Як виглядають укуси клопів у дітей: фото, шкода для дитини, як зняти свербіж

Клоп - дрібна комаха, що володіє характерним неприємним запахом. Живуть вони як у дикій природі, так і житлових приміщеннях, куди нерідко забрідають в пошуках їжі.

Ці кровоссальні комахи здатні заподіяти чимало шкоди всім мешканцям (дорослим і дітям), так як укуси їх досить болючі, а позбутися від непрошених гостей - велика проблема.

заподіяна шкода

Раніше вважалося, що ці комахи атакують лише неблагополучні квартири, мають антисанітарні умови. Але це не так. Проникнути ці спритні жучки можуть абсолютно в будь-який будинок.

У житлових приміщеннях зустрічаються в основному клопи постільні або домашні. Харчуються ці комахи кров'ю, ротовий апарат у цих особин колючо-сисний.

Невеликим хоботком вони проколюють шкіру людини, висмоктують кров, одночасно впорскуючи в пошкоджене місце свою слину, яка і викликає нестерпний зуд в області проколу. Вибирають ці шкідливі жучки в якості своєї жертви володарів тонкої і ніжної шкіри - жінок і дітей.

Як виглядають укуси клопів у дітей? фото

Укуси постільних клопів мають свої особливості, їх легко відрізнити від комариних.

На шкірі дитини і ті, і інші пошкодження можуть проявитися червоними припухлими плямами, але є деякі відмінності:

  • сліди зазвичай з'являються вранці, так як ці жучки ведуть нічний спосіб життя і активізуються в період від першої до 3-ї години ночі;
  • довгі доріжки з укусів. Паразит вибирає на шкірі місце, де кровоносні судини розташовані особливо близько і робить кілька проколів, як правило, по одній лінії, щоб насититися;
  • ураження шкіри клопами можна побачити під нічний сорочкою або піжамою дитини, в той час як комарі залишають укуси тільки на відкритих ділянках тіла.

Клопова укус виглядає наступним чином: червона припухлість з кров'яної кіркою в середині.

ВАЖЛИВО! Укуси клопів зазвичай викликають не біль, а нестерпний зуд пошкодженої ділянки шкіри!

При огляді постільної білизни також можна побачити ознаки наявності кровососів в будинку. Дані комахи не виділяють речовину, що змушує згортатися кров, тому простирадло і подушка будуть забруднені кров'яними плямами.

Виявити шкідників можна досить легко: достатньо ввімкнути світло в дитячій кімнаті в 4 ранку і відразу ж можна побачити клопів, які поспішно почнуть тікати з ваших очей.

фото

Як виглядають укуси клопів у дитини? Фото нижче:

Чим небезпечні?

Вони вважаються досить безпечними для дітей, як і комарині. Крім сильного свербіння і почервоніння, вони можуть викликати лише невелику алергічну реакцію.

Хоч вони і не несуть великої шкоди, з клопами не варто миритися і відразу позбуватися від них добре відомими і дієвими засобами. Головне це робити безпечно для людей і тварин.

І все ж варто звернутися до лікаря, якщо:

  • після укусу у дитини піднялася температура;
  • укушенное місце стало щільним, з'явилася ранка, це може говорить про потрапила інфекції та початку запального процесу;
  • анемія. Клопи висмоктують досить великий об'єм крові за один нічний вихід, багаторазово повторювані нападки на дитину можуть обернутися серйозною втратою крові;
  • якщо у дитини спостерігається задишка, утруднене дихання. Це може бути викликано серйозною алергічною реакцією на Клопова слину.
Зняти свербіж допоможуть різні відвари трав: ромашки, шавлії. Допоможе обробка пошкоджених ділянок шкіри мильним або содовим розчином.

У будь-якому випадку, сусідство з клопами не обіцяє нічого хорошого вашим дітям. Тому при найменших ознаках появи цієї напасті в квартирі потрібно терміново від них позбавлятися. Робити це можна самостійно або за допомогою спеціальних служб по знищенню цих комах в будинках.

Тут наведемо посилання на всілякі засоби від клопів: Карбофос, «Чистий дім» - аерозоль або дуст, крейда «Машенька«, спреї Рейд, Раптор або Комбат, кошти, які потрібно розводити у воді і проводити обприскування - Ціфокс, Форсайт, Фуфанон, Кат, Кукарача, Гет, Тетрікс.

Схожі Статті