Рейтинг виробників препаратів від комах: zona отрута від тарганів, фуфанон, таракс, абсолют і інші, опис і характеристики

Років 15 тому сталося диво - зникли всі таргани. Бабусі плакали і говорили, що бути війні. Домогосподарки раділи, що мерзенні вусаті шкідники покинули наші будинки.

Мужики тріумфували - не страшно вночі світло включити. Але тривога була, і питання постійно мучив - Куди вони поділися? Вчені пояснили цей феномен появою стільникового зв'язку. Пройшли роки і ось вони знову повернулися.

Хто живе поруч з нами

Таргани. Руді, чорні, коричневі, американські, меблеві ... Скільки їх? Більше 4000 різних видів! І як добре, що в наших будинках зустрічаються тільки деякі з них.

Прусак. Рудий тарган. Він основний житель в будинках і квартирах. Більше 80% тарганів, що мешкають поруч з людиною це руді таргани.

Маленькі, всього 1-1.5 см в довжину. Мають великі крила і іноді можуть літати. Самка відкладає яйця в невелику капсулу. В одній кладці буває до 30 яєць. Від яйця до дорослої особини проходить 2-3 місяці. Розмножуються круглий рік.

Чорний тарган в два рази більше рудого. Два ці види ніколи не будуть жити в одному будинку. У кожного своя територія.

Самка чорного таргана за один раз відкладає не більш 16 яєць. Час дорослішання цього виду набагато довше. Необхідно 3-4 роки щоб самка виросла і дозріла.

Американський тарган - червоно-коричневого кольору. Розмір 3 см. Цих тарганів дуже мало. Вони відкладають до 20 яєць, ховають капсулу в затишні місця і на відміну від рудих тарганів піклуються про своє потомство. До настання статевої зрілості має пройти не менше 3 років.

Як таргани потрапляють в наші будинки?

Як вони потрапляють в наші будинки? Ми самі їх приносимо. У сумках з магазину, в папці з документами з офісу, в валізах з поїздки, в посилці з інших міст і країн. Способів багато.

Іноді таргани кочують з однієї квартири в іншу цілими партіями, якщо сусіди вирішили з ними боротися. Або навпаки не хочуть займатися знищенням шкідників, і їх розмножилися так багато, що місця стало не вистачати.

Як боротися з тарганами

Якщо вже таргани потрапили до вас в будинок необхідно вжити всіх заходів для боротьби з ними:

  1. Терміново провести генеральне прибирання. Прибрати все сміття і поклади старих газет і журналів. Відра для сміття накрити кришками, всі продукти харчування упакувати в спеціальні контейнери.
  2. Використовувати для боротьби з комахами спеціальні засоби. Якщо комах дуже багато краще провести дезінсекцію.
  3. Регулярно проводити профілактичні заходи по які допущенню повернення паразитів.

Рейтинг препаратів для боротьби з комахами

Абсолют гель від тарганів. Препарат випускається у вигляді гелю. Легко наноситься.

Має пролонговану дію. Необхідно наносити в місцях, які не потрапляють в зону прибирання, дія препарату однаково і в перший день нанесення і через місяць.

Основна діюча речовина хлорпирифос, міститься в малих кількостях. Практично безпечно. Рекомендовано для використання в дитячих установах. Коштує від 80 до 120 рублів.

Агра. Концентрована емульсія жовто-коричневого кольору. Рекомендований для боротьби з клопами, але може бути використаний і для інших паразитів. Для того щоб використовувати Агра в домашніх умовах необхідно придбати пульверизатор.

Препарат нервнопаралітіческого дії. Має не приємний запах. Результат досягається протягом двох діб. Ціна 200 рублів за флакон 50 мл.

Барс. Засіб застосовується для знищення різних плазуючих комах. Випускається у флаконах різних розмірів. Щоб їм було зручно користуватися, на флаконі є піпетка. Не токсичний, не є небезпечним для тварин.

