Як вибрати засіб від тарганів в квартирі: чого бояться комахи, що допомагає сьогодні, огляд популярних марок

Таргани в будинку - показники і джерело антисанітарії. Вони переносять інфекції і навіть кусають людей. Помічено, що паразити можуть об'їдати ороговілі ділянки шкіри на тілі людини, поки той спить. Погодьтеся, не дуже приємне відкриття.

Всеїдні паразити харчуються не тільки крихтами, цукром та іншими залишками їжі. Їм навіть папір за смаком.

Достатня кількість вологи забезпечує комахою грунт у вазонах. Від неприємного сусідства поспішають позбутися за допомогою сучасних хімікатів і перевірених народних засобів.

Засоби від тарганів в квартирі в домашніх умовах

Розглянемо докладніше чого бояться таргани в квартирі і чим труїти тарганів в квартирі самостійно?

Спреї та аерозолі

Це справжня «швидка допомога» в боротьбі з тарганами. Активні хімічні сполуки у складі препаратів здатні отруїти паразитів моментально. Досить розпорошити спрей в напрямку найбільшого скупчення комах.

Для домашнього застосування найкраще вибирати препарати з низькою токсичністю. Важливо і відсутність запаху. Так, поряд з карбофосом, що відрізняється різким ароматом, відомий Комбат з ледь помітним приємним запахом.

ВАЖЛИВО! Якщо застосовуєте спреї та аерозолі регулярно, краще час від часу міняти виробника. Паразити мають здатність повільно, але звикати до хімікатів. В такому випадку ефект може розчарувати.

Працювати зі спреями легко і просто. Надягаємо маску, розпилюємо засіб. Через деякий час провітрювати приміщення. Влаштовуємо вологе прибирання.

Середня ціна дозволяє вибрати засіб по кишені. Чим потруїти тарганів в квартирі? Зарекомендували себе як ефективні інсектициди від комах спреї та аерозолі Raid, Раптор, Комбат, сучасний Дихлофос, Чистий дім, Гет, Кат, Регент.

Порошок і дуст

Це повільна загибель для комах. Чим морити тарганів в квартирі, так це дустом. Порошок і дуст розсипають по всіх кутках, де можуть мешкати вусаті. Не потрібно заздалегідь готувати квартиру для обробки. Головне, щоб до порошків не дісталося вихованці. Порошок зручні тим, що їх дія розтягнуто від декількох тижнів до декількох місяців.

ВАЖЛИВО! Пиретрум - засіб, який відрізняється натуральним складом. Порошок можна приготувати самостійно з суцвіть ромашніка.

Деякі з коштів можна розчиняти в воді і застосовувати як спрей. Розпорошують його за допомогою пульверизатора. Поряд з магазинними порошками і дуст, популярністю користується народний засіб - борна кислота. Його використовую в чистому вигляді, розводять або готують з нього отруйну приманку.

Крейда і гелі

Альтернатива порошків - крейда і гелі. Вони виграють тим, що наносити їх можна на вертикальні поверхні. Дрібному малюють безперервні лінії уздовж плінтусів, навколо вікон і дверних прорізів.

Найпопулярніший крейда торгової марки Машенька.

ВАЖЛИВО! Популярний засіб Глобал німецького виробника часто підробляють. Оригінальний препарат продається в тюбику з написами тільки на німецькій мові. Одна крапля гелю вбиває близько 500 комах.

Гелі наносять пунктирними лініями. Діють вони за принципом ланцюгової реакції. Тарган труїться сам і заражає інших комах. Після застосування цих засобів ефект буде помітний через 1-2 тижні. Чим витравити тарганів в квартирі: Дохлокс, ФАС, Форсайт.

Пастки для тарганів

Пастки зручні для профілактики. Їх дія відрізняється в залежності від виду пастки.

Клейові. Найпростіші конструкції. Тараканов ловлять на клейку основу. Вони прилипають і поступово гинуть. Клейову пастку можна зробити самостійно, використовуючи клей.

Отруйні. Це мініатюрні будиночки з отрутою всередині. Аромат вабить комах і змушує спробувати приманку.

Електричні. Схожі на клейові. Комахи влазять в невелику коробочку, щоб поїсти. Усередині вони гинуть під впливом струму.

ВАЖЛИВО! Розрекламовані ультразвукові відлякувачі на ділі не так ефективні. Боротися з їх допомогою - марні старання. Те ж можна сказати і про застосування трав. Вони відлякують, але тимчасово.

Не слід забувати, що навіть самі низькотоксичні кошти є хімікатами. Всі вони можуть стати причиною отруєння, якщо застосовувати їх неправильно. Не полінуйтеся використовувати рукавички, маску. А після застосування препаратів ретельно мити руки.

Більшість відомих компаній-виробників пропонують на вибір лінійку засобів різних форм і видів. Вибирають препарат в залежності від того, яку мету переслідують. Знищити тарганів відразу можуть тільки спреї та аерозолі. Всі інші інсектициди діють протягом тижня і більше. Вивести тарганів назавжди дозволить тільки комплексний підхід.

Отже, ми розповіли ніж виводять тарганів і що допомагає від тарганів в квартирі ефективно і швидко на сьогоднішній день.

Схожі Статті