Перемога над тарганами! Засоби від тарганів «Машенька»

Таргани - вірні супутники людини. Як тільки людина обживеться, налагодить господарство з кухнею, як тарган тут як тут.

Людині нічого не залишається, як боротися з непроханим гостем.

Чого він тільки не вигадував!

А таргани і раніше йому вірні.

Всі засоби хороші

Сучасні виробники сьогодні більш-менш визначилися з формами отрути рудої напасті:

 • гелі;
 • аерозолі;
 • будиночки-пастки, пастки клейові;
 • порошки;
 • крейда-олівці.

Ворог №1- крейда «Машенька»

Розглянемо «Машеньку», як головного представника тарганячого ворога. Крейда під такою назвою з'явилися на початку 90-х і миттєво стали популярними. І справа тут не тільки в тому, що тарганів тоді було багато (їх і зараз вистачає). І не в тому, що «Машенька» - своя, російська. Просто вона ще дуже зручна і проста в застосуванні, а головне, за свою роботу бере недорого - в районі 30 рублів.

Влаштована «Машенька» дуже просто. У складі крейди всього два основних компоненти - отруйна речовина і нешкідливі в звичайному житті крейда і гіпс. До речі, отруйної хлоропіфоса в крейді всього чуть чуть - 0, 5% від 20 грамової упаковки. Все інше - це суміш гіпсу та крейди.

Мел потрібен, щоб видно було при малюванні - треба ж виправдати назву. А гіпс цементує у своїх жертв кровоносні судини, і ті загинаються від цього ще ефективніше.

Хлоропіфос же сильний тим, що діють відразу в двох випадках - контактно, тобто до таргана досить проповзти по накресленої смузі, щоб підчепити заразу і на лапках принести потім в гніздо.

Кишково - в гнізді тарган почне приводити себе в порядок, мити свої лапки. У підсумку смерть його від нервово-паралітичного ефекту не минуемо.

Сьогодні у «Машеньки» дуже багато всякої единокровной рідні утворилося. Наприклад, можна зустріти «Машеньку Срібну». Це більш складна особа - трикомпонентна - і може боротися ще й з мурахами, блохами, мухами і клопами.

Спосіб застосування у всіх крейди однаковий - витягаєте з упаковки і починаєте водити, креслити.

як креслити

Є три основних правила:

 1. Лінія повинна бути безперервна. Інакше в тому місці, де здригнулася у вас рука, тарган знайде лазівку і втече, цілий і неушкоджений.
 2. Креслите ні, де попало, а по стежках тарганів, за їхніми шляхами-дорогами, як то: плінтуса, стельові шви, задні стінки кухонних ящиків, пороги, вентиляційні решітки.
 3. Креслите жирну лінію (товщиною не менше двох сантиметрів), щоб отруйної речовини було досить, щоб показати свою міць.

Виробники обіцяють, що олівця вагою 20 г вам вистачить на 20-30 квадратних метрів квартирної площі.

Розслабитися і насолоджуватися результатом убивчою сили «Машеньки» ви зможете тиждень, хоча виробники обіцяють часом термін в два рази більше.

Запобіжні заходи

 • Одягніть гумові рукавички. Якщо таких під рукою немає, а обробити треба терміново, загорніть крейда в його ж поліетиленову упаковку, як цукерку в фантик. Після обробки ретельно вимийте руки з милом.
 • Захистіть дітей і домашніх тварин. Креслите так, щоб тарганам був доступ, а домашнього вихованця немає.
Переваги крейди - його бар'єрні властивості.

Ворог №2 - аерозоль універсальний «Машенька»

Виробники крейди «Машенька» до такої міри були вражені його споживчої популярністю, що розширили лінійку інсектицидних засобів, розсудивши здраво, що удари по тарганів напасті повинні наноситися з різних сторін. Так з'явився аерозоль «Машенька», що випускається в зручній упаковці - в балончиках по 180 куб.см.

Аерозолі, як правило, в своєму складі містять нервнопаралітичну речовини. За задумом виробників, тарган їх вдихає, і у нього настає параліч і задуха - тарган і хотів би подихати, так не може, не виходить у нього. Ось така виняткова ефективність аерозолю «Машенька».

Як видно з назви, аерозоль діє не тільки на тарганів. Він ще протипоказаний мухам, молі, комарів, блохам, мурашкам і клопами.

перевага аерозолю

 • Їм зручно не тільки вбивати, але і відлякувати. І не тільки повзають, а й літаючих комах.
 • Не залишає слідів на оброблюваної поверхні на відміну від крейди.
 • Саме аерозоль «Машенька» не має різкого запаху і володіє більш тривалим ефектом залишкової дії в порівнянні з аналогами - 28 днів після застосування.
І все це при ціні від 80 рублів за балончик.

Запобіжні заходи: при обробці закрити вікна і двері (ви ж не на вулиці тарганів морите, а в приміщенні) і видаліть домочадців (ви ж не їхня морите). Повернутися в приміщення можна буде не раніше, ніж через годину. І треба буде відразу відкрити кватирку, щоб залишки запаху пішли геть.

Ворог №3- клейова пастка «Машенька»

Випускаються в картонній упаковці по 20г. Це такі підкладки, змащені клейкою речовиною.

Пастки мають ряд переваг:

 • Зручні в застосуванні. Не треба нічого креслити, залазити за шафки, дертися до вентиляційних грат. Не треба виганяти всіх з кімнати і бризкати з аерозолю, потім провітрювати приміщення.
 • Не мають запаху.
 • Чи безпечні для домашніх тварин і людини, тому що не містять отруйних речовин.
 • Довготривале засіб - три місяці.
І все задоволення коштує в межах 40 рублів за упаковку.

Підведемо підсумок. Якщо тарганів у вас багато і ви впевнені, що вони є і у сусідів, то крейда з його бар'єрними властивостями - вам в підмогу. Вже на наступний день після застосування ви побачите ефект.

Якщо потрібен ефект миттєвий і час на малювання крейдою у вас немає - краще аерозолю важко щось придумати.

Якщо вам ліньки і малювати, і бризкати, то пастка - ваш варіант. Але не скупіться, поставте відразу кілька штук.

Пропонуємо також ознайомитися з іншими засобами від тарганів: Дохлокс, Кат, Регент, Карбофос, Фас, Глобол, Форсайт, Раптор, Гет, Комбат, Кукарача, Рейд, Чистий дім.

Схожі Статті