Огляд сучасних інсектицидів: краще кошти від клопів в домашніх умовах

Коли в будинку заводяться комахи, а тим більше такі як клопи, господарі не шкодують ніяких коштів на боротьбу з ними. Але вивести паразитів раз і назавжди непросто.

Вони швидко розмножуються, живуть тільки поруч з людиною, здатні переносити хвороби і пристосовуються до різного роду хімікатів.

А ще кровососи вміють швидко переміщатися або впадати в сплячку, якщо умови для їх розмноження стають занадто нестерпними.

Який засіб від клопів є найбільш ефективним? Який засіб від клопів краще? Спробуємо розібратися з чого почати свою боротьбу з клопами.

Хороший засіб від клопів знайти нескладно, особливо якщо знаєш де живуть клопи в квартирі і як вони виглядають. Сьогодні на полицях магазинів представлений широкий асортимент інсектицидів. Вони відрізняються ефективністю, особливостями застосування і ціною.

Яке ж найкращий засіб від постільних клопів в домашніх умовах? Ми пропонуємо вам огляд і рейтинг препаратів, серед яких і вже добре знайомі, перевірені часом інсектициди, і сучасні засоби, які встигли стати популярними.

При його складанні в першу чергу акцентуємо увагу на дієвих і безпечних препаратах без запаху. Їх можна використовувати в домашніх умовах для білизняних клопів без залучення дезінсектор.

Однак, варто пам'ятати, що крім готових препаратів існують і інші способи боротьби з домашніми або постільними клопами. Це можуть бути традиційні способи і народні заходи, наприклад, оцет, мороз і окріп.

Але, повернемося до нашого рейтингу.

Дельта Зона

Сучасне мікрокапсульовані засіб від клопів без запаху. Дельта Зона довго зберігає свою активність, так як залишається на поверхнях у вигляді мікрокапсул з активною речовиною всередині. Препарат не представляє небезпеки для людей і домашніх вихованців. Ціна варіюється від 650 рублів.

Фото препарату Дельта Зона:

гет

Сучасний препарат без запаху. Мікрокапсульовані препарат відрізняється ефективністю і безпекою. Але купувати його радять у виробника або офіційного представника. Попит на засіб спровокував появу на ринку великої кількості підробок. Справжній Гет пишеться з однією літерою «т» в російській і англійській варіантах. Вартість препарату - від 750 рублів.

Фото препарату Гет:

Для боротьби з ворогом всі засоби хороші. Але, щоб використовувати їх ефективно, варто дізнатися про клопа більше. Пропонуємо вашій увазі статті про те, як виглядають клопи різних видів, чим вони харчуються, в чому відмінності постільних клопів і як їх виявити у себе в будинку. А також, що потрібно обов'язково зробити в квартирі перед проведенням дезінсекції.

кат

Це російське засіб, розроблене в Німеччині. В його основі розчин фентіон. Хімікат надає на паразитів нервово-паралітичну дію. У невеликих кількостях Кат безпечний для людини і теплокровних тварин. Продається у флаконах.

Вміст розчиняється в воді перед використанням. Потім заливається в звичайний пульверизатор і наноситься на поверхні. З недоліків велика витрата. На обробку однокімнатної квартири знадобиться близько 20 флаконів засобу. Вартість одного флакона від 100 рублів.

Фото препарату Кат:

Комбат

Засіб випускається в Кореї. Продається у вигляді аерозолю. До нього додаються додаткові насадки, які дозволяють обробляти важкодоступні місця. Засіб вже готове до використання.

Має приємний лимонний запах. Програє по ефективності, так як націлене неконкретно на знищення клопів, але на боротьбу і з іншими повзаючими комахами. Вартість одного балончика - від 465 рублів.

Фото препарату Комбат:

Фуфанон

Голландське засіб випускається в каністрах або ампулах. Схоже по ефективності на Карбофос. Йому довіряють багато служб дезінсекції. Обробка цим засобом вимагає обов'язкової евакуації людей і тварин з дому.

Ті, хто проводять обробку повинні дотримуватися заходів безпеки при роботі з хімікатом, можливо варто скористатися послугами професійних дезінсектор. Фуфанон володіє тривалою дією, що дозволяє знищувати не тільки дорослих клопів, але і личинок. Засіб в ампулах коштує від 80 рублів, в каністрах - в межах 900 рублів.

Фото препарату Фуфанон:

карбофос

Відоме усіма городниками засіб зарекомендувало себе і в боротьбі з клопами. Продається у вигляді порошку, готового розчину в каністрах або в ампулах. Його наносять за допомогою обприскувача або пензлика.

За ціною це один з найдоступніших препаратів. Ефективний, але має неприємний різкий запах і токсичний. Більше підходить для застосування в сільській місцевості. Купити Карбофос можна в каністрі за ціною від 400 рублів.

