Розполохати малюнками! Крейда і олівці від тарганів

Таргани невибагливі до умов. Вони заводяться і там, де підтримують і чистоту і в умовах цілковитої антисанітарії. В останньому випадку обстановка для розмноження більш благодатна. Часто доводиться виводити тарганів, які перебігають від сусідів.

Страждають від комах і мешканці старих будинків. А якщо на перших поверхах розташовані магазини і склади з продуктовими товарами, вивести паразитів дуже складно.

Переваги та недоліки олівців від тарганів

У складі крейди від комах отруйний хлорпирифос і цементуючий склад. Як відомо, таргани їдять все, що потрапляє їм на шляху. Вони не упустять можливості продегустувати крейда, нанесений на плінтус або стінку меблів. При попаданні в організм таргана інсектицид паралізує його роботу, і комаха гине.

Серед переваг крейди:

  • доступність - купити його можна в будь-якому магазині, а ціна у нього найнижча в порівнянні з іншими препаратами від тарганів;
  • економічність - одного крейди досить для обробки декількох кімнат;
  • простота використання - не потрібно володіти особливими навичками, щоб скористатися дрібному;
  • обробка дрібному від комах не завадить звичного способу життя і не потребують виселення з будинку.
ВАЖЛИВО: Хоча препарат відрізняється низькою токсичністю, зберігати його слід правильно - тримати в темному місці при температурі не вище 25 градусів.

Недоліком кошти є його малоефективність при сильному зараженні комахами.

І тут доведеться вибирати - або ви готові набратися терпіння і чекати, поки засіб подіє на тарганів. Або доведеться вибирати більш ефективний препарат.

Препарат являє небезпеку для маленьких дітей. Тому потрібно завжди ховати крейда, щоб діти не переплутали його з крейдою для малювання. Але для профілактики крейда незамінний. Він врятує від сусідських тарганів, які затіяли боротьбу з ними і позбавить від неприємного запаху, який часто характерний для аерозолів.

ВАЖЛИВО: Популярністю користується крейда Машенька. Він зарекомендував себе як недороге і дієвий засіб. Існує версія, що його розробили для збереження військових припасів на початку 80-х. Продукція, створена за наказом міністерства оборони, показала ефективність і незабаром надійшла у вільний продаж.

Як правильно застосовувати крейда від тарганів

Щоб домогтися максимального ефекту, важливо дотримуватися інструкції. Краще працювати з крейдою в рукавичках. Слідкуйте, щоб мікрочастинки порошку не потрапили на слизові або в органи дихання. Як би там не було, мова про хімічну речовину, яка здатна викликати отруєння.

  1. Мелом обробляють плінтуса, пороги, підвіконня, щілини, зони під ванною, внутрішні частини шаф, вентиляційні решітки та все місця передбачуваного скупчення тарганів.
  2. Ширина намальованою лінії не повинна бути менше 1 см.
  3. Важливо, щоб намальовані лінії були безперервними. Це не залишить тарганам навіть невеликого шансу на виживання.
  4. Ефективність обробки залежить і від місць нанесення засобу. Має сенс заздалегідь обстежити квартиру на предмет виявлення гнізд комах.

Засіб використовується не тільки для «малювання». Крейда можна подрібнити і використовувати як порошок від тарганів. З нього готують розчин. Розводять в 5-6 літрах теплої води. Отриманим засобом обприскують поверхні або протирають підлогу. Але традиційний метод найбезпечніший і зручний.

ВАЖЛИВО: Пам'ятайте, що таргани не можуть без води. Витирайте на ніч раковину і не залишайте вологих губок. Дрібному обробіть дно мийки і стіни поблизу.

У крейди різного виробника відрізняється тривалість дії. Вона варіюється від одного тижня. Якщо таргани не зникнуть, слід повторити обробку.

Мел від тарганів застосовується як профілактичний захід і підходить тим, хто хоче убезпечити будинок від «непроханих гостей». Для моментального дії він не підходить, але порівняно безпечний і зручний в застосуванні.

Схожі Статті