Він більше не «веселий»! Кукарача від тарганів інструкція із застосування

Виробники не даремно назвали своє творіння «Кукарача», що перекладається як тарган з іспанської мови.

І справді!

Потужне комбінований засіб здатне впоратися з серйозним навалою неприємних комах!

Що це за засіб?

Комбінований інсектицид, до складу якого входять такі відомі речовини, як малатион і циперметрин.

Перший є перевіреним фосфорорганічних з'єднанням, який в організмі комахи перетворюється в дуже токсична речовина, швидко знищує таргана.

Малатіон блокує передачу нервових імпульсів і підсилює дію циперметрину.

Піретроїд циперметрин істотно сповільнює відкриття і закриття натрієвих каналів нервової системи, ніж виводить її з ладу. В результаті швидко виникає параліч всіх кінцівок і загибель комахи.

Таким чином організм таргана отримує потужний удар відразу з двох сторін, тому шансів на виживання у нього досить мало!

УВАГА! Доведено, що циперметрин абсолютно не викликає резистентності у комах, тому може використовуватися багаторазово.

Кукарача може проникати в організм шкідника через травний тракт (кишковим шляхом) і при контакті з зовнішніми покривами тулуба. На лапках таргани приносять інсектицид в гніздо, сприяючи отруєння великої кількості шкідників. Крім того, малатион працює як фунгіцид, отруюючи дихальні шляхи комах.

Форма випуску

Кукарача проводиться в формі 30% концентрату емульсії, розфасованого в пластикові флакони 50 мл і бутлі 1 літр.

Плюси і мінуси препарату

переваги:

  • Швидкодію. Інсектицид починає діяти через півгодини після нанесення.
  • Довгостроковість. Захисний період триває досить довго за рахунок циперметрину, який зберігає свої якості близько 19-29 діб. Він не розпадається навіть під ультрафіолетовим опроміненням і високою температурою.
  • Економічність. Кукарача відрізняється досить невисокою вартістю і економічністю використання. Одного флакона об'ємом 50 мл зазвичай достатньо для проходження стандартної двокімнатної квартири.
  • Універсальність. Володіє великим спектром впливу, знищуючи також таких шкідників, як блохи, клопи, мухи і кліщі.

недоліки

  • Перед вживанням доведеться готувати робочий розчин.
  • Інсектицид має неприємний різкий запах, який нескоро вивітрюється.
  • Засіб не знищує яйця, тому обробку потрібно повторити через 13-16 діб.
  • Препарат шкідливий для людей і домашніх вихованців.

Середня ціна в Росії:

  • Флакон 50 мл коштує близько 200-250 рублів.
  • Літрову пляшку можна придбати за 1500-1600 рублів.

Як готувати робочий розчин

Концентрований препарат необхідно розбавити прохолодною водою в співвідношенні 2, 5-3 мл засобу на 1 літр. Ретельно перемішати і помістити в ємність, забезпечену пульверизатором. Замість неї також можна використовувати звичайний шприц з голкою.

УВАГА! Готовий робочий розчин абсолютно не підлягає зберіганню! Його використовують відразу ж після розведення!

Витрата розчиненого засобу становить в середньому 45-55 мл на квадратний метр площі. Поверхні, що відрізняються сильною всмоктуючою здатністю при одночасному збільшенні витрат інсектициду до 90-100 мл.

Інструкція із застосування

Розчином не потрібно заливати всю квартиру. Для знищення колонії шкідників досить розпорошити засіб в тих місцях, де таргани часто бувають, і затишних затишних куточках. В першу чергу слід проходити кухню, в якій знаходиться джерело живлення комах, а також санвузли, де таргани добувають собі воду.

Засобом бажано обробити плінтуса, підлоги під лінолеумом і іншими покриттями, задню сторону меблів, стіни за опалювальними приладами.

Якщо попередньо зробити ретельну генеральне прибирання, позбавивши тарганів можливості напитися і перекусити після отруєння, шанси на їх повне знищення значно зростають.

Техніка безпеки при роботі з Кукарача

Інсектицид містить два компоненти, небезпечні для людей і їх вихованців. Тому він віднесений до 2 класу небезпеки, тобто є середньо токсичним. При отруєнні препаратом проявляються такі ознаки, як порушення координації, запаморочення, загальмованість реакцій, нудота, судоми і конвульсії.

ВАЖЛИВО! При постійному надходженні в організм малатион працює як канцероген, викликаючи розвиток злоякісних пухлин.

Інсектицид Кукарача дуже токсичний для риб та інших водних мешканців, тому залишки кошти після роботи не можна виливати в каналізацію або якийсь водойму.

При приготуванні робочого розчину і наступної операції по обробці приміщень необхідно захищатися спеціальними засобами - рукавичками, респіратором, окулярами і костюмом. Після роботи їх потрібно вивісити на вулицю для провітрювання і просушування.

Перед обробкою продукти і предмети гігієни слід упакувати в непроникні поліетиленові мішки, компресор акваріума відключити від живлення, сам акваріум накрити кришкою. Тварин і людей видалити на час з дому.

Після операції з квартири потрібно піти на кілька годин, а краще на ніч. Потім приміщення ретельно провітрити, усуваючи запах інсектициду, а сам засіб змити содовим розчином з додаванням господарського мила. У затишних місцях, куди не доберуться діти і вихованці, інсектицид можна залишити. Токсичний для дихальних шляхів малатион вивітриться в перші години після обробки, а циперметрин зможе знищувати залишки колонії наступні 2-3 тижні.

Інсектицид Кукарача є сучасним ефективним засобом, з успіхом що рятує від небажаного сусідства з тарганами.

Пропонуємо також ознайомитися з іншими засобами від тарганів: Дохлокс, Кат, Регент, Карбофос, Фас, Глобол, Форсайт, Машенька, Гет, Комбат, Раптор, Рейд, Чистий дім.

Схожі Статті