Причини популярності і особливості букетів з амарилісом

Амариліс - один з тих квітів, який добре уживається в горщику і може тривалий час радувати своїх власників прекрасним цвітінням.

Але те ж саме справедливо для цих квітів в букетах. Подаровані в композиціях, вони день у день будуть радувати людини своїми яскравими, великими суцвіттями і стійким ароматом.

У цій статті докладно описана методика застосування амариліса для формування букетів на різні урочистості та заходи.

У матеріалі також описані ціни на букети, які можна купити в Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Казані. Дано корисні поради флористів по догляду за букетом.

Чому використовують в композиціях?

Ці квіти флористи активно використовують для створення квіткових композицій. Вони володіють яскравим забарвленням, великими і оригінальними формами. Різноманітні відтінки дозволяють використовувати його в самих різних букетах.

Амариліс прекрасно поєднується з іншими кольорами. Він добре переносить зовнішні фактори впливу, довго зберігаючи свій аромат, красу і свіжість.

Всі ці властивості амарилісів дозволяють їх використовувати при складанні найрізноманітніших композицій. Квітка прекрасно виглядає як поодиноко, так і в найшикарніших букетах поруч з іншими квітами.

Для яких свят та урочистостей підходить?

Універсальність амариліса дозволяє використовувати його в будь-яких букетах. Амариліс викликає асоціації з такими якостями як рішучість, мужність, натиск, сила. Тому його доречно дарувати чоловікові. Урочистість і самодостатність квітки, дозволяє дарувати його просто перев'язавши стрічкою, без жодного помпезного оформлення.

Бутони амариліса розпускаються вкрай неспішно, а коштують дуже довго. Багата колірна палітра - від білих до бордових, дозволяє їх використовувати в букети на всі можливі свята і події.

Він ідеально підходить в подарунковий букет на святкові заходи:

 • весілля;
 • ювілеї;
 • дні народження;
 • проводи на пенсію;
 • свято з приводу появи новонародженого в сім'ї;
 • зустріч мами на виписку з пологового будинку;
 • знаменні приводи привітати керівника;
 • і просто будь-який привід доставити людині додаткову радість.
Амариліс повинен відігравати провідну роль практично в будь-якому букеті, тому його завжди розташовують вище за інших квітів.

фото

Далі на фото ви побачите, які можна зробити композиції з цією квіткою на різні заходи:

У чому особливості і скільки можуть простояти у вазі?

Квітка амариліса є отруйною рослиною. І при зверненні вимагає великої акуратності. Якщо чіпаєте стебло у зрізаної частини, обов'язково потрібно після цього вимити руки з милом. А воду, в якій стояв букет з цією квіткою можна залишати без нагляду, особливо там, де є маленькі діти і тварини.

Букет може стояти 1, 5-2 тижні і більше, адже амариліс володіє міцним порожнистим стеблом, проявляє стійкість до несприятливих зовнішніх факторів. Квітка поглинає багато вологи. Якщо букет на основі флористичної губки, то воду необхідно підливати щодня. Шикарний свіжий букет з амарилісом обов'язково довго буде радувати свого адресата.

Красиві букети з Амараллис - хороший подарунок, проте ці квіти популярні і в вирощуванні. Ми підготували ряд статей: про сорти, про догляд за кімнатною рослиною, зимівлі, вирощуванні на вулиці, стимуляції появи бутонів, про хвороби, про відмінності від гіппеаструмів. Також рекомендуємо прочитати про опис рослини і про вирощування Амараллис беладона.

Орієнтовна ціна по Москві, СПб і іншим регіонам

Ціна букета буде залежати від кількості квітів, флористичного різноманіття в композиції і від місця покупки. По містах вартість також буде варіюватися.
 • У Москві один білий квітка коштує 250 рублів. Букет з семи білих амарилісів обійдеться в 3200 рублів, дев'ять червоних коштуватимуть вже 4100 рублів. Складовою букет з 21 квітки (троянд, гербер та амарилісів) оцінюють близько 4000 рублів.
 • У Санкт-Петербурзі один екземпляр продають за ціною 450 рублів. Букет з п'яти червоних квіток буде коштувати приблизно 2000 рублів. Чоловічий букет з амарилісів - 3000 рублів. Композиція з 13 троянд з амариліс та зеленню - 3600 рублів.
 • У Самарі букет з цими шикарними квітами, 5 штук, коштує 1200 рублів. Букет з півоніями, тюльпанами і амарилісом - 2900 рублів.
 • У Казані шикарний букет з семи яскраво-рожевих амарилісів з гілками берези буде коштувати 5500 рублів, а збірний букет з білими амариліс, трояндами і хризантемами в кількості 17 штук - 4700 рублів.

Амариліс означає «прекрасна дама». Він дуже ніжний, красивий з усіх боків, ставний і завжди грає фарбами. Повністю відповідає своїй назві. Довго стоїть в букеті. Головне - пам'ятати, що він п'є багато води і не забувати її підливати.

Схожі Статті