Назва повністю себе виправдовує - чудо парник «Урожай вдалий», зроблений своїми руками

В умовах сучасного мегаполісу у людини виникає цілком природне бажання - частіше бувати на свіжому повітрі і вживати в їжу тільки корисні і екологічно чисті продукти.

Саме з цієї причини багато хто воліє проводити літній сезон на дачі, вирощуючи для себе овочі та фрукти.

У зв'язку з цим дачники нерідко задають собі питання: як захистити урожай і одночасно заощадити на дорогій теплиці? Вихід є: купити чудо парник «Вдалий урожай»!

опис парника

«Вдалий урожай» не дарма отримав таку назву. Це споруда, яка не тільки виконує своє безпосереднє завдання: захищає розсаду, а й сприяє зростанню врожайності.

Всі останні роки на ринку спостерігається величезний попит на продаж таких городніх споруд. І це незважаючи на те, що їх виробники не обтяжують себе розробкою масштабних рекламних кампаній.

Просто городники, побачивши подібне творіння на сусідній ділянці, і, переконавшись в його ефективності, набувають його для себе.

фото

На фото нижче можна побачити парник «Вдалий урожай» в розібраному і зібраному вигляді, а так само приклади його розміщення:

Характеристики

«Вдалий урожай» випускається в трьох варіантах:

 • довжиною 4 метри з п'ятьма дугами;
 • довжиною 6 метрів з сімома дугами;
 • довжиною 8 метрів з дев'ятьма дугами.

переваги конструкції

 • в магазині продається повністю готовий до установки комплект, який не потребує покупки додаткових складових, можна зібрати диво парник своїми руками;
 • вага 4-метрового комплекту - всього 2 кг. Він легко поміщається навіть на задньому сидінні автомобіля;
 • покривне полотно служитиме не менше п'яти років;
 • розсада в теплиці відмінно захищена від раптових заморозків, комах-шкідників і сильних опадів. Вона добре адаптується всередині парника і міцніє;
 • всередині конструкції створюється сприятливий клімат, Продлять період вегетації;
 • комплект зручно зберігати і перевозити з місця на місце, він встановлюється за п'ять хвилин і не займає багато місця на території, відведеній під город.
ВАЖЛИВО! При всіх своїх перевагах теплиця продається за невисокою ціною. Вона по кишені навіть городнику зі скромними фінансовими можливостями.

матеріали

Для каркаса застосовуються міцні і жорсткі пластикові труби діаметром 20 мм.

З них виходять дуги висотою 80 і шириною 120 см. Вони вільно згинаються і досить легкі за вагою. Їх кількість залежить від довжини виробу.

Каркас не гниє і не іржавіє, відмінно протистоїть спеці, що не руйнується на холоді. Він легко і швидко встановлюється на грунті.

Дуги міцно вшиті в покривний матеріал. Укриттям служить термоскріплене неткане полотно щільністю 40 г / м2, яке легко зсувається, що дуже зручно для поливу розсади. Парник виготовляється з високотехнологічних матеріалів. Це дозволяє прати його навіть в домашніх умовах;

ДОВІДКА: Найчастіше в якості укриття виступає німецьке полотно SUF-42. Воно повсюдно застосовується в сільському господарстві. Структура полотна пориста, завдяки чому всередину не пропускається волога і не порушується повітрообмін.

Для вирощування яких рослин підходить?

Навіть якщо людина ніколи не займався городництвом, йому не складе труднощів встановити парник і отримати з його допомогою якісну розсаду.

Досить добре можна виростити в парнику урожай салату і редиски. Ну і, звичайно, в основному вона призначена для вирощування огірків, перців і томатів.

Відмінні парники для овочів докладно описані на нашому сайті: Агроном, Пролісок, Кабачок, Кабріолет, Фазенда, Дачний, Хлібниця, Новатор, Равлик, Даяс, Огурчик, Гармошка, Прекрасна дача.

спосіб установки

Встановити конструкцію зможе будь-який городник, що не має особливих будівельних навичок. Для цього потрібно діяти поетапно:

 1. Розкрийте упаковку. Постарайтеся при цьому діяти акуратно, щоб не зіпсувати покривне полотно.
 2. Розтягніть складаний парник уздовж гряди в обраному напрямку.
 3. Закріпіть його торцеві частини. Це потрібно зробити з невеликим натягом.
 4. Далі встановіть кілочки до торців дуг.
 5. Міцно вставте кілочки в грунт, нещільно утрамбуйте його.
 6. Матеріал на кінці кожної дуги закріпіть кліпсами, щоб було зручно поливати розсаду і підгортати її.

висновок

Парник «Вдалий урожай» є дуже вигідним придбанням, яке в найкоротші терміни окупить себе.

Він забезпечує максимальний захист врожаю від несприятливих зовнішніх чинників, зберігає вологу, яка дозволяє витрачати вдвічі менше води на полив овочевих культур.

Теплиця стане прекрасним вкладенням грошей. Вона не тільки вірою і правдою прослужить кілька років поспіль, але і стане справжньою окрасою дачної ділянки.

Відео

Невелике відео про парнику «Урожай вдалий»:

Схожі Статті