З тваринного на вас або блохи тварин на людину! Чим блохи в кішок небезпечні для людей?

Поставити щеплення можна майже від усіх хвороб. Космонавти роками живуть на орбітальній станції. Людство не сьогодні - завтра впорається з раком і СНІДом. А ми боїмося бліх!

І в цьому немає нічого дивного. Вона жила ще 55 мільйонів років тому. Природні умови, які занапастили мамонтів, не принесли цього паразита ні найменшої шкоди.

А наскільки вона може бути небезпечна для людини?

Загальний опис

Кровоссальні, що паразитує комаха. Дуже витривала. При низьких температурах впадає в сплячку на тривалий час.

При сприятливих умовах одне покоління встигає вирости і вступити в пору статевої зрілості дуже швидко, протягом 10-14 днів.

Довідка! Завдяки будові свого тіла (приплюснутості), можливості блискавично стрибати і бути досить невибагливої, практично невразливі.

І так давайте знайомиться

Блоха котяча. Дуже дрібна комаха. Розміри від 0.5 мм до 3 мм. Летать не может, так як крил у неї немає.

Зате є дуже сильні задні лапки, за допомогою яких вона може стрибати з одного об'єкта на інший. Кожна особина має свого господаря, в даному випадку кота, ніколи не змінює господаря і на протязі всього свого життя живе з ним.

Однак це не заважає їй «ласувати» іншими. Котячі блохи мають коричневий колір. Тельці приплюснуто так, як ніби його стиснули з двох сторін. Панцир дуже твердий.

Блоха собача. Має розміри трохи більше, до 5 мм. Ротовий апарат колючо-сисний. Має 6 ніг. Панцир тіла по міцності поступається котячої. Але для того щоб її розчавити доведеться докласти чималих зусиль.

В іншому вони схожі один на одного.

Чим небезпечні блохи для домашніх тварин

Вельми неприємні комахи. Вони порушують спокій наших домашніх вихованців. Їхні укуси подразнюють шкіру і можуть викликати алергічні реакції у собак і