Прибрати паразитів начисто! Шампуні від бліх для котів

Давно минули часи, коли придбання і утримання кішки могли дозволити собі лише заможні люди.

Зараз рідко в якому будинку або квартирі немає пухнастого улюбленця.

Неважливо, який це вихованець - породистий кіт або звичайна сіренька мугикаючи. Тільки разом з пухнастим улюбленцем з'явилися і проблеми пов'язані з утриманням і здоров'ям кішки.

Ознаки бліх у кішки

Поспостерігайте за вашою кішкою. Зазвичай це спокійне, вальяжно тварина. Якщо вихованець поводиться неспокійно, часто свербить, намагається викусити щось з вовни, то це ознаки наявності бліх у вашого «диванного тигра».

При огляді кішки на шкірі можна виявити ранки, расчеси. Тварина веде себе незвично для вас, намагається кататися по підлозі, вилизує себе. При розчісуванні вовни вихованця на підкладену плівку випадуть дрібні темні гранули. Щоб переконатися в тому, що це, капніть на одну з гранул краплю води. Якщо гранула розчинилася, а вода забарвилася темно - червоним кольором, то це точно блошиний кал.

Засоби від бліх

Зараз у продажу з'явилося багато препаратів для позбавлення кішки від бліх. Це різноманітні краплі, спреї, нашийники, шампуні.

краплі

Наносяться на холку тварини, а також уздовж всього хребта. Виробники крапель стверджують, що дія препарату продовжене, захищає кішку протягом 1, 5-2, 0 місяців. Уважно ознайомтеся з описом і упаковкою препарату. Якщо щось викликає сумнів, відмовтеся від покупки, є шанс придбати підробку.

спреї

Найчастіше використовують для профілактики зараження блохами. Шерсть вихованця повністю зволожується, необхідно хвилин 25-30 не дати тварині вилизати шерстку, інакше можливе отруєння кішки. Потім змити нанесений препарат теплою водою. При точному і правильному застосуванні спрей безпечний навіть для кошенят.

нашийники

Мабуть, найпопулярніше і найбільш часто використовуваний засіб. На жаль, має деякі недоліки:

  • Неможливість застосування на вагітних тварин;
  • Небажання вихованця носити нашийник;
  • Неприємний запах від нашийника досить тривалий час;
  • Індивідуальна непереносимість, аж до облисіння шкіри під нашийником.

Детально про те, як працюють нашийники від бліх для котів, читайте тут.

шампуні

Одне з найбільш сприятливих та ефективних засобів. Але обробку потрібно проводити періодично, приблизно раз на місяць. Тому купання тваринного краще поєднувати з подальшою обробкою вовни спреєм. Трохи докладніше розповімо про шампунях, пропонованих у продажу.

Огляд і характеристика шампунів

Найбільш часто на прилавках торгових точок пропонують шампуні для кішок представлена продукція фірм «Чистотіл», «Фітоеліта», «Мр. Кісс », « Барс ».

Фітоеліта

Шампунь надає паралізує дію на паразитів, чим викликає їх загибель.

Препарат випускається двох видів, для дорослих тварин і для кошенят, в пластмасових флаконах об'ємом 220 мл. Ціна упаковки по Росії коливається в межах 80-110 рублів.

Особливістю є знижене час обробки вовни.

Воно становить 5 хвилин замість 10-15 у інших шампунів.

Купуйте шампунь тільки в спеціалізованих магазинах або ветеринарних аптеках, щоб убезпечити себе від придбання підробок.

Барсик

Один з найвідоміших шампунів російських виробників. У складі є препарат перметрин, який накопичується під шкірою кішки і при укусі викликає нервово - м'язовий параліч у паразитів. Для тваринного препарат абсолютно нешкідливий.

Випускається у флаконах об'ємом 200 мл. Середня ціна коливається в проміжку від 40 до 60 рублів. За рахунок щадного складу можна використовувати частіше за інших шампунів. Чи не завдає шкоди шерсті тварин і сприяє швидкому загоєнню місця укусу.

Зараз з'явилася поліпшена версія цього шампуню під назвою «Барс». Його відрізняє більш оптимізований склад і наявність в миючому засобі ефірних масел, які перешкоджають сплутування вовни навіть у кішок довгошерстих порід.

Увага: шампунь за своїм складом не можна назвати зовсім нешкідливим, тому перед застосуванням ретельно вивчіть інструкцію на упаковці засобу.

Дізнатися більше про шампунях Барс і інших засобах лінійки від бліх і кліщів для кішок можна тут.

Луговий

За відгуками, отриманими від власників кішок дуже ефективний препарат. Склад містить крім інсектицидів витяжки з лікарських трав. Сприяє нормалізації обміну речовин шкіри вашого вихованця. Має високу миючу здатність при використанні води будь-якої жорсткості.

Упаковка шампуню полімерна, об'ємом 250 мл. Миючий засіб представлено для продажу, як в спеціалізованих магазинах, так і в ветеринарних аптеках. Ціновий діапазон від 120 до 150 рублів.

чистотіл

Даний шампунь крім перметрина містить в своєму складі ще один інсектицид. Це фіпроніл.

За рахунок застосування двох препаратів дуже ефективний. Містить в своєму складі речовини, не подразнюють слизові оболонки ваших вихованців.

По застосуванню не поділяється через вік тварини, а також підходить для собак. Випускається в полімерних флаконах об'ємом 180 мл, середня ціна 75-90 рублів.

Важливо: обробка гарантує знищення наявних на кішці бліх, але не страхує від повторного ураження. Застосовуйте засоби для профілактики зараження блохами.

Більше про шампунь Чистотіл і інших засобах від бліх і кліщів для кішок ми розповідали в цій статті.

Мр.Кісс

Шампунь містить в своєму складі інноваційні розробки швейцарських ветеринарів, не подразнюють шкіру і слизові оболонки кішок.

Миючий засіб випускається у флаконах об'ємом 200 мл.

Склад два в одному. Містить не тільки шампунь, але і кондиціонер допомагає усунути сухість шкіри кішки і легко розчісувати шерсть тварини. Ціна упаковки по Росії коливається від 130 до 180 рублів.

БіоВакс

Ефективний засіб, яке знищує не тільки бліх, а й кліщів.

Ветеринари радять застосовувати шампунь спільно зі спреями або краплями для профілактики повторних заражень кішок.

Випускається в полімерних флаконах об'ємом 210 мл.

Середня ціна в діапазоні 100-140 рублів.

На нашому інтернет-порталі ви знайдете рекомендації наших експертів по застосуванню різних засоби для дорослих тварин і кошенят, а також дізнаєтеся, як використовувати дігтярне мило і препарати Фронтлайн, Адвокат, Адвантейдж, Стронгхолд, Інспектор для боротьби з котячими блохами.

Перш ніж придбати шампунь порадьтеся з фахівцями. При цьому враховується вік, стан тварини, а також ступінь зараження паразитами. Поради ветеринара, а також ретельне вивчення інструкції допоможе не нанести шкоди вашому вихованцеві і уникнути повторних заражень блохами.

Схожі Статті