Причини появи молі: звідки береться в квартирі, від чого з'являється на кухні, як її знайти вдома

У багатьох будинках або квартирах поруч з людьми іноді виникають неприємні комахи під назвою моль.

Більшість господинь приходить в жах тільки від одного їх виду. У будинку ідеальна чистота, а ці сірі комахи розмножуються з величезною швидкістю.

Поява дрібних метеликів залежить не тільки від порядку в квартирі, а ще й від інших речей. Далі з'ясуємо звідки береться моль в квартирі?

Сьогодні поговоримо про такий настирливому шкідника як моль: звідки береться, від чого заводиться моль в квартирі, як знайти моль в квартирі, звідки береться моль на кухні і як з нею боротися?

Два види комах

Найважливішим фактором є те, який вид метеликів у вас літає по житлу. Виділяють два типи цих комах: харчова і платтяна. Ці дрібні метелики потрапляють в будинок різними шляхами, і обчислити їх поява буває складно.

Ще існує воскова міль. Вона мешкає в бджолиних вуликах, а настоянка на основі її личинок має безліч лікувальних властивостей.

Важливо! Шкідник з'являється найчастіше там, де існує величезна кормова база.

Харчова моль: причини появи на кухні

Такий вид комах завжди з'являється тільки на кухні, там де багато різних продуктів.

Найпоширеніший спосіб її потрапляння в ваше житло - це покупки, принесені з магазину. Причиною є негерметично закрита упаковка або коробка, в якій дуже швидко заводяться личинки.

Через деякий час вони перетворюються в метеликів. Ці комахи дуже люблять такі продукти: злакові, борошно, трави, горіхи, молочні сухі суміші, сухофрукти і різні коріння. Детальніше про боротьбу з харчовим шкідником.

Ці комахи можуть потрапити до вас по вентиляційній системі, від сусідів на сходовому майданчику. Якщо на першому поверсі вашого будинку знаходиться магазин або супермаркет то, швидше за все, моль прилетить до вас звідти.

Порада! Продукти, в яких присутня моль, дуже часто продають за заниженими цінами.

платтяна міль

Ці сірі маленькі метелики можуть з'явитися після покупки таких речей:

  • В'язана або вовняний одяг.
  • Речі з хутром.
  • Покривала або килими, виготовлені з натуральної вовни.
  • Стара або нові меблі.
  • Взуття з натуральним хутром.

Як тільки ви побачите літаючих комах по дому, то можна з упевненістю стверджувати, що вона з'явилася з цих речей. Це означає, що на момент покупки личинки вже існували там, а потрапляючи до вас в квартиру, почали розмножуватися і псувати не тільки куплену недавно річ, але і все, що знаходиться в будинку.

Також метелики можуть потрапити в ваше житло за допомогою собак з великою шерстю: південноруських вівчарок, бобтейл, жесткошерстних такс. Такі випадки дуже рідкісні, але краще ретельно перевіряйте своїх вихованців.

Де шукати комах?

Перш за все, вони не люблять світло, тому перевірте всі шафи і шухлядки.

Перегляньте всі пакети або пачки з кашами та сухими продуктами.

Також вона не любить занадто ароматних запахів, тому пошукайте її в тих місцях, де взагалі не присутній будь-якого запаху.

Огляньте всі комоди і меблі, де знаходиться одяг. Пошукайте в тумбочках зі старими книгами і газетами. Шляхів і причин від чого з'являється міль в квартирі безліч, тому перед покупкою дуже ретельно переглядайте кожну річ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Дізнайтеся про традиційні засоби і народні методи боротьби з міллю.

Схожі Статті