Фото препарату Карбофос:

Форсайт

Ще одне багатоцільове засіб. Відрізняється різким запахом, який швидко вивітрюється. Форсайт являє собою досить токсичний концентрат. Перед застосуванням його розводять в холодній воді. При роботі з ним обов'язково використання респіратора і рукавичок. Не можна, щоб засіб потрапив на слизові. Воно викликає серйозне роздратування і навіть отруєння. За флакон Форсайта заплатите близько 230 рублів.

Фото препарату Форсайт:

Тетрікс

Професійний засіб від клопів. Випускається в каністрах або флаконах. Голландський виробник запевняє, що перед його убивчим складом кровососів не буде стояти. Препарат високо токсичний, про що свідчить напис на етикетці. Отруєння може статися при попаданні парів в дихальні шляхи, через шкіру і слизові.

Краще довірити його застосування професіоналам. Купити його можна тільки на вузькоспеціалізованих сайтах за ціною від 2500 до 6500 рублів залежно від обсягу і концентрації.

Використання такого препарату виправдано після того, як ви випробували всі інші методи, наприклад пастки і відлякувачі, знищення комах туманом.

Фото препарату Тетрікс:

Кукарача

Продається в скромному флаконі і являє собою концентрат. Рідина блакитного кольору відрізняється різким запахом. Ефективність засобу з сильнодіючими хімікатами в складі зберігається протягом трьох діб після обробки.

Токсичність препарату вимагає суворого дотримання інструкції та правил безпеки. Один з найбільш економних препаратів від клопів варто в межах 230 рублів.

Фото препарату Кукарача:

рейд

Засіб універсального застосування розраховане на знищення комах різних видів. У цьому його недолік. Порції хімікатів, достатньої для боротьби, наприклад, з тарганами, частіше не вистачає для знищення клопів. Паразити звикають до інсектицидів і не боятися їх.

Допомагає, коли клопів не дуже багато. Але поступається спеціалізованим засобам. Рекомендується використовувати для профілактики. В іншому засіб безпечно і зручно в застосуванні. Купити його можна в багатьох магазинах і супермаркетах, заплативши від 200 рублів.

Фото препарату Рейд:

Як вже говорилося вище, щоб успішно боротися з клопами, потрібно знати ворога в обличчя. Представляємо вашій увазі докладні матеріали про те, як виглядають укуси клопів у дорослих людей і у дітей, їх лікування. А також звідки комахи беруться в квартирі, чи можуть селитися в одязі і чим намазати шкіру, щоб тебе не покусали.

Раптор

Схожий з Рейдом препарат, який розрахований не тільки на боротьбу з постільними клопами. Як такого Раптора від клопів ви не знайдете. Це універсальний препарат. Всі речовини в в його складі є ефективними, але розраховувати на перемогу в боротьбі з великою кількістю паразитів не варто. Раптор не має запаху, економічний, доступний, зручний в застосуванні. Ціна варіюється до 300 рублів.

Фото препарату Раптор:

Машенька

Боротися з клопами в квартирі можна за допомогою інсектицидних крейди або олівців. Перевага Машеньки в тому, що боротися з клопами можна навіть не виїжджаючи з дому. Чи не найефективніший засіб від клопів. З сильним зараженням і великими колоніями паразитів навряд чи впорається. Вона не потрапляє в організм паразита з їжею, так як клопи харчуються виключно кров'ю.

За ціною засіб одне з найдешевших - близько 30 рублів за крейду. І ним можна обробити більшу частину поверхонь в квартирі, але в профілактичних цілях.

Фото препарату Машенька:

висновок

Кращий засіб від клопів в квартирі кожен вибирає для себе сам.

У людей давно склалися стереотипи, чим гірше пахне засіб, тим воно краще впливає на паразитів. Як бачимо, ефективний засіб від клопів без запаху це не міф. У сучасних лабораторіях розробляються інсектициди без запаху, але з ефективним складом.

Питання в інформованості покупця і вартості продукції. Не варто затягувати з вибором препаратів, так само як не варто забувати і про профілактику. Найефективніші засоби від клопів в домашніх умовах коштують не дуже дорого. На початковій стадії допоможуть універсальні засоби, а для роботи з високотоксичними засобами краще запросити професіоналів.

До слова, на російському ринку представлений ще ряд препаратів, що не потрапили в даний рейтинг. Про деякі з них ви можете прочитати на нашому сайті. Читайте докладні матеріали про інсектициди марки Чистий дім і Ціфокс.

Очевидно, що не тільки клопи докучають людині в його житлі. У статтях нашого сайту ви знайдете докладну інформацію про таких шкідників, як мурахи, таргани, блохи, міль, пилові кліщі і мокриці. А також про те, які ефективні засоби боротьби з міллю, тарганами і мурахами існують.

Схожі Статті