Смерть Усач! Форсайт від тарганів: пастки, гель і рідина

При необхідності знищення тарганів в приміщенні важливу роль відіграє особиста безпека, а також швидкість знищення шкідників.

Засіб від тарганів Форсайт користується попитом серед покупців вже протягом десяти років, з його допомогою можна боротися також з кліщами і клопами.

Таргани найчастіше локалізуються на кухнях, поруч з водопроводом і відрами для сміття, комахи становлять небезпеку для людини, так як є переносниками небезпечних захворювань, можуть призвести до замикання електропроводки.

види

Форсайт від тарганів має три основні форми випуску: інсектицидна рідина, гель, пастки.

рідина

Форсайт в вигляді рідини являє собою концентровану прозору рідину золотистого відтінку, яка використовується для приготування емульсії. Активним компонентом вважається інсектицид фентіон і спеціальні добавки.

Перед використанням препарат необхідно розвести у воді, готова емульсія використовується для обприскування місць з найбільшої концентрації комах. При висиханні відбувається кристалізація препарату, за рахунок входять до складу добавок (аромат, антиоксидант, стабілізатор) препарат отримує властивості репеленту і знаходить відлякують властивості.

Форсайт широко використовується для дезінсекції житлових і виробничих приміщень. Вартість флакона 50 мл становить 250 рублів.

переваги:

 • універсальність застосування;
 • висока ефективність.

недоліки:

 • необхідність використання захисних засобів і одягу;
 • токсичність.

пастки

Що стосується препарату Форсайт від тарганів, пастки рекомендується встановлювати в ситуаціях, коли потужні інсектицидами або аерозолю з якихось причин скористатися неможливо. Пастка являє картонну коробку у вигляді будиночка, на поверхню якого нанесений липкий склад.

Шкідники йдуть на запах приманки, проникають в пастку через спеціальні отвори, прилипають до картону і не можуть звільнитися. Тривалість дії становить три місяці.

переваги:

 • безпеку для здоров'я;
 • відсутність у складі шкідливих компонентів і токсинів.

недоліки:

 • неприємний зовнішній вигляд;
 • відсутність впливу на личинки, в результаті чого такі пастки доводитися купувати постійно.

гель

Гель продається в шприці по 30 гр, основною діючою речовиною є Перметрин 20%, препарат рекомендується використовувати відповідно до інструкції. Засіб ефективно також проти мурах, може використовуватися в медичних і дитячих установах. Таргани гинуть вже на 1-2 день, залишкові дії зберігаються до двох місяців, вартість становить 50-80 руб.

переваги:

 • відсутність неприємного запаху;
 • безпеку для людини;
 • універсальність;
 • доступна вартість.

недоліки:

 • не найзручніший спосіб застосування.
Пропонуємо також ознайомитися з іншими засобами від тарганів: Дохлокс, Кат, Регент, Карбофос, Фас, Глобол, Раптор, Машенька, Гет, Комбат, Кукарача, Рейд, Чистий дім.

Форсайт від тарганів: інструкція

розчин

Розчин рекомендується розпорошувати в місцях скупчення комах і на шляхах їх переміщення, препарат рекомендується задувати в усі віддалені місця і щілини, де можуть сховатися шкідники.

Повинні бути ретельно опрацьовано плінтуса, місця приєднання водопроводу, каналізаційних і опалювальних труб.

Дезінсекція повинна бути проведена по всій квартирі або житловому будинку, це дозволить уникнути повторної появи комах. При великій кількості тарганів через три-чотири тижні рекомендується провести повторну обробку.

гель

Перед обробкою приміщення обов'язково проводиться прибирання приміщення, необхідно позбутися від харчових відходів, крихт, залишків їжі.

Всі ємності з водою і водопровідні крани повинні бути щільно закриті, тарганам необхідно перекрити доступ до вологи.

Гель наноситься пунктиром або краплями по 5-10 кап. на метр, при невеликій кількості тарганів концентрацію рекомендується скоротити до 5 крапель на метр.

пастки

При виборі місць для пасток перевагу рекомендується віддавати місцях скупчення тарганів. Тривалість дії пастки для тарганів Форсайт становить три місяці.

Небезпека для здоров'я

Найбільшу небезпеку становить інсектицидна рідина, яка відноситься до третього класу токсичності. Форсайт небезпечний не тільки для людини, але і для домашніх тварин. Після потрапляння на шкіру уражену ділянку червоніє, дратується, потрапляння в очі може викликати втрату зору.

При роботі з інсектицидом рекомендується носити захисні окуляри на зразок очок для басейну, тільки більшого розміру.

Пари концентрату відносяться до другого і третього класу речовин небезпеки. Пари можуть спровокувати непритомність, отруєння і алергічні реакції. Препарат має отруйними властивостями при попаданні в шлунок, тому його відносять до третього класу небезпеки.

Отруєння інсектицидом може бути дуже сильним, тому при проведенні обробки рекомендується носити захисний одяг, використовувати індивідуальні засоби захисту. Засіб не рекомендується використовувати без рукавичок, респіратора та інших засобів захисту.

Процедура повинна проводитися максимально швидко, приміщення після неї необхідно залишити і провітрювати протягом дванадцяти годин. Розбризкувати інсектицид рекомендується за допомогою звичайного пульверизатора, який промивається гарячою водою з мильним розчином, що дозволяє повністю дезактивувати залишки інсектициду. Після висихання препарат не представляє небезпеки.

Пастки і гель більш безпечні для здоров'я.

висновок

Форсайт випускається у вигляді розчину, гелю і пасток.

Найбільшого поширення набув інсектицидний розчин, який перед застосуванням необхідно розчинити у воді.

Гель та пастки відрізняються більш низькою вартістю, при їх використанні відсутня необхідність використовувати захисні засоби. Склад різних форм дещо відрізняється, найбільшою безопаснсотью мають гель і пастки.

Схожі Статті