Стратити не можна помилувати! «Кат» засіб від тарганів з інструкцією

Таргани (руді прусаки і чорні кухонні) досить часті гості в квартирах і приватних будинках. Ці комахи приносять з собою чимало неприємностей: псують речі і меблі відходами своєї життєдіяльності, розносять різного роду інфекційні бактерії.

Частенько причинами появи цих неспокійних мешканців є бруд і занедбаність приміщення (причому не тільки вашого власного, комахи можуть переповзти від не надто охайних сусідів).

Особливо радують тарганячу братію немита тижнями посуд із залишками їжі, і несправні, постійно підтікають труби на кухні або у ванній (комахи не переносять посухи). Випровадити цих шкідників непросто.

Для початку варто перекрити тарганам всі можливі шляхи до їжі і вологи: ліквідувати неполадки в сантехніці, підтримувати чистоту в кухні, зберігати продукти в закритих ємностях, регулярно проводити прибирання. Лише після цього можна приступати до вибору дезінсекційних кошти, яке позбавить вас від настирливих квартирантів і запобіжить їх подальшій появі.

У боротьбі хороший помічник перевірений часом Кат від тарганів.

Інсектицидний засіб від тарганів «Кат»

На сьогоднішній день хімічна промисловість пропонує величезний вибір інсектицидів: гелів, аерозолів, порошків, емульсій. Кожне засіб має свої переваги і недоліки, тому вибирати препарат слід, грунтуючись на відгуках людей вже його використовували.

Особливою популярністю серед споживачів користується побутової інсектицид «Кат» - ефективна зброя в боротьбі проти тарганів, клопів, мух та іншої паразитарної живності.

Перед застосуванням препарату

«Кат» - це розробка німецьких хіміків. У 2013 році препарат почали виробляти в Росії. Випускається засіб у вигляді рідини жовтуватого кольору. Російський аналог упакований в прозорі флакони об'ємом 5 мл. Німецький препарат упакований в ємності подібного типу об'ємом 100 мл. Засіб належить до низького рівня токсичності (3 -й клас) і вважається досить безпечним для тварин і людини. Різкий запах відсутній.

Розводять препарат у воді з розрахунку:

 • російський - один флакон на 500 мл. води (температура води значення не має);
 • німецький - один флакончик на 5 літрів води.

Середня ціна по Росії:

 • німецький - 900 рублів за одиницю продукції;
 • російський - 70 руб. за один пухирець.

Обробку проводять за допомогою пульверизатора. Для цієї мети підійде ємність від використаного кошти для миття вікон або кухонних поверхонь.

Активним компонентом інсектициду є отруйна речовина «фентіон». Крім нього до складу входять: аромати, загусники, антиоксиданти.

Дія «Ката» відбувається наступним чином: пари «фентіон» потрапляють в організм шкідливих комах при вдиханні і паралізують їх. Через кілька годин настає смерть. Звикання паразитів до даного дезінсекційних засобу не виявлено, тому обприскування приміщення можна при необхідності повторити.

ДОВІДКА! Інсектицидний препарат «Кат» знищує не тільки дорослих особин тарганів, а також їх личинки і кладки яєць.

Зразкова витрата: один пухирець на 5-6 квадратних метрів. Для обробки двокімнатної квартири знадобиться від 10-ти до 20 флакончиків.

Засіб не залишає плям на тканинних оббивках і меблів.

ВАЖЛИВО! З огляду на високу ефективність і недешевої ціни на ринку існує чимало підробок «Ката». Будьте уважнішими: на контрафактне товар в якості діючої речовини вказано «циперметрин», а не «фентіон».

Кат від тарганів: інструкція із застосування

ВАЖЛИВО! Дезінсекцію власного житлового приміщення краще проводити спільно з сусідами (що живуть на верхніх, нижніх поверхах і на одному сходовому майданчику). Це буде гарантією 100% позбавлення від тарганів.

Підготовка квартири до дезінсекції.

Щоб отримати максимальний результат і не повторювати обприскування кілька разів, необхідно зробити наступне:

 • провести вологе прибирання, розібрати захаращеності кути, викинути сміття;
 • сипучі продукти (борошно, цукор, крупи, сіль) прибрати в закрите місце, найкраще для цих цілей підійде холодильник;
 • постільна білизна, м'які іграшки, одяг вийняти з шаф (їх бажано піддати обприскування, так як яйцекладки можуть перебувати і в складках тканини);
 • відсунути від стін меблі, відокремити від статі плінтуса;
 • зняти килими, картини;
 • щільно закрити всі вікна;
 • на кухні висунути в центр холодильник (за ним також може бути скупчення тарганів);
 • тварин, дітей, інших членів сім'ї на час дезінсекції краще забрати з квартири (разом з акваріумом, якщо такий є).

Після всіх цих дій потрібно одягатися в стару непотрібний одяг (щоб потім просто її викинути), закрити обличчя захисними окулярами і респіратором. На руки надіти гумові рукавички, розвести препарат і приступати до обробки. Особливу увагу потрібно приділити щілинах в підлозі і меблів, розеток, полкам шаф, дверним косяків.

Після дезінсекції необхідно залишити приміщення на кілька годин (8-10). Після повернення провітрити кімнати і приступити до ліквідації наслідків.

Позитивні і негативні сторони

позитивні:

 • даний інсектицид високорезультатівен, вкрай рідко потрібна повторна обробка;
 • знищує не тільки дорослих тарганів, але і його численне потомство (личинки, яйця);
 • нізкотоксічен, не є небезпечним для людини;
 • не залишає слідів і плям;
 • не має різкого поганого запаху;
 • швидко вивітрюється;
 • доступний у продажу, легко купити.

негативні:

 • висока ціна. Обробка середньої 50-метрової квартири коштує в межах 1000 рублів, іноді більше;

Як можна побачити, плюсів у «Каті» істотно більше, ніж мінусів. І, судячи з відгуків вдячних клієнтів на офіційному сайті постачальника, цей препарат коштує витрачених на нього грошей.

Пропонуємо також ознайомитися з іншими засобами від тарганів: Дохлокс, Раптор, Регент, Карбофос, Фас, Глобол, Форсайт, Машенька, Гет, Комбат, Кукарача, Рейд, Чистий дім.

Схожі Статті