Всього крапелька, але як рятує! Краплі від бліх Адвантейдж для кішок, інструкція до препарату

Адвантейдж (Advantage) - це засіб для боротьби з блохами у домашніх тварин, випущене німецьким брендом Bayer HealthCare AG. За час існування препарат оцінили багато досвідчених ветеринари і власники кішок.

Високоефективне інсектицидний засіб захищає домашніх тварин від кровосисних паразитів, які, в свою чергу, є переносниками багатьох інфекційних захворювань.

Блохи, воші та інші волосоїдів доставляють дискомфорт не тільки самим вихованцям, а й їхнім господарям. Тому підбирати ліки для боротьби з такими шкідниками потрібно особливо ретельно.

Перед застосуванням препарату

Адвантейдж складається, в першу чергу, з активного діючої речовини. Їм є 10-типроцентной імідаклоприд. Розчин використовується з метою попередньої профілактики і лікування ентомотозов у ​​кішок. Поява цих паразитів є показанням до застосування медикаменту.

За зовнішнім виглядом це рідина жовтуватого відтінку, що відрізняється невеликим специфічним запахом. Випускається у вигляді розчину об'ємом 0, 4 або 0, 8 мілілітрів. Краплі розливаються по поліетиленовим піпетки. Піпетки упаковуються в блістери, зазвичай по 4 штуки.

Середня ціна однієї піпетки по Росії становить 160 рублів і більше. Отже, упаковка обійдеться в суму від 650 рублів. Через Інтернет-магазини медикамент можна купити трохи дешевше. Оптимальне співвідношення в розчині діючих речовин забезпечує йому контактна і системний вплив, яке згубно впливає на всі стадії розвитку комах-шкідників.

Даний продукт має гіркий смак. Тому, якщо тварина облизує свежеобработанной місце, у нього може виникнути слинотеча.

Останнє не є якою-небудь ознакою інтоксикації. Слинотеча не потребує лікування і проходить всього за кілька хвилин.

Корисні властивості

Адвантейдж має безліч хороших якостей, завдяки яким отримав чимало позитивних відгуків. Ось деякі з них:

 1. Ці ліки розподіляється по шкірі, не всмоктуючись у кров. Завдяки такому якості, Адвантейдж використовується для лікування маленьких кошенят, вагітних самок, які годують кішок, для обробки ослаблених або хворих особин. Він абсолютно безпечний для здоров'я людини.
 2. Загибель паразитів відбувається за 12 годин, що минули після використання препарату.
 3. Краплі мають ларвіцідним засобом. Тобто, рідина здатна знищувати личинок комах в тому місці, де проживає кішка. Це відбувається безпосередньо під час контакту обробленої шерсті тварин з тілом личинки.
 4. Результат не забарився: знищується вся популяція бліх без жодних додаткових медикаментів.
 5. Захисні властивості рідини зберігаються протягом місяця. Доросла блоха гине після укусу, тобто, після безпосереднього контакту зі шкірою вихованця.
 6. Краплі водостійкий. Їм не страшні ні роса, ні дощ, ні інші опади. Тому після обробки вовни і шкіри домашнього улюбленця можна купати, що не турбуючись за те, що ефективність крапель знизиться, і відпускати на прогулянки.
 7. При обробці годує самки розчин захистить від кровосисних шкідників не тільки її саму, а й маленьких кошенят. Мова в даному випадку йде про так званому зонтичному ефекті.

застосування

Перед використанням засобу необхідно вивчити інструкцію. Відповідно до опису ліки, його слід застосовувати щомісяця.

Увага! Дозування розраховується відповідно до ваги тварини. Кішці менше 4-х кілограм ваги потрібно дозування 0, 4 мл. Більше 4 кг - відповідно, 0, 8 мл.

 1. Перед обробкою захисний ковпачок потрібно зняти з піпетки.
 2. Він надівається з іншого боку, після чого їм проколюють тонку захисну мембрану. Потім ковпачок знову знімається.
 3. Тварина ставлять в положення стоячи, на холці шерсть акуратно розсовується, оголюючи шкіру, туди при натиску на піпетку видавлюють краплі.
 4. Капати слід в ті місця, де ліки виявиться недоступним для вихованця. Втирати речовина не потрібно.
 5. Шкіра обов'язково повинна бути непошкодженою. На ній не повинно бути ранок і саден.
 6. В протягом півдоби після обробки комахи загинуть. Зазвичай вистачає одного застосування медикаменту.
 7. Але, якщо потрібно провести процедуру в ентомологічних метою повторно, для цієї мети краплі рекомендують застосовувати не частіше одного разу на місяць.
Відповідно, однієї упаковки медикаменту вистачає на 4 місяці, щоб позбавити свого вихованця від паразитів.

Протипоказання до застосування

Основним протипоказанням може стати індивідуальна непереносимість лікарського препарату, тобто, підвищена чутливість до нього.

В якості побічних ефектів виступають свербіж шкірних покривів і їх почервоніння. Якщо такі алергічні реакції мають місце, не варто шукати для них інший засіб. Почервоніння і свербіння пройдуть мимовільно через невеликий проміжок часу.

Адвантейдж не рекомендується застосовувати до кошенят, якщо ті не досягли 10-тінедельного віку.

зберігання препарату

Адвантейдж зберігається в темному сухому місці, в закритому пакеті, обов'язково окремо від продуктів. Краплі необхідно берегти від дітей. Термін зберігання - 4 роки.

У вашій пухнастою улюблениці завелися блішки? І ви не знаєте, як вивести цих паразитів в домашніх умовах? Не впадайте у відчай, все можна виправити, якщо вчасно почати боротьбу з цими комахами. Вам можуть допомогти наступні засоби: Стронгхолд, Адвокат, Інспектор, Фронтлайн, Барс, Чистотіл і інші народні методи.

особливі вказівки

При обробці тваринної не можна приймати їжу, палити цигарки або пити. Процедура проводиться тільки на відкритому повітрі.

Якщо це неможливо, - в провітрюваному приміщенні. Коли процедура завершилася, руки ретельно промивають водою з обов'язковим застосуванням мила.

Якщо препарат при роботі потрапив на шкіру рук, він змивається рясним струменем води. Не можна гладити або мити кішку приблизно добу після того, як її шкіра була оброблена ліками. Не рекомендується підпускати домашнього вихованця до маленьких дітей і давати їм контактувати з ним.

Якщо обробку проходять відразу дві кішки, краще розділити їх по різних приміщеннях, щоб вони не могли облизувати один одного після використання крапель.

Важливо! Спустошені тюбик-піпетки строго заборонено застосовувати повторно в побутових цілях. Вони викидаються в сміттєві контейнери, в обов'язковому порядку упаковані в поліетиленові пакети. Їх утилізують разом з іншими побутовими відходами.

Адвантейдж має доступну вартість і ефективно позбавляє кішку від комах (про бліх на кішці читайте тут). Простота в застосуванні даного препарату і його результати зробили його затребуваним ліками не тільки серед власників кішок, але і собак. Проте, перед застосуванням медикаменту буде не зайвим отримати консультацію у ветеринара щодо його застосування.

Схожі Статті