Призначається для боротьби з блохами та кліщами у домашніх тварин. Однак з успіхом використовується і для знищення клопів, мурах, тарганів. Коштує не дорого 60-80 рублів.

Великий воїн від тарганів (ще відомий як Богатир). Гель світло коричневого кольору, в шприці. Зручний для застосування. Тривалого кишкової дії. Отрута діє як отрута. Процес триває і тоді, коли отруєні екземпляри з'їдаються залишилися особинами. Не дорогий, 39 рублів за один шприц. Однією обробки вистачає на тривалий час.

Гель від тарганів Домовик. Універсальний гель широкої дії. Список впливу дозволяє використовувати практично від усіх комах, що з'являються в наших будинках. Одного шприца достатній для обробки квартири. За складом схоже на Абсолют. Доступний за вартістю 40-70 рублів за одну упаковку.

Zona отрута від тарганів. Дельта зона - знищувач комах №1! Так заявляє виробник.

І дійсно можна сказати, що Дельта зона дуже хороший препарат. Основу активної речовини становить дельтаметрин. Отруйна речовина володіє кишковим і контактним отруйною дією.

Ті паразити, які приймають препарат в їжу, гинуть від харчового отруєння. Кровоссальні отримують свою дозу отрути через лапки і черевця. Дельта зона являє собою в'язку молочну рідину, що складається з мікрокапсул.

Після нанесення на оброблювані поверхні вода поступово випаровується, а мікрокапсули з активною речовиною продовжують діяти ще 1.5-2 місяці. Препарат рекомендований для громадських приміщень. Єдиний мінус ціна. 50 мл коштують від 678 до 1400 рублів.

Лямбда зонда проти тарганів. Сучасний засіб, яке випускається в Південній Кореї за технологіями, які виробник тримає в секреті. Суспензія в капсулах, розводиться водою. Не токсичне, не є небезпечним для домашніх тварин. Швидко вбиває тарганів, однак не гарантує, що вони не з'являться повторно.

Речовина безпечна, не шкодить ні людям, ні тваринам. Можна використовувати для профілактики появи паразитів.

Не викликає звикання, використовується неодноразово. Препарат дорогою 600 - 800 рублів.

Супер атака. Гель, розфасований в шприци. Має тривалий, пролонгована дія. Безпечний. Зручно розміщувати в місцях, які не доступні для дітей. Вартість однієї упаковки від 60 рублів.

Тайга. Це ціла лінія товарів для боротьби з різними комахами. Надійне, не дороге засіб. Креми, спреї, лосьйони. Виробники постійно вдосконалюють свою продукцію. Продукція не дорога, в межах 100 рублів.

Таракс засіб від тарганів. Новинка. З'явився на ринку інсектицидів недавно. Дуже ефективний. Моментальної дії. Не токсичний. Всього 1 грам порошку необхідний для обробки вашого будинку. Не викликає звикання, може використовуватися неодноразово. Розводиться водою. Ціна близько 80 рублів.

Убойная сила. Аерозоль, миттєво вбиває комах і створює захист на довгий час. При використанні аерозоль проникає у важкодоступні місця проживання різних паразитів. Може бути використаний для обробки м'яких меблів, килимів, ковдр.

Після загибелі шкідників, оброблені місця ще довгий час залишаються небезпечними для комах. Єдиний недолік аерозолю - неприємний запах. При провітрюванні повністю зникає. На меблях і стінах слідів не залишає. Ціна від 300 рублів.

Тіурам. Кабельний тіурам - саме так називається препарат, який повинен бути використаний для знищення шкідників в побуті. Ефективний, практично моментальної дії. Після проведених заходів шкідники не повертаються. Для роботи з ним необхідно вжити заходів обережності. Розсипати порошок в місцях не доступних для собак і кішок. Виключити потрапляння на іграшки і предмети побуту. Дуже дешевий. Не більше 30 рублів.

