Овочевий урожай в парнику «Кабачок» з полікарбонату

Парник під назвою «Кабачок» застосовується для вирощування невеликих рослин.

До них відносяться цибуля, томати, кабачки і багато інших.

Такі пристрої легко збираються, для монтажу навіть не потрібно додаткового обладнання.

Технічні характеристики

Основою каркаса служить профіль з металу. Його розміри - 25х25 мм. Це забезпечує всієї конструкції два параметри:

 • міцність;
 • жорсткість.
ВАЖЛИВО! Стільниковий полікарбонат - це основа парника. Його технічні характеристики дають можливість конструкції чудово утримувати тепло.

На виробництві каркас забарвлюється фарбою Tecnos з Фінляндії. Вона не містить свинцю, не може вигоріти на сонці і у неї в наявності є спеціальні сертифікати.

Також тепличка має з двох сторін підйомні стінки з упорами. Завдяки такому підходу поливати і доглядати за саджанцями стає значно легше.

Якщо «Кабачок» розібрати, то він буде складатися з:

 • зварних рам (торцеві рамки);
 • прямих деталей, довжина яких становить два метри.

фото

Підбірка докладних фото парника «Кабачок»:

Які рослини можна вирощувати

Початківці садівники запитують: «Що ж можна вирощувати в парнику« Кабачок »?». Під полікарбонатом дуже добре виростуть такі сільськогосподарські культури, як:

 • кабачки;
 • цибуля;
 • салат;
 • томат;
 • морква і т.д.
ВАЖЛИВО! Вирощування відбувається влітку та ранньої осені. Взимку щось садити не рекомендується, особливо в холодних регіонах.

недоліки

Мінусів у парника «Кабачок» мало, однак і їх необхідно знати:

 • Втрата сонячних променів. Для рослин дуже важливо отримувати достатньо природного сонячного освітлення. Однак арочні конструкції не дозволяють світлу в повній мірі проникнути в парник.
 • Прозорість «наскрізь». Стіни виходять прозорими як з південної, так і з північного боку. Однак такий недолік цілком усуваємо.

Зробити парник «Кабачок» з полікарбонату своїми руками

Ви захотіли зібрати конструкцію самостійно? У такому випадку, ви повинні в першу чергу вибрати місце, де буде стояти парник.

В якості підстави рекомендується використовувати бетонний фундамент. Після цього накресліть креслення, за якими ви його будете збирати.

Орієнтуйтеся на те, щоб виготовити парник із стільникового полікарбонату.

Інструкція по збірці така:

 1. При кріпленні листи полікарбонату потрібно орієнтувати захисним шаром назовні. Якщо це не дотримати, то у парника значно зменшиться термін експлуатації. Коли ви укладете листи, то обов'язково зніміть захисну плівку.
 2. При монтажі осередку полікарбонату необхідно розташовувати вертикально.
 3. Перед тим, як встановити торці листів, звільніть їх від упаковки.
 4. Листи кріпляться покрівельними саморізами діаметром від п'яти міліметрів. Між ними має бути відстань в 500 - 800 міліметрів. Це залежить від товщини листа.

Парник «Кабачок» має як переваги, так і недоліки. Втім, останні при вмілому підході перетворюються в достоїнства. Встановити ж самостійно таку конструкцію не складе труднощів.

Відео

Корисне відео про парнику «Кабачок»:

Схожі Статті