Нешкідливий для вашого вихованця, але нещадний до паразитам! Фронтлайн для кішок: ціна і інструкція до застосування

Серед засобів від кровосисних паразитів для кішок найбільш ефективними і безпечними вважаються краплі.

Такі препарати - прості в застосуванні, наносяться в область холки тваринного і містять інсектициди, що рятують від незручностей, пов'язаних з появою кровосисних шкідників.

Сучасні краплі від бліх абсолютно нешкідливі для здоров'я навіть маленьких кошенят. Але їх використання вимагає правильного проведення процедури нанесення.

Кожен з медикаментів має свої переваги і недоліки. Одним з популярних сучасних препаратів від кровосисних паразитів на сьогоднішній день вважається Фронтлайн.

опис

Вартість одного флакона кошти обсягом в 100 мл по Росії в середньому оцінюється в 600 рублів і вище. Через Інтернет-магазини його можна купити трохи дешевше.

Основні види

 • «FrontlineNexgard» - жувальна таблетка від бліх, що діяла протягом місяця;
 • «Frontline Spot On» - рідина для зовнішнього застосування;
 • Прозорий безбарвний розчин «Frontline spray», що випускається в поліетиленових флаконах, оснащених розпилювальної головкою;
 • Дозований рідкий розчин «Frontline Combo».

Інсектицид, що випускається в рідкому вигляді, використовується для виведення бліх не тільки у кішок, але також у собак.

Чинним його речовиною вважається фіпроніл, який надає на цих комах сильне паралітичну дію, хоча для тварин абсолютно безпечний: зокрема, при застосуванні не всмоктується в кров, є малотоксичних речовиною, тому користуватися ним можна без жодних обмежень.

Вихованець може проковтнути в цілому 300-600 мг розчину на кілограм своєї ваги. Можна не побоюватися, що від цього у тварини з'являться блювота, алергія або інші неприємні наслідки отруєння: побічні ефекти при застосуванні розчину проявляються дуже рідко.

Спрей - ще одна форма, в якій випускають Фронтлайн. Їм можна обробляти і голову вихованця. Цим він відрізняється від шампунів і крапель для боротьби з блохами.

Переваги і недоліки

У інсектициду є свої особливості, що відрізняють його від інших подібних йому медикаментів. Але, крім плюсів, є і мінуси, про які власнику домашньої тварини теж потрібно знати.

переваги:

 • невисока токсичність;
 • можливість обробки не тільки холки, а й голови вихованця;
 • висока ефективність;
 • простота в роботі. Продаж в готовому вигляді.

недоліки:

 • Після розпилення ефективно діє протягом тижня. Інші розчини можуть зберігати свої властивості протягом двох місяців.
 • Досить дорого коштує. У порівнянні з краплями і шампунями, даний інсектицид оцінюється в півтора-два рази дорожче.

Інструкція до застосування

 1. Спрей розпилюють по поверхні тулуба, відсунувши флакон на 10-15 см. Наносячи спрей, не забувайте розправляти шерсть, тоді частинки кошти обов'язково потраплять на шкіру. Якщо ж крапельки осядуть виключно на шерсті, ефект застосування розчину буде не дуже сильним.
 2. Голова тварини обробляється гранично обережно. Речовина не повинно потрапити в ротову порожнину і, тим більше, в очі.
 3. Після розпилення тварина рекомендується чимось зайняти, щоб протягом півгодини, як мінімум, кішка не вилизувала себе. За цей час фіпроніл почне діяти.
 4. Після закінчення зазначеного часу домашнього улюбленця слід викуповувати в проточній воді. Для миття можна застосовувати звичайний шампунь.

Перевірений на практиці медикамент чудово виконує поставлене завдання. Як показує практика, блохи у кішки гинуть після першої процедури. Застосовувати його можна навіть для обробки кошенят старше двох місяців. До того ж цей засіб лікує вушну коросту (як вивести блохи у кошенят?). Якщо чисельність паразитів зменшилася, але не набагато, процедуру можна повторити через тиждень після першої.

Зверніть увагу! Небезпека Фронтлайн для тварин - максимально низька, проте, людині потрібно захищати себе від контакту з ним. При роботі найкраще вдягати на руки гумові рукавички.

Препарат може трохи змінити колір шерсті в тих місцях, куди його наносять. Тому якщо вихованець постійно бере участь у виставках, найкраще вибрати інший препарат.

Фронтлайн Комбо

Цей вид препарату хороший тим, що здатний видалити дорослих комах і одночасно запобігти розмноженню нових шкідників. Таким чином, домашній вихованець виявляється надійно захищеним від вторинного зараження.

Переваги засоби:

 • блохи та інші паразити на тілі вихованця загинуть протягом доби;
 • одне використання засобу гарантує захист на найближчий місяць;
 • медикамент безпечний для представників будь-якої породи;
 • засіб стійко до вологи і буде діяти, навіть якщо вимити вихованця після обробки з шампунем.

Препарат при нанесенні поширюється по поверхні тулуба, зосереджуючись в сальних залозах і довгостроково діючи в місцях, де розташовуються осередки розвитку представників сімейства блошиних.

форма

Даний медикамент виглядає, як прозорий розчин з розмитою специфічним запахом. Якщо говорити простіше, Фронтлайн Комбо - звичайні краплі. Продаються вони в поліетиленових піпетках, як правило, об'ємом 0, 5 мл. При використанні кінчик піпетки відламується.

порядок застосування

 1. Відламайте кінчик піпетки.
 2. Розведіть шерсть тварини близько хребта і нанесіть краплі між лопаток.
 3. Стисніть піпетку сильніше, щоб препарат вийшов повністю.
 4. Можна наносити його не тільки в одну, але і в кілька точок.
Важливо! Не давайте кішці пити краплі! На практиці це може призвести до отруєння, після чого тварині доведеться проводити промивання шлунка. Засіб не можна використовувати на хворих або видужуючих кішок, а також на кошенят, якщо їм не виповнилося двох місяців.

Фронтлайн Спот він

Також містить фіпроніл. По виду і формі - безбарвна прозора рідина для точкового нанесення.

Продається розфасованим в піпетки з поліетилену об'ємом 0, 5 мл з легко відламуються кінчиком.

Активно використовується для позбавлення від кровосисних паразитів, а також лікує від вушної корости.

порядок застосування

 1. Наноситься точково, на шкіру між лопатками.
 2. Шерсть розсувається, а розчин капають в декількох місцях.

Медикамент проти бліх діє протягом півтора місяців. Може використовуватися для обробки вагітних або годуючих кішок. Після закінчення двох діб після нанесення інсектициду тварина потрібно вимити з шампунем.

Якщо його шкіра гіперчутлива, не виключений побічний ефект: наприклад, алергічна реакція. Тоді використання речовини припиняють, а залишки стирають ватним тампоном.

Увага! Фронтлайн Спот він не рекомендують використовувати для обробки кошенят молодше двох місяців.

Дізнатися про те, які є засоби від бліх для кошенят, можна в окремій статті.

Навіть якщо кіт не виходить на вулицю, все одно є ризик підчепити бліх, адже самі господарі можуть принести в квартиру цю напасть. Тому рекомендуємо подивитися наші статті про перші ознаки появи і різних методах боротьби з цим паразитом за допомогою чистотілу, дігтярне мила, нашийників, а також препаратів Адвокат, Адвантейдж, Стронгхолд, Інспектор і Барс.

Запобіжні заходи

При використанні речовини за призначенням рекомендується надягати гумові рукавички. Це особливо актуально, якщо на шкірі рук є ранки або тріщини.

Не слід пестити і гладити кішку, тим більше, підпускати її до маленьких дітей приблизно добу після застосування речовини.

При попаданні рідини на шкіру рук їх необхідно негайно промити водою. Руки після обробки ретельно миють теплою водою.

Фронтлайн вже неодноразово довів свою ефективність і активно використовується за своїм призначенням любителями кішок. Але при його застосуванні не можна забувати про те, що організм кожної тварини індивідуальний, тому перед обробкою домашнього вихованця буде не зайвим заздалегідь порадитися з ветеринаром.

У висновку пропонуємо вам відео з оглядом кошти Фронтлайн:

Схожі Статті