Покласти край навалі! Карбофос від тарганів, інструкція із застосування засобу

Зазвичай таргани заводяться в антисанітарії та умовах підвищеної вологості. Їх навалі часто піддаються старі житлові будинки, які потребують ремонту.

Якщо труби в підвалах постійно протікають, а хоча б в кількох квартирах безлад і є чим поживитися, таргани влаштуються тут надовго.

Нічні комахи будуть регулярно виходити зі схронів ночами і під'їдати залишки їжі. Навіть невеликої кількості досить для тривалого і неприємного сусідства з паразитами.

У боротьбі з настирливими «сусідами» допоможе Карбофос від тарганів. Розглянемо даний засіб докладніше.

Плюси і мінуси

Щоб позбутися від комах, потрібно навести порядок в квартирі, розібрати кожен куточок квартири або будинку і купити засіб для боротьби з тарганами. Карбофос - один з них. Засіб використовують не тільки для боротьби з тарганами. З його допомогою виводять мурах, клопів.

Карбофос добре знайомий садівникам і городникам. Він допомагає боротися зі шкідниками. Його можна купити в двох формах: маслянисту рідину коричневого кольору або порошок. Активні речовини в складі хімікату паралізують комах і призводять до загибелі.

ВАЖЛИВО: Карбофос і Малатіон - це один і той же інсектицид. Малатіон - діюча речовина в складі. Тому іноді засіб називають інакше. Це залежить від виробника. Але за дією препарати не відрізняються.

Одна з переваг Карбофоса від тарганів в тому, що він здатний знищити не тільки дорослих особин, але і паразитів на початковому етапі розвитку. Хімікат стійкий до перепадів температури і прямого впливу сонячних променів.

Препарат діє швидко і ефективно. А ось з мінусів - різкий і вкрай неприємний запах, від якого доведеться позбавлятися дуже довго.

Безпека кошти

Перший прототип Карбофоса був відкритий ще в XIX столітті. Але виявився отруйним, створивши небезпеку для людини. Синтезувати з'єднання продовжили в лабораторіях Радянського Союзу, Англії, Німеччини та США. American Cyanamid Company стала першою компанією, якій вдалося зробити популярний сьогодні препарат.

Порівняно низька токсичність дозволяє застосовувати його в домашніх умовах. При правильному поводженні засіб не завдає шкоди людям і домашнім вихованцям. Перед застосуванням препарату слід підготувати квартиру.

  1. Проводиться ретельне прибирання.
  2. Непотрібні стопки газет, що захаращують квартиру, викидають.
  3. Особисті речі упаковують в пакети.
  4. Ховають їжу і продукти харчування. Краще на час винести їх з дому.
  5. Домашніх вихованців вивозять з дому.
  6. Якщо в квартирі є акваріум, його щільно закривають і відключають прилади фільтрації повітря.
ВАЖЛИВО: Таргани визнані всеїдними. Вони харчуються навіть папером. Тому їх так часто виявляють між книгами, в стопках газет і журналів.

Карбофос проти тарганів: інструкція із застосування

Безпека препарату відносна. Звертатися з ним слід з обережністю. Адже мова йде про інсектициди. Під час роботи з препаратом обов'язково використовувати засоби індивідуального захисту.

Одяг має бути максимально закритим, щоб виключити контакт препарату зі шкірою. Бажано використовувати одяг, який не шкода викинути після обробки.

Рекомендується також використовувати захисні окуляри. Це допоможе уникнути отруєння або виникнення алергії. Для боротьби з тарганами використовують пульверизатор. З його допомогою обробляють затишні місця в приміщенні. Після обробки обов'язково потрібно вимити руки з милом. Через 4 години квартиру провітрюють, поки не зникне запах.

ВАЖЛИВО: Таргани відрізняються живучістю. Вони здатні звикати до хімікатів, якщо часто піддавалися їх впливу.

Під час прибирання краще залишити без уваги простір під меблями або там, де не дістануть вихованці. Справа в тому, що Карбофос втрачає свої властивості під впливом мильних розчинів.

Середня ціна

Засіб у вигляді порошку в упаковці 60 грам коштує від 65 рублів. Купувати рідкий хімікат у великих кількостях не має сенсу. Пластикова каністра об'ємом 5 літрів коштує від 4, 5 тисячі рублів. У такій кількості засіб зазвичай набувають підприємства по дезінсекції. Щоб замовити потрібну кількість препарату, можна звернутися в служби по боротьбі з комахами.

Карбофос - це сильний засіб. Його успішно використовують у боротьбі з клопами. А як відомо, кровоссальні паразити дуже стійкі перед різними хімікатами і вивести їх буває непросто. Якщо Карбофос виводить їх, то з тарганами теж впорається. Але якщо ви не хочете, щоб після тарганів з дому довелося виводити різкий аромат, краще віддати перевагу більш щадні інсектициди.

Застосування Карбофоса виправдано в промислових приміщеннях. Але для обробки житлового приміщення він є не найзручнішим варіантом.

Пропонуємо також ознайомитися з іншими засобами від тарганів: Дохлокс, Кат, Регент, Раптор, Фас, Глобол, Форсайт, Машенька, Гет, Комбат, Кукарача, Рейд, Чистий дім.

Схожі Статті