Як правильно примененять Корадо проти колорадського жука?

Сучасні виробники розробили величезну кількість субстанцій і отрут, що відрізняються егрономічностью, ефективністю і індивідуальними властивостями і характеристиками.

Вони практичні у своїй дії і відрізняються високими показниками знищення шкідника.

Спектр вибору величезний, тому дуже складно вибрати відповідний препарат, який би не тільки позбавив від докучливих жуків, але й не нашкодив здоров'ю.

У даній статті ви зможете детально ознайомитися про те, як Корадо діє проти колорадського жука і як правильно його використовувати щоб одержати максимальний ефект від його застосування.

Загальна інформація

Серед асортименту отрут часто буває складно визначитися з вибором (які існують кращі препарати для боротьби з колорадським жуком, ми розповіли в окремій статті, а тут можна прочитати і про інші не менш популярних і ефективних засобах, спрямованих на боротьбу з цим злісним шкідником).

Тому коли ви знаходитесь в замішанні, а ваш урожай атакують шкідники, купуйте засіб від колорадського жука - Корадо.

Його безперечні переваги:

 • висока ефективність;
 • простота в застосуванні;
 • низька вартість;
 • широкий спектр дії (допоможе вам позбутися не тільки від колорадського жука, але також іншого роду комах, які шкодять городнім і садовим рослинам).

Форма випуску та склад

Проводиться даний препарат в ампулах по 1, флаконах по 10 і 25 мл в яких міститься концентрований розчин, який має своєрідний різкий запах.

Флакони виготовлені таким чином, що ступінь їх герметичності максимальна, тому розлити їх неможливо при транспортуванні. Хімічний склад препарату: аверсектін С. Цей природний авермектіновий комплекс складається з витяжок грунтових грибів Stereptomyces avermitilis.

Механізм дії

Як колорадський жук, так і тля прекрасно пристосовуються до різних отрут, виробляючи до них імунітет. Дані паразити складно винищувати також тому, що швидкість їх розмноження випереджає отруєння від отрут.

Але Корадо - це унікальний препарат, застосування якого стає гарантом того, що кількість комах і жуків зведеться до нуля. Дія препарату буде тривати протягом усього сезону врожаю.

Він прекрасно переносить високу ступінь вологості і сонячних променів, саме тому ви можете бути спокійні, що препарат не втратить своєї здатності від зміни погодних умов.

Через 2-3 години після обробки рослин отрута потрапляє в нервову систему колорадських жуків і діє таким чином, що вони перестають харчуватися, хоча ще цілком життєздатні і активні, але вже не шкодять вашим рослинам. На другу або третю добу після обприскування настає загибель колорадських личинок і дорослих особин.

Спосіб застосування

Перед тим як починати роботу з препаратом необхідно себе убезпечити. Як це зробити:

 • одягніть захисні окуляри, спеціальний одяг і гумові рукавички, щоб повністю уникнути попадання отрути на ваше тіло;
 • ні в якому разі не використовуйте харчовий посуд для приготування розчину;
 • під час процесу обробки рослин заборонено щось є, курити, пити рідину, так як мікрочастинки отрути можуть потрапити в ваш організм.
Працювати з препаратом можна за будь-яких погодних умовах, так як йому не страшна висока температура, і він не змивається дощами. Корадо потрібно наносити на кожен кущ, не пропускаючи ні стебла, ні листя.

приготування розчину

Щоб правильно приготувати суспензію необхідно в точності дотримуватися всіх вказівок, наданих на упаковці виробником. Почнемо розбір - як розводити Корадо від колорадського жука ?.

Знадобиться відро на п'ять літрів (не забувайте, що воно не повинно використовуватися в харчових цілях) і одна ампула препарату.

Наберіть у відро воду кімнатної температури, додайте туди вміст ампули і все дуже добре перемішайте. Після цього рідину необхідно помістити в обприскувач або розпилювач і можна приступати до обробки рослин.

Обробка картопляних кущів повинна бути проведена не пізніше ніж за двадцять днів до збору врожаю. Торада не можна змішувати з іншими препаратами, так як він є несумісним, і такими діями ви не позбудетеся від шкідників, а погубите свої рослини.

Запобіжні заходи

Після роботи з отрутою від колорадського жука Корадо потрібно виконати наступні дії:

 • ретельно вимийте руки і обличчя милом, гарненько прополощіть водою порожнину рота;
 • якщо препарат потрапив вам в очі, протягом п'ятнадцяти хвилин промивайте очі проточною водою;
 • якщо препарат потрапив в організм - терміново випийте два-три склянки теплої води, після чого викличте блювоту. Після випийте склянку теплої води, в який помістіть активоване вугілля.

Дані маніпуляції допоможуть уникнути інтоксикації організму.

Препарат дуже небезпечний для організму, так як клас його токсичності дорівнює трьом.

Працюйте з розчином гранично акуратно, так як він може нашкодити не тільки жукам, але і вам самим.

Якщо після обробки ви погано себе почуваєте, тоді негайно зверніться до лікаря.

Корадо є ефективним і універсальним інсектицидом. Він допомагає позбутися не тільки від колорадських жуків, а й інших шкідників.

Також наші фахівці підготували ряд матеріалів про наступні, не менш ефективні засоби: Блискавки, Апачі, Актара, Танрек, Регенті, Престиж, Табу і Командорі.

висновок

Основними перевагою препарарта Корадо можна по праву вважати:

 • економічність;
 • вигідну і зручну форму випуску;
 • простоту в експлуатації;
 • тривалу дію.

Корадо допоможе швидко і дешево вирішити питання з колорадськими жуками. Не дивуйтеся тому, що препарат доступний кожному. Це зовсім не характеризує ницість його якості.

Основною метою виробника є не висока ціна, а підвищення попиту на його препарат і підвищення продажів. Вже не один рік населення нашої країни купує препарат від колорадських жуків торада і вибір залишається незмінним.

Даний препарат був створений з розрахунком наших фінансових можливостей населення. Як результат - висока ефективність, що сусідить з доступністю та ефективністю.

Схожі Статті