Розсип яскравих плодів в теплиці і на відкритій грядці - томат «Груша Червона»: опис сорту, особливості вирощування

Серед сортового різноманіття томатів для консервування «Груша Червона» стоїть осібно. У цього високорослої помідора, якщо судити з відгуків споживачів, найсмачніші і м'ясисті плоди.

Виростити його на своїй ділянці легко, адже при відносній компактності куща (зростає він виключно вгору, а не вшир) врожайність у нього досить висока.

Читайте в нашій статті повний опис сорту, знайомтеся з його характеристиками, дізнавайтеся про особливості вирощування і стійкість до захворювань.

Томат «Груша Червона»: опис сорту

Назва сортугруша Червона
Загальний описСередньостиглий індетермінатний гібрид
ОригінаторРосія
термін дозріванняблизько 100 днів
формагрушовидна
колірчервоний
Середня маса томатів50-75 грам
застосуванняДля переробки і консервації
урожайність сорту2, 2 кг з куща
особливості вирощуванняАгротехніка стандартна
Стійкість до хворобПотрібна профілактика проти грибкових захворювань

Сортовий томат Груша Червона - індетермінатний сорт середніх строків дозрівання. Кущ бесштамбовиє, среднеобліственний, висотою від 120 до 160 см. Сорт виведений російськими селекціонерами в 1998 році, зареєстрований в 2004.

Щодо способу вирощування сорт відноситься до універсальних підвидів. Він однаково добре росте і плодоносить на відкритих грядках і в теплиці. «Груша Червона» має середню стійкість до хвороб і шкідників.

Сорт помідор Червона Груша високоврожайний. З вирощуваних в теплиці томатів при дотриманні агротехніки можна зібрати не менше 2, 2 кг плодів з однієї рослини. На відкритих грядках ця цифра зазвичай не перевищує 1, 8 кг з куща.

Переваги і недоліки:

  • Плюси: неперевершена врожайність і вирівняність плодів, які відрізняються ще й чудовим смаком.
  • Мінуси: необхідність постійного формування куща і його підв'язування.

Груша Червона, на відміну від схожих з нею по формі плодів та інші характеристики сортів, вирощується в два стебла. Саме при такому формуванні куща з нього можна отримати більше товарних плодів.

У таблиці нижче ви можете побачити яка врожайність цього та інших сортів томатів:

Назва сортуврожайність
груша Червона2, 2 кг з куща
Бабушкін подарунокдо 6 кг з куща
Коричневий цукор6-7 кг з кв.метрів
прем'єр6-9 кг з кв.метрів
Полбіг3, 8-4 кг з куща
Чорна гроно6 кг з куща
Кострома4, 5-5 кг з куща
Червона гроно10 кг з куща
лентяйка15 кг з кв.метрів
лялька8-9 кг з кв.метрів

Читайте на нашому сайті: як отримувати хороші врожаї томатів у відкритому грунті і зимових теплицях.

Які тонкощі вирощування ранніх сортів помідорів потрібно знати кожному городникові? Які сорти томатів стійкі до більшості хвороб і високоврожайні?

Характеристики

Плоди помідори Груша Червона мають округлу форму, звужену ближче до плодоніжки (через це сорт і отримав свою назву). Колір шкірки і м'якоті яскраво-червоний, насіннєві камери невеликі, вузькі, в одному плоді їх не більше 6 штук.

М'якоть щільна, крохмалиста, насиченого томатного смаку, практично позбавлена ​​вільної рідини. Середня вага томатів - від 50 до 75 г.

Плоди добре переносять перевезення і зберігають товарні якості при зберіганні в холодильнику протягом 35-50 днів. Плоди Груші Червоної ідеальні в засолюванні і маринадах. Підходять вони і для приготування салатів або томатної пасти.

Порівняти вага плодів цього сорту з іншими ви можете в таблиці нижче:

Назва сортувага плода
груша Червона50-75
Белла Роса180-220
Гуллівер200-800
Пінк Леді230-280
Андромеда70-300
квочка90-150
Буян100-180
грейпфрут600
де Барао70-90
Де Барао Гігант350

фото

Томат Груша Червона нижче представлений на фото:

особливості вирощування

Для вирощування томата Груша Червона підходять практично всі кліматичні зони Росії за винятком Крайньої Півночі. Томати сорти Груша Червона висаджують за схемою 40 х 70 см або по 3-4 рослини на квадратний метр. Важливо відразу ж встановити поруч з ними кілки для підв'язки, щоб у міру зростання направляти пагони вгору.

Другий стебло формують з пасинка, який виріс із пазухи 4 цього листа. Після формування перших плодів необхідно щотижня видаляти всі пасинки без винятку незалежно від їх місцезнаходження, а також частина листя на нижніх ярусах.

Груша Червона потребує щотижневих підгодівлі комплексними або органічними добривами, а також в регулярних рясних поливах.

Хвороби і шкідники

Хвороби, що вражають томат Груша Червона, найчастіше мають грибну природу. Щоб уникнути їх появи, рекомендується провітрювати теплицю і з середини липня обприскувати посадки бордоською сумішшю.

Томат «Груша Червона» - відмінний овоч для вирощування на присадибній ділянці. Проведені в догляді за посадками годинник окупляться сторицею десятками кілограмів високоякісних смачних плодів.

У таблиці нижче ви знайдете корисні посилання про сортах томатів з різними термінами дозрівання:

середньопізніСередньораннійсуперранній
Волгоградський 5 95Пінк Буш F1Лабрадор
Краснобай F1фламінгоЛеопольд
медовий салютзагадка природиЩелковский ранній
Де Барао Червонийновий КенігсбергПрезидент 2
Де Барао Помаранчевийкороль ГігантівЛяна рожева
Де Барао ЧорнийАжурЛокомотив
чудо ринкуЧіо Чіо санСанька

Схожі Статті