіонах. Цей метод ще простіше. Досить відкрити в приміщенні вікна і двері на дві доби. При необхідності повторити цю процедуру ще раз. Якщо господарям будинку нікуди дітися на цей час, вони можуть просто винести на мороз заражені речі і предмети інтер'єру.

переваги:

Швидкий і безкоштовний спосіб боротьби з шкідниками.

недоліки:

Виморожування більше годиться для нежитлових приміщень: гаража, сараю, літньої дачі. Житлові кімнати від морозу можуть сильно постраждати: не виключено, що за дві доби вийде з ладу сантехніка, від стін відстануть шпалери або полопаються труби.

Довідка! Невеликі заражені речі найкраще покласти в морозильну камеру, поставивши її на критичну для паразитів температуру. Але протримати їх там доведеться не менше тижня.

Якщо дані методи не допомагають очистити будинок від клопів, найкраще звернутися за допомогою до професіоналів. Вони позбавлять від цієї напасті якісно, ​​недорого і за короткий період. Дезінсектор застосовують в своїй роботі і випарювання, і обробку хімічними речовинами. Можна не сумніватися в тому, що стовідсотковий результат буде гарантований.

Отже, ми з'ясували при якій температурі дохнуть клопи, вмирають чи клопи від морозу (вимерзають чи ні) і бояться клопи холоду взагалі? Описали плюси і мінуси використання температурного методу боротьби з ними.

Якщо вам не вдалося впоратися з паразитами, то можете вдатися до хімічних препаратів, наприклад: Чистий дім, Гет, Ціфокс, Рейд, Комбат, Кат.

Схожі Статті