Все, що потрібно знати про препарат Регент

Кожен з нас хоча б раз у житті займався безпосередньо вирощуванням такого овоча як картопля.

І кожен городник, безсумнівно, чув про таке шкідника культури як колорадський жук. Як з ним тільки не боролися: і збирали вручну, і труїли різними отрутами, але нічого його не брало, тільки сам коренеплід надалі набирався цієї отрути і ставав небезпечним для вживання в їжу.

А як стає прикро, коли після такої кропіткої праці кущі картоплі все одно пропадають через нашестя шкідників. Марні праці - ніякого врожаю!

Але тепер любителі всього натурально і домашнього можуть зітхнути спокійно, так як з'явився новий і універсальний препарат «Регент 800» від колорадського жука, який не тільки гарантовано позбавить вас від клопоту пов'язаних зі шкідником, але і досить позитивно вплине на ваш урожай.

«Регент» - знищувач шкідників №1

Даний препарат є універсальним і незамінним інсектицидом (про те, які існують кращі препарати від колорадського жука, ми розповіли тут, а тут можна прочитати і про інших популярних інсектицидах, спрямованих на боротьбу з цим шкідником). Виробники його створили для того, щоб він максимально швидко усував вас і ваш урожай від різного роду жуків, попелиці, тарганів і багатьох інших шкідників, що знаходяться на ваших рослинах.

Його не просто так назвали «універсальним засобом від колорадського жука». Регенту дійсно в усьому світі немає аналогів. Тільки уявіть собі, що основною його метою є максимальне ураження нервової системи шкідника, тим самим зниження його життєвої активності. Також він діє дуже швидко, тому як після потрапляння отрути на шкідника він гине протягом 12-24 годин.

Більш того препарат був розроблений таким чином, що після обробки рослин він ще дві, а найчастіше три тижні перебуває в діючому стані. Це сприяє тому, що за цей період гинуть не тільки дорослі особини жуків, а й їх личинки, від яких до цього часу було так складно позбутися.

Також важливу роль відіграють системні властивості препарату, так як при розпилюванні його склад рівномірно лягає на поверхню розсади, але, тим не менше, навіть ті місця, на які не потрапила отрута, надійно захищені від шкідників.

Важливим є той факт, що препарат діє цілеспрямовано в період всього дозрівання врожаю. Всього одне обприскування захистить вас від жуків до самого збору врожаю. Але не забувайте що для того щоб домогтися максимального ефекту препарату, необхідно під час його експлуатації дотримуватися всіх прописаних рекомендацій.

Пропонуємо вам також ознайомитися з такими ефективними і популярними засобами від колорадського жука: Корадо, Блискавка, Апачі, Престиж, Командор, Актара, Табу, Танрек.

Форма випуску

Існує значна кількість різновидів даного препарату. По суті кожен з них виконує одну і ту ж функцію, а саме бореться з жуками. Єдина їх відмінність - це форма випуску.

Так як дана стаття призначена на обговорення боротьби саме з колорадським жуком, то варто відзначити, що даний препарат випускається комплектом, який складається з шести ампул білого кольору, кожна з яких, має 6 мл.

Даний препарат не можна змішувати з іншого роду препаратами, так як він є важко сумісним.

Також випускається регент в формі порошку від колорадського жука.

застосування

Він являє собою того, що знищує п'ятого покоління. Тому в його склад сходять найновітніші розробки по боротьбі з шкідниками. Його «родзинкою» вважається фіпроніл. До даного складу шкідник не має імунітету, тому згуртовано працюючи з іншими інсектицидами препарат, вражає шкідника на повал.

Саме завдяки своїм складом препарат прекрасно переносить високу температуру повітря, яка спостерігається в літній час. Тільки уявіть собі, навіть якщо на вашому термометрі буде показник вище 25 градусів, препарат не втратить своєї ефективності, в той час як інші отрути безсилі при такій спеці.

Більш того Регент не виділяє неприємних запахів, абсолютно не призводить до подразнення шкіри людини. Це безсумнівна перевага для тих городників, які страждають від різного роду алергічних захворювань.

приготування розчину

Якщо ви прийняли рішення скористатися таким «помічником» і позбутися від колорадського жука, то для початку вам необхідно буде приготувати певного роду розчин яким необхідно обприскати рослини.

Отже, вам знадобиться відро на два літри, якщо отрути потрібно небагато, то підійде і відро на один літр.

Після чого акуратно розкрийте ампулу з отрутою від колорадського жука регент і влийте в відро.

Але не забувайте про те, що кількість отрути потрібно відміряти, враховуючи показники таблиці, яка знаходиться безпосередньо на коробці з ампулами.

Після того як ви вилили вміст з ампул, дуже добре перемішайте. Після чого додайте стільки води, щоб загальний обсяг отрути складався з десяти літрів, після чого знову ретельно перемішайте.

Розчин готовий, тепер ним можна обприскувати ділянки, де мешкає колорадський жук.

Спосіб застосування

Налийте отруту в ємність з розприскувачем. Але не забувайте про те, що, як і будь-яку отруту, Регент необхідно застосовувати виключно свіжого приготування, так як отрута не повинна стояти довгий час в готовому вигляді.

А так само важливо те, що розприскувати препарат можна тільки в безвітряну і суху погоду. Найкраще якщо подібні маніпуляції ви будете робити рано вранці, бажано щоб це було часом не пізніше десяти. Або у вечірній час, в період від шести до десяти годин.

Ви повинні окропляти рослини так щоб їх листя були рівномірно змочені. Так само спостерігайте за тим, щоб отрута не потрапляла на сусідні рослини і безпосередньо на вас, тим більше не можна дихати парами отрути.

Найкраще якщо ви будете використовувати респіратор. Так само строго запам'ятайте, що термін очікування після обробки повинен бути виконаний беззаперечно.

токсичність

Незважаючи на свою популярність, препарат все-таки викликає сумніви у багатьох городників, так як вони вважають, що якщо такого роду отрута (регент від колорадського жука) так прекрасно і блискавично справляється зі шкідниками то у нього досить висока токсичність і він може нашкодити не тільки паразитам, але і людині.

Але це помилкове припущення, так як по-перше Регент володіє мінімальним ступенем токсичності, але тим не менш її вистачає для того щоб знищити жуків.

А щодо впливу на організм людини, то можна сміливо сказати, що він скоєно, нешкідливий, але тільки з урахуванням того, що був витриманий період очікування, зазначений безпосередньо, але упаковці.

Були випадки отруєння людей, але не препаратом, а саме овочами, кущі яких оброблялися. Але ці овочі їли до того як закінчився період очікування.

Природно це спричинило блювоту, запаморочення та інші симптоми. Хоча вони не особливо серйозні, але все-таки не приємні, погодьтеся. Тому щоб ваш урожай залишився цілим, і ви були здорові, просто на просто дотримуйтеся строго всій запропонованих рекомендацій.

Схожі Статті