Попався який кусався? Пастки для клопів своїми руками і покупні

Якщо в квартирі з'явилися клопи - необхідно відразу ж починати діяти. Найкраще для цього запросити спеціалізовану службу, або придбати засоби в аерозолях або спреях.

Крім них, в магазинах іноді можна зустріти і пастки для клопів. Але не варто на них сильно покладатися - на відміну від мурашок або тарганів, які реагують на харчові приманки, цих паразитів цікавить тільки людська кров.

Пастки для клопів

Плюси і мінуси

Головним недоліком такого роду пасток є те, що туди дуже складно цілеспрямовано заманити клопа - ніякі принади не можуть це зробити. Крім цього, сплячої людини вони виявляють по унікальному поєднанню багатьох факторів, які досить складно якісно зімітувати підручними засобами.

Також, за допомогою пасток для клопів постільних не можна знищити чималу колонію. У цих умовах вони можуть стати лише допоміжним засобом. А ось коли клопи тільки з'явилися в приміщенні і ще не встигли зробити кладку яєць, це засіб буде відмінно працювати.

Перевагою пасток для клопів в домашніх умовах є простота їх виготовлення, а в разі придбання - відносна дешевизна. За допомогою такого засобу за 1-2 ночі можна перевірити приміщення на зараженість клопами - якщо паразити є, то вони в неї обов'язково попадуться. А це, в свою чергу, буде сигналом для прийняття більш серйозних заходів.

традиційні види

Зазвичай в магазинах можна придбати липкі стрічки і вуглекислі пастки.

Липкі стрічки - це кошти у вигляді листів, коробок або стрічок, змащені липким, довго не сохне клеєм. Розміщувати їх необхідно в місцях переміщення паразитів від гнізда до місця годування, і назад. Листи потрібно постійно перевіряти, щоб визначити, звідки приходить велика частина комах, і тим самим скорегувати подальше розміщення.

Також липкі аркуші варто покласти під ніжки. З одного боку, це спосіб перевірити - чи приходять вони з поза, або живуть десь в складках матраца, на каркасі спального місця. З іншого, можна заманити клопів в пастку, перейшовши на час ночувати в інше місце. Зголоднілі, паразити почнуть спускатися з ліжка для пошуку їжі, і будуть потрапляти в липкий склад.

Пастки з використанням вуглекислоти побудовані на доведений факт, що клопи приймають за орієнтир видихається людиною вуглекислий газ.

Наприклад, пристрій Nuvenco Bed Bug Beacon складається з пластикового парасольки і резервуара з вуглекислотою. Потрапляючи в парасольку, вона випаровується і привертає туди шкідників.

Вибратися самостійно з пастки вони вже не можуть. В результаті вранці необхідно буде очистити ємність з клопами, спустивши їх, наприклад, в унітаз.

Цей вид приманок дуже ефективний, але вартість на них починається від 3500 рублів.

Пастки для клопів своїми руками

Дуже просто використовувати підручні засоби для того, щоб створити найпростіші пастки самостійно.

Клейка стрічка з успіхом замінюється двостороннім скотчем.

Їм можна обклеїти внутрішні поверхні меблів:

  • шаф;
  • тумбочок;
  • ліжок;
  • навіть на ніжки.
При цьому розміщувати скотч потрібно так, щоб на клейову сторону не приклеювалися зайві предмети, тим самим знижуючи її ефективність.

Найпростіша заміна липким листам під ніжками - тарілки з водою.

  1. Необхідно взяти глибокий посуд.
  2. Заповнити її наполовину водою.
  3. А в центр поставити ніжку ліжка або дивана.
Відповідно, виготовити їх потрібно буде мінімум 4 штуки - для кожної ноги. Клопи, потрапляючи в воду, не зможуть звідти вибратися.

Ще одна пастка під опору робиться з двох стаканчиків, що розрізняються за розміром.

  1. У великий стакан насипається трохи цукрової пудри, наливається рослинне масло.
  2. Туди ж по центру ставиться невеликий стакан, в який вже міститься ніжка ліжка.
Якщо клоп потрапить в таку конструкцію, вибратися з неї йому практично неможливо.

Пастки для клопів мало ефективні, оскільки ці паразити не реагують на солодку принаду, як таргани і мурахи. Такими засобами можна перевірити, чи є паразити в приміщенні, або використовувати їх як другорядні. У числі традиційних пасток можна відзначити липкі стрічки і вуглекислі пастки. Також можна зробити їх самому, використовуючи двосторонній скотч або склянки різного розміру.

Схожі Статті