Огляд найефективніших! Засоби від бліх в будинку: Раптор, рейд, і інші

Домашні блохи - проблема серйозна!

Дрібні настирливі шкідники боляче кусаються і дуже швидко плодяться.

А ось, щоб вивести цих «сусідів» доведеться потрудитися.

Далеко не кожен інсектицид підійде для знищення кровососів!

Види протиблошині інсектицидів

Блохи є монофагов, які харчуються виключно кров'ю, тому використовувати приманки немає ніякого сенсу.

Проти цих «вампірчіков» застосовують такі форми інсектицидів:

  • дуст. Їх розсипають, щоб знищити личинок і німф, що харчуються органічним сміттям;
  • спреї та аерозолі. В організм комах потрапляють через дихальні шляхи, діючи швидко і результативно;
  • суспензії і порошки. Ці кошти проникають контактним шляхом через зовнішні покриви бліх і отруюють зсередини. Діють набагато довше спреїв, тому здатні повністю усунути напасти.

На бліх діють фосфорорганічні сполуки і речовини з групи піретроїдів. Вони порушують роботу всієї нервової системи, блокуючи імпульси різними способами.

Дієві засоби від бліх

аерозоль Раптор

Від бліх допоможе спрей, що знищує цілий комплекс плазує шкідників. У список входять не тільки ці кровососи, а й таргани, мошки, мурашки, клопи і кліщі.

До складу препарату входить цілих 3 активних інгредієнта: піретроїди тетраметрін і циперметрин, а також їх синергист піпероніл бутоксид. В результаті блохи отримують посилений подвійний удар, встояти проти якого у них дуже мало шансів. Вдихаючи засіб, кровососи отримують параліч, а потім гинуть.

Інсектицид випускається в металевих флаконах по 350 мл. Цього достатньо для проходження 35-45 квадратних метрів зараженої площі.

Інсектицид мало токсичний для людей і домашніх вихованців. Речовини, що входять до його складу, в організмі теплокровних швидко розщеплюються на складові елементи і не завдають ніякої шкоди. При попаданні на слизові оболонки аерозоль може викликати роздратування, тому при його використанні слід дотримуватися техніки безпеки.

Середня ціна аерозолю цілком прийнятна - один балон коштує близько 150-170 рублів.

аерозоль Рейд

Ще один надійний інсектицид, який гарантовано допоможе позбутися від неприємних співмешканців в будинку. Діє проти великого комплексу шкідників - як літаючих, так і плазунів.

В якості активного компонента містить циперметрин з групи піретроїдів. Ця речовина є універсальним отрутою, що вбиває більшість комах. Для людей і інших теплокровних препарат практично безпечний.

Інсектицид не руйнується під дією ультрафіолету і високих температур. Він здатний тривалий час зберігатися на оброблених поверхнях, продовжуючи знищувати шкідників.

Аерозоль має приємний аромат, можна вибрати засіб з запахом весняної свіжості, апельсина або лаванди. Випускається в металевих балончиках ємністю 300 мл.

Основний недолік: препарат залишає білясті сліди на меблях і підлогах, які потрібно змивати водною сумішшю мила з содою.

Середня ціна по Росії становить 170-190 рублів за флакон. При цьому засіб дуже економно: одного балона цілком вистачає для обприскування стандартної двокімнатної квартири.

аерозоль Комбат

Спрей володіє дуже великим спектром впливу, знищуючи всіх плазунів домашніх шкідників. До складу препарату входить відразу 2 активних інгредієнта: піретроїди ціфенотрін і іміпротрін.

Вони діють на нервову систему бліх, викликаючи їх швидку загибель.

Аерозоль випускається в металевому балончику місткістю 400 мл. Він обладнаний довгою гнучкою насадкою, що дозволяє розприскати інсектицид навіть в дуже важкодоступних місцях. Щоб обробити двокімнатну квартиру, досить обзавестися одним балончика Комбата.

У людей і тварин після застосування засобу можуть розвиватися алергічні реакції, тому інсектицид розпилюють тільки при дотриманні заходів безпеки.

Середня ціна на Комбат Суперспрей варіюється від 210 до 240 рублів в різних регіонах.

Хлорпірімак

Концентрована емульсія у вигляді прозорої рідини. Застосовується для знищення більшості домашніх паразитів: бліх, клопів, мурах, комарів, тарганів, мух.

Засіб розроблений і виробляється в Нідерландах. У своєму складі містить хлорпирифос в якості активного компонента, а також аромати і емульгатори. Концентрація діючої речовини становить аж 48%, що дозволяє отримати велику кількість робочого розчину.

ДОВІДКА! Хлопіріфос є фосфорорганічних з'єднанням. В організмі блохи він блокує синтез ферментів, потрібних для передачі імпульсів по нервовій системі. Викликає конвульсії, потім параліч і смерть.

Випускається в пластикових флаконах ємністю 1 літр. Для знищення бліх робочий розчин готується з розрахунку 4, 7-5 г на літр прохолодної води. Обсягу інсектициду, що знаходиться в ємності, вистачить для того, щоб повністю залити засобом кілька квартир.

Для теплокровних мешканців будинків інсектицид мало токсичний. Він зарахований до 3 класу небезпеки.

Вартість препарату досить висока, вона варіюється в межах 2, 4-2, 7 тисяч рублів.

Get

Один з найновіших і дієвих препаратів, що знищують будь-яких домашніх шкідників. Містить все той же хлорпирифос, але вже у вигляді мікрокапсульовані супензіі.

Активна речовина укладено в полімерну оболонку, що знаходиться в липидно-водному середовищі. Завдяки цьому засіб досить стійко до будь-яких несприятливих факторів і може працювати кілька тижнів поспіль.

Концентрація активної речовини становить 25%. Для виготовлення робочої рідини потрібно змішати 100 мл засобу і 1, 5 літра холодної води. Розчин не забруднює меблі і не залишає плям на тканинах.

В організм блохи потрапляє контактним способом, швидко проникаючи крізь зовнішні покриви тулуба. Крім того, прилипає до кінцівок комах і переноситься на них в гнізда, заражаючи інших мешканців.

ВАЖЛИВО! Get використовується професійними службами для обробки заражених приміщень.

Випускається в невеликих флакончиках з пластика з кришкою, що закручується. Чи не видихається і може довго зберігатися після розтину. Ємність одного флакона - 100 мл.

Якщо купувати якісне засіб від виробника, доведеться витратитися! Адже інсектицид коштує досить дорого - від 700 рублів за флакон. Правда, зазвичай одноразової покупки цілком достатньо для знищення всієї популяції домашніх бліх. Флакона суспензії вистачить для обприскування 120-150 квадратних метрів площі.

порошок пиретрум

Одне з найбільш безпечних для людини і його вихованців засобів. Пиретрум - це рослинний екстракт далматської ромашки.

Володіючи винятковою токсичністю для комах, він абсолютно нешкідливий для тварин і людини. Навіть якщо дитина або щеня спробує порошок на смак, він не отруїться.

Використовувати порошок можна одним із двох способів:

  • розчинити інсектицид в прохолодній воді, перелити в пульверизатор і розприскати в місцях проживання бліх;
  • використовувати сухий порошок, розсипаючи його тонким шаром.

Придбати інсектицид можна в аптеці або інтернет-магазині. Вартість його невелика і цілком доступна всім. Середня ціна становить 60-80 рублів за коробку об'ємом 300 г.

Біорін

Професійний препарат у формі концентрату емульсії. Придбати можна тільки у спецслужб. Засіб дуже ефективно, з першого разу усуває всіх шкідливих комах, що мешкають в квартирі.

Основна речовина - дельтаметрин з групи піретроїдів, його підсилюють синергисти.

До складу також входять прилипачі, за допомогою яких інсектицид намертво пристає до лапок і тулуба блохи.

Так він не тільки проникає всередину організму, а й потрапляє в гніздо, знищуючи інших паразитів.

УВАГА! Біорін дуже токсичний! При роботі з ним слід дотримуватися граничної акуратність і всі запобіжні заходи!

Випускається в літрових каністрах із пластику. Вартість інсектициду становить близько 2 тисяч рублів.

Додаткову інформацію про засоби від бліх ви можете прочитати в окремій статті, а рейтинг найвідоміших виробників таких препаратів ви знайдете тут.

Для вас ми підготували інші статті, з яких ви дізнаєтеся про те:

  • як позбутися від бліх у квартирі;
  • як працюють нашийники і краплі від паразитів;
  • як боротися з блохами у людини;
  • які кошти «Барс» бувають, наскільки вони ефективні і чи можуть допомогти народні засоби?

За допомогою сучасних дієвих препаратів боротьба з блохами закінчується повною беззастережною перемогою законних мешканців будинку. Вдалого полювання!

Схожі Статті