Важливо! Порошок тіурам, по знайомству видобувається на підприємствах гумової промисловості, дуже токсичний і отруйний. Він небезпечний не тільки для ваших вихованців. Викликає отруєння, небезпечні для життя.

Фенаксін. Ще один дешевий препарат. В основному використовується для проведення дезінсекції приміщень фахівцями. Відноситься до третьої групи небезпеки. Для застосування в побуті самостійно продається в маленьких упаковках по 40 рублів. Гранули або порошок розводять водою, використовуються сухими.

У складі препарату знаходиться борна кислота (знамените народний засіб), яка є смертельною отрутою для багатьох комах. Фенаксін від тарганів ефективний для боротьби з дорослими особинами, на яйця, відкладені в затишних місцях майже не діє. При сильному зараженні рекомендується в комплексі з Фенаксіном використовувати більш дієвий засіб.

Фіпроніл від тарганів - повільно діюча отрута. У чистому вигляді він не продається. Його додають в різні препарати. Гелі, аерозолі, приманки в пастках. (Фронтлайн, Антітаракан-гель, Домовик). Отрута надає нервнопаралітичну дію.

Токсичний, не рекомендується застосовувати в приміщеннях з дітьми і вагітними жінками. Після обробки приміщення дію триває ще протягом місяця.

Фуфанон. Засіб для дезінсекції, біла емульсія, запах специфічний. Випускається в каністрах по 5 літрів. Використовується як для обробки житлових приміщень, підприємств, установ. Варто дорого - 3000 рублів.

Фуфанон від клопів. Засіб захисне в ампулах. Доступне (8-10 рублів). Розчиняється в воді. Зручно для знищення широкого списку шкідників. Потрібно повторна обробка.

Фуфанон-супер. Емульсія. Має широкий спектр дії. Ефективний. Має успіх у фермерів. Випускається в різних дозуваннях від 1 літра до 5. В залежності від обсягу вартість коливається від 500 до 5000 рублів.

Капкан-гель. Засіб не відрізняється від інших видів цієї продукції. До складу входять токсичні речовини. При застосуванні необхідно точно слідувати інструкції.

Капкан-клей. Читаємо інструкцію - призначається для механічного вилову. Далі ще цікавіше - необхідно визначити шлях міграції, клеїти липку стрічку, на неї наносити клей, вранці стрічку, з приклеїти клопами і тарганами, герметично упаковувати і утилізувати.

А наступної ночі знову все повторювати і так до повного знищення всіх примірників. А що б підвищити ефективність потрібно ніжки ліжка поставити в ємності, попередньо заливши їх клеєм. Самим лягти спати на підлогу, а голодні шкідники прийдуть вночі, почнуть вас шукати і неодмінно приклеїться.

Ну що тут скажеш? Чи не ефективно. Чи не продуктивно. Не варто уваги. Хоч і коштує дешево 30 - 60 рублів.

Чи можна використовувати китайські препарати?

Китайські кошти від тарганів. Гелі, олівці, дуст - ось основний товар, який пропонують китайці. Офіційно в торгових мережах не зустрінеш таких товарів.

Найчастіше вони нелегально потрапляють до нас в країну. Як правило, інструкції написані китайською мовою, перекладу на російську мову не існує.

Не можна дізнатися ні склад, ні особливості застосування, ні термін придатності. Якщо ви дорожите своїм здоров'ям, любіть своїх домашніх вихованців, дбаєте про безпеку своєї сім'ї, не ризикуйте. Назавжди відмовтеся від сумнівних препаратів китайського виробництва.

Таргани живуть на землі багато мільйонів років. Десятки компаній виробляють препарати по їх знищенню. Сотні вчених ламають голови над проблемою тарганів. Щодня на всій планеті господині на мільйони рублів купують отруту. А він жив, живий і буде жити.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Можете також почитати огляди популярних порошків і дустом, крейди і олівців. А також дізнатися найефективніші засоби і способи як позбутися від тарганів в квартирі.

Схожі Статті