Рекордна врожайність з томатом «Краснобай F1»: опис сорту і вирощування

Всім, хто хоче виростити рекордний урожай і є щасливим власником високою теплиці, є дуже хороший гібридний сорт, він називається «Краснобай F1». Вирощувати його не дуже складно, він володіє багатьма позитивними якостями.

У нашій статті ми з задоволенням познайомимо вас з цими томатами, представимо вашій увазі повний опис сорту, його головні характеристики та особливості вирощування.

Томат «Краснобай F1»: опис сорту

Це среднепоздний гібрид, від висадки розсади до плодоношення проходить приблизно 120-125 днів. Рослина високоросла більше 150 см, штамбові, індетермінантна. Рекомендований це вид для вирощування в тепличних укриттях. Має стійкість до різних захворювань.

Плоди, які досягли сортовий зрілості мають червоний колір, за формою трохи плескаті. По масі вони досить великі, 300-400 гр, іноді можуть досягати 500 гр. Вміст сухої речовини 5-6%, кількість камер в плодах 5. Зібраний урожай добре переносить тривале зберігання і перевезення, також можна збирати мало незрілі плоди, вони прекрасно дозрівають в домашніх умовах.

Порівняти вага плодів сорту з іншими можна в таблиці нижче:

Назва сортувага плодів
Краснобай300-400 грам
Японський Трюфель Чорний120-200 грам
купола Сибіру200-250 грам
балконне диво60 грам
Спрут ф1150 грам
Мар'їна Роща145-200 грам
велика сливка70-90 грам
рожевий м'ясистий350 грам
король ранніх150-250 грам
Союз 880-110 грам
Сливка медова60-70

Характеристики

«Краснобай» - це гібридний сорт, виведений в Росії, державну реєстрацію як гібрид для вирощування в теплицях отримав в 2008 році. З тих пір отримав заслужену популярність за високі сортові якості. Оскільки цей гібридний сорт призначений в першу чергу для теплиць різного типу, регіон для вирощування особливо принципового значення не має.

Звичайно, якщо мова йде про плівкових укриттях, то для цього краще підійдуть південні регіони. У теплицях зі скляним покриттям і опаленням підійде будь-який, навіть північний регіон. Якщо пробувати вирощувати цей сорт у відкритому грунті, то для цього підійдуть тільки південні регіони, так як в інших місцях вони не будуть встигати визрівати.

Ці плоди мають відмінні смакові якості, і дуже гарні в салатах і свіжому вигляді. Дуже добре підходять для бочкових засолок, для цільноплідного консервування не підходять через розмір. Завдяки ідеальному поєднанню цукрів і кислот і низькому вмісту сухої речовини з цих помідор отримують відмінний сік.

Цей сорт має воістину рекордною врожайністю. При належному догляді з одного куща отримують до 12-14 кг. При схемі посадки 3 куща на кв. м, а саме така схема рекомендована, можна отримувати близько 30 кг. Це дуже високий показник.

Порівняти врожайність сорту з іншими можна в таблиці нижче:

Назва сортуврожайність
Краснобайдо 30 кг з кв.метрів
Петро Перший3, 5-4, 5 кг з куща
Рожевий фламінго2, 3-3, 5 кг з кв.метрів
цар Петро2, 5 кг з куща
Алпатьева 905а2 кг з куща
Фаворит ф119-20 кг з кв.метрів
Ля ля фа20 кг з кв.метрів
потрібний розмір12-13 кг з кв.метрів
безрозмірний6-7, 5 кг з куща
Нікола8 кг з кв.метрів
Демидов1, 5-4, 7 кг з куща

Серед головних плюсів цього гібридного сорту відзначають:

  • стійкість до захворювань;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • дуже висока врожайність;
  • хороші смакові якості.

Серед недоліків відзначають пізню врожайність і те, що у відкритому грунті ці томати не встигають визрівати, тому рекомендований лише для теплиць.

На нашому сайті ви знайдете масу корисної інформації про вирощування томатів. Читайте все про індетермінантних і детермінантних сортах.

А також про тонкощі догляду за ранньостиглими сортами і сортах відрізняються високою врожайністю і стійкістю до хвороб.

особливості вирощування

Головною особливістю цього сорту є дуже висока врожайність, за це його і люблять. Ще одна особливість цього гібридного виду томатів полягає в тому, що він погано уживається з іншими помідорами, тому його краще вирощувати окремо.

Розглянемо, що потрібно робити для правильного вирощування томата «Краснобай» Рослина висока, таким чином воно потребує підв'язки. Гілки обов'язково потрібно підпирати, так як на них багато плодів і їх багато. Слід ретельно дотримуватися температурного режиму і режим поливу. Цей вид томатів дуже добре відгукується на комплексні підгодівлі.

Хвороби і шкідники

Найчастішими шкідниками цього виду, особливо в південних регіонах, є білявки, плодожерки і пилильщики, проти них застосовують «Лепідоцид». Пасльонових мінер теж може вражати ця рослина, проти нього слід використовувати препарат «Зубр». В іншому, інші шкідники мало вражають цей томат. Белокрилка теплична може вражати цей вид в районах середньої смуги і більше північних районах.

Проти хвороб в основному обходяться профілактикою, це дотримання режиму поливу, підгодівлі і температурного режиму позбавить від багатьох захворювань. З найбільш вірогідних явищ, яке все ж може вразити «Краснобай F1» - це фомоз. Для позбавлення від цієї хвороби необхідно знизити кількість азоту в грунті, також знижують вологість і видаляють уражені плоди.

Вирощування томата «Краснобай» і догляд за рослиною вимагає певних зусиль і підготовки, наявність високо теплиці як мінімум, але в цілому, завдяки високій стійкості до захворювань і рекордної врожайності, цей недолік можна пробачити. Удачі вам і смачного врожаю.

Познайомитися з іншими сортами томатів можна по посиланнях в таблиці:

середньораннісередньостиглісуперранні
Торбейбананові ногиАльфа
Золотий корольсмугастий шоколадПінк імпрешн
король ЛондонЗефір у шоколадіЗолотий потік
Пінк Бушрозмаринчудо ледаря
фламінгоДжина ТСТзасолювальними диво
загадка природиВолове серцеСанька
новий КенігсбергРомаЛокомотив

Схожі Статті