Все що можна вбити паразитів! Ефективні засоби від бліх: шампуні, щеплення, спреї та інші

При виявленні бліх у домашнього вихованця рекомендується негайно вжити заходів, так як комахи можуть заподіяти тварині великої шкоди. Кліщі представляють не меншу небезпеку, тому при вигулі тварин рекомендується дотримуватися запобіжних заходів.

При виборі засобу для боротьби з шкідниками в першу чергу слід орієнтуватися на склад засобу, так як присутність великої кількості хімікатів може спровокувати опік шкіри або повне отруєння організму.

Перед покупкою того або іншого засобу рекомендується також ознайомитися з відгуками пациенто в, ця інформація допоможе уникнути безлічі неприємностей.

краплі

Інсектицидні краплі вважаються на сьогоднішній день одним з найбільш часто використовуваних засобів від бліх, попит на них обумовлена ​​наступними перевагами:

  • простота використання - препарат наноситься на холку тваринного і втирається в шкіру, вихованця не потрібно купати або розпорошувати аерозоль;
  • надійність - більшість хімічних засобів дає повне знищення комах на два місяці;
  • доступність - середня вартість кошти варіюється в межах 300 рублів, ємності вистачає на 2 місяці.
Довідка! Краплі вважаються найбільш оптимальним варіантом для лікування вже зараженої тварини, засіб не змивається.

Недоліками крапель вважаються токсичність і побічні дії, їх не можна використовувати для лікування заражених тварин у віці до 2 місяців, а також хворих, видужуючих, які годують і вагітних особин.

спреї

Спреї вважаються найбільш швидкодіючим препаратом від шкідників, вони забезпечують знищення комах практично відразу після обробки, залишкова дія зберігається протягом місяця.

Недоліком кошти вважається токсичність, препарат не рекомендується застосовувати для лікування цуценят, за дорослими слід стежити, щоб вони не злизували препарат.

Найчастіше спреї наносяться на 20-30 хв на всю поверхню шкурки, за винятком морди, після чого засіб ретельно видаляється. Спреї широко використовуються в притулках для тварин і спеціальних клубах.

Мило, шампунь

Шампунь і мило дозволяє протягом короткого часу позбутися більшої частини комах, засіб забезпечує очищення вихованця від загрязненійі пилу.

Шампунь незамінний при необхідності приведення в нормальний вигляд кішки, тижнями гуляє вулицями, або для очищення собаки, перевезеної з села в місто.

Засіб має і недоліки, до них можна віднести локальну дію, в результаті чого деякі ділянки залишаються промитими, в результаті популяція бліх досить швидко відновлюється.

Необхідно також враховувати, що шампунь не слід використовувати на маленьких, ослаблених і старих тварин, якщо на вулиці було знайдено слабкий кошеня, проста миття може сильно його налякати і навіть вбити.

крейда

Крейда вважається досить ефективним засобом від бліх і клопів, він застосовується для позначення найбільш проблемних місць проживання комах, в даному випадку підійде крейда Машенька від тарганів.

щеплення

Навесні для профілактики рекомендується ставити щеплення від бліх, тривалість її дії становить місяць. Якщо ви берете в будинок вже прищеплене тварина, необхідно дізнатися, яка вакцина при цьому використовувалася.

Пропонуємо прочитати статті про боротьбу з блохами. У них ви знайдете всю важливу і корисну інформацію на такі теми:

  • Огляд виробників препаратів від паразитів, в тому числі «Барс».
  • Як позбутися від бліх у людини і в будинку?
  • Народні засоби від цих комах.

Що краще застосовувати від бліх нашийники або краплі

Нашийник від бліх надягають тваринам на шию, він володіє в першу чергу відлякує ефектом. Дуже важливо враховувати, що засіб показує результативність тільки за умови його сполучуваності з іншими препаратами. Деякі тварини в спробах стягнути його з себе можуть нанести собі травму.

Нашийник може виявитися малоефективним для великих тварин, комахи просто переберуться на хвіст. Засіб рекомендується використовуватися в якості профілактики, а також в поєднанні з шампунем або краплями.

При виборі того чи іншого методу рекомендується враховувати особливості конкретного тваринного. Привезену з села кішку, яку не планується випускати взимку за межі приміщення, можна обійтися лікуванням краплями. Якщо тварина постійно знаходиться на вулиці в контакті з вуличними тваринами, краще купити нашийник.

Блохи кліщі вважаються серйозною проблемою для тварини, вони приносять тварині великий дискомфорт, представляють певну небезпеку, тому що є переносниками різних інфекцій. Ефективними засобами боротьби з ними вважаються краплі, спреї, нашийники (докладніше про боротьбу з блохами тут). Найкраще при виникненні подібних проблем до ветеринара, який випише найбільш ефективний засіб для лікування, а також засіб для обробки будинку.

Схожі Статті