Визнаний улюбленець городників - сорт томата Рожеві Щічки

Хоча томат Рожеві щічки є відносно новим сортом помідорів, він вже встиг завоювати визнання величезної кількості городників. Смак його великих м'ясистих плодів не залишить байдужим нікого. Чому ж він так сподобався багатьом? Тому що володіє масою позитивних характеристик.

У нашій статті ви знайдете не тільки повний і докладний опис сорту, але і познайомитеся з його характеристиками і особливостями вирощування.

Томати Рожеві щічки: опис сорту

Назва сортурожеві щічки
Загальний описСередньостиглий детермінантний сорт
ОригінаторРосія
термін дозрівання108-115 днів
формаплоско
колірРожево-малиновий
Середня маса томатів200-350 грам
застосуванняуніверсальне
урожайність сорту5, 5 кг з кв
особливості вирощуванняАгротехніка стандартна
Стійкість до хворобСтійкий до основних захворювань

Томат Рожеві щічки є середньоранніх сортом, так як від моменту посадки насіння до остаточного дозрівання його плодів зазвичай проходить від 108 до 115 днів. Висота детермінантних кущів цих томатів становить від 70 до 90 сантиметрів, але при вирощуванні в теплиці можуть досягати і 1, 5 метрів. Штамбовими вони не є.

Цей сорт не є гібридним і не має однойменних гібридів F1. Його можна вирощувати як в теплицях і плівкових укриттях, так і в незахищеному грунті. Томат Рожеві щічки характеризується відмінною стійкістю до альтернаріозу, фузаріозу і вертіциллезному в'янення.

Для цього сорту томатів характерні великі плоди плоско-округлої форми, після дозрівання мають яскраву малиново-рожеве забарвлення. Для незрілих плодів характерна зелене забарвлення з темною плямою біля плодоніжки. Кисть зазвичай містить від трьох до п'яти плодів. Вага цих помідорів становить від 200 до 350 грам. Плоди відрізняються Багатокамерний і середнім рівнем вмісту сухої речовини.

Їх щільна м'ясиста м'якоть має відмінний смак. Ці помідори мають гарну транспортабельність і підходять для тривалого зберігання.

Порівняти вага плодів сорту з іншими можна в таблиці нижче:

Назва сортувага плодів
рожеві щічки200-350 грам
жовтий гігант400 грам
нерозлучні серця600-800 грам
помаранчевий російський280 грам
дика троянда300-350 грам
товсті щічки160-210 грам
часниковий90-300 грам
новачок рожевий120-200 грам
космонавт Волков550-800 грам
вельможа300-400

Характеристики

Томати Рожеві щічки були виведені російськими селекціонерами в XXI столітті. Помідори Рожеві щічки підходять для вирощування в усіх регіонах Російської Федерації, а також України і Молдови. За способом вживання томати Рожеві щічки є універсальними, так як ідеально підходять як для приготування свіжих овочевих салатів, так і для консервування. Цей сорт відрізняється високою і стабільною врожайністю. З одного квадратного метра посадки можна отримати 5, 5 кілограм плодів.

Порівняти врожайність сорту з іншими можна в таблиці:

Назва сортуврожайність
рожеві щічки5, 5 кг з куща
м'ясистий красень10-14 кг з кв.метрів
Преміум4-5 кг з куща
Марісса20-24 кг з кв
Петруша городник11-14 кг з кв.метрів
Катюша17-20 кг з кв.метрів
дебют18-20 кг з кв.метрів
рожевий мед6 кг з куща
Нікола8 кг з кв
хурма4-5 кг з куща

Томати сорти Рожеві щічки мають такі переваги:

 • Крупноплідність в поєднанні зі скоростиглістю.
 • Високі товарні та смакові якості плодів.
 • Транспортабельність плодів і їх хороша лежкість.
 • Висока врожайність.
 • Універсальність у використанні плодів.
 • Стійкість до захворювань.

Ніяких істотних недоліків цей вид помідорів не має.

особливості вирощування

Перше суцвіття на кущах томатів Рожеві щічки зазвичай утворюється над шостим-восьмим листом, а решта - через один або два листа, але можуть і розташовуватися прямо один за одним. Для цього сорту характерна вирівняність плодів в суцвітті і на рослині незалежно від сезону. Він відноситься до теплолюбних культур.

Висадка насіння на розсаду відбувається з 1 по 10 березня. Для цього використовуються горщики, наповнені поживною сумішшю, розмір яких становить 10 на 10 сантиметрів. До висадки у відкритий грунт розсада повинна знаходитися в горщиках від 55 до 60 днів. За цей період необхідно провести підгодівлю комплексним добривом два або три рази. Як тільки на саджанцях з'являється один або два повноцінних листочка, проводиться їх пікірування.

Висадка у відкритий грунт відбувається в другій декаді травня. За тиждень до цього розсаду потрібно загартовувати. Для посадки слід вибирати сонячне місце, надійно укрите від холодних вітрів. Найкраще ці рослини будуть себе почувати в суглинистой грунті. Відстань між рослинами і між рядами повинна становити 50 сантиметрів. Якщо ви хочете отримати ранній урожай, необхідно висадити саджанці на грядку на початку травня і вкрити їх прозорою плівкою до настання потепління.

Способів вирощування розсади томатів існує величезна кількість. Пропонуємо вашій увазі серію статей про те, як це зробити:

 • в закрутки;
 • в два кореня;
 • в торф'яних таблетках;
 • без пікіровки;
 • за китайською технологією;
 • в пляшках;
 • в торф'яних горщиках;
 • без землі.

Основними заходами догляду за цими помідорами є регулярний полив, прополка і розпушування грунту, а також підживлення мінеральними добривами. Ці томати можна вирощувати як з підв'язкою, так і без неї.

Читайте також цікаві статті про посадку томатів в городі: як правильно робити підв'язування і мульчування?

Як спорудити міні-теплицю для розсади і застосовувати стимулятори росту?

Хвороби і шкідники

Від хвороб ці помідори страждають рідко, а запобігти атаці шкідників на ваш город допоможуть спеціальні інсектицидні препарати.

Правильний догляд за томатами Рожеві щічки забезпечить вам багатий і стабільний урожай унікальних помідорів, які ви зможете використовувати як для продажу, так і для особистого споживання.

Як збирати свої насіння сорту Рожеві щічки можна дізнатися з відео нижче.

Познайомитися з іншими сортами томатів можна використовуючи таблицю:

суперраннісередньоранніпізньостиглі
Альфакороль гігантівпрем'єр
засолювальними дивосупермодельгрейпфрут
ЛабрадорбудьонівкаЮсуповський
СнігурВедмежа лапаракета
СолероссоДанкоцифомандра
дебютКоролівський пінгвінракета
ОленкаСмарагдове яблукоснігопад F1

Схожі Статті