Як вибрати насіння редиски? Огляд кращих сортів для посадки будинку, в теплиці і у відкритому грунті

Вирощуючи що-небудь, і тим більше такий корисний продукт, як редис, ми завжди хочемо отримати найкращу якість продукт.

Але потрібно розуміти, що для кожного типу садівництва є свої певні сорти. Про них сьогодні і поговоримо.

За допомогою цієї статті ви зможете вибрати сорт редису для вирощування на своїй ділянці. В даному матеріли будуть приведені не тільки сорти для відкритого грунту, але і для теплиці, а також для домашнього вирощування.

критерії вибору

При виборі редису для вирощування садівник повинен спиратися на умови, в яких він збирається це робити. Потрібно враховувати місце, в якому ви хочете вирощувати редис, цінову категорію і наскільки довго ви готові чекати урожай.

Для кожного типу вирощування є свої різновиди редису зі своїми термінами вирощування. Визначившись і прочитавши інформацію нижче, ви зможете вибрати кращий сорт конкретно для себе.

Найкраща редиска для відкритого грунту

первісток F1

Популярний ранній сорт, дозріває швидше за всіх - це Первісток F1. Даний редис є гібридом, плоди якого ви можете збирати всього через два з половиною тижні. Яскраво-червоний плід виходить досить великим, до 40 грам, а над землею буде розвиватися велика зелень.

Вага насіння: 1г.

вартість:

 • У Москві за 1г. насіння від 10 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна також дорівнює 10 рублям.

Вюрцбурзький 59

Відмінний вид для тих, хто готовий трохи почекати - це Вюрцбурзький 59. Урожай від нього варто чекати не раніше, ніж через місяць після посадки в землю. Круглий плід цього сорту редису досягає чотирьох сантиметрів в діаметрі і має червонуватий відтінок. На смак ніжно-біла або рожева м'якоть зовсім гірка і відмінно підходить для салатів. На вагах коренеплоди можуть показувати результати до 18 м

Вага: 2 м

Ціна:

 • У Москві за 2г. посівного матеріалу від 16 руб.
 • У Санкт-Петербурзі від 15 руб.

льодяна бурулька

Кращий пізньостиглий серед тих, що підходять для відкритого грунту - це дуже цікавий сорт Льодяна бурулька.

Цей коренеплід виростає неймовірно довгим, до 18 см. Не дивлячись на те, що вживати його можна вже через 25 днів, Ви можете почекати ще трохи і на терміні 40 днів від посадки отримати відмінні, смачні і великі редиски.

Вага: 2 м

цінник:

 • У Москві за 2г. посівного матеріалу від 19 руб.
 • У Санкт-Петербурзі від 18 руб.

Який посівний матеріал хороший для теплиці?

Дитячий F1

Тепличне рослина, що має величезну популярність у садівників за свою скоростиглість - це сорт Дитячий F1. Від насіння до двадцяти двох грамового редису всього два тижні! Чи не гострий, соковитий плід з червоним відливом відмінно підходить для будь-яких страв.

Вага: 1 м

вартість:

 • У Москві за 1г. насіння від 14 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна також дорівнює 14 руб.

рова

Лідируючий середньостиглий тепличний - це сорт Рова. Цей вид з маленькими дев'яти грамовими коренеплодами округлої форми з молочної м'якоттю і червоним видом зовні. Від посіву до повного дозрівання доведеться почекати до 32 днів, але це очікування буде виправданим.

Вага: 2 м

цінник:

 • У Москві за 2г. посівного матеріалу від 15 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна також дорівнює 15 руб.

Селеста F1

Тепличний пізньостиглий сорт з видатними результатами - Селеста F1. Він приносить свої плоди через 24-25 днів після того, як з'явилися перші сходи. Урожай, що не менш важливо, неймовірно великий. Через те, що плоди досягають до 30 грам з 1 метра можна зібрати до 3, 5 кілограм коренеплоду. Чи не гострий плід з соковитою м'якоттю і червоною лушпиння.

Вага: 0, 5 м

Ціна:

 • У Москві за 0, 5 г. посівного матеріалу від 18 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна також дорівнює 18 руб.

Для вирощування вдома

Хелро

Ранньостиглий домашній підвид, що викликав велику довіру у багатьох садівників - це сорт Хелро. Це відмінний редис, дає хороші результати навіть при слабкому світлі. Перші червоні плоди ви отримаєте вже через 20 днів після сходів. А смак і щільність вас приємно здивують.

Вага: 1 м

цінник:

 • У Москві за 1г. насіння від 17 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна дорівнює 10 руб.

Ілка

Середньостиглий редис для вирощування в домашніх умовах - сорт Ілка. Рожеві плоди важать до 25 грам можна збирати на 24-25 день. Гоструватий щільна м'якоть відмінно підійде для любителів острінкой в ​​редисці.

Вага: 3 р

Ціна:

 • У Москві за 3г. посівного матеріалу від 11 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна дорівнює 15 руб.

Пропонуємо ознайомитися і з іншими сортами редису. Читайте про таких: Дуро Краснодарське, Дабел, 18 днів, Рондар, Жара, Сора, Французький сніданок. Також ми розповімо вам про найбільш підходящих різновидах для вирощування в Сибіру, ​​Підмосков'ї і Середній смузі Росії.

Камелот

Домашній пізньостиглий вид з королівським назвою - це сорт Камелот. Один з більш долгозреющіх сортом, урожай від якого Ви отримаєте не раніше, ніж через місяць. Відмінний смак рожевих плодів захопить вас, але доведеться досить довгий час почекати.

Вага: 1 м

вартість:

 • У Москві за 1г. посівного матеріалу від 18 руб.
 • У Санкт-Петербурзі ціна дорівнює 15 руб.

Тепер, визначившись для себе, як і де ви хочете вирощувати редис, виходячи з нашої статті. Ви можете підібрати для себе найкращий сорт. Прочитавши нашу статтю тепер ви зможете вирощувати в теплиці, в домашніх умовах, у відкритому грунті тільки самий соковитий і корисний редис.

Схожі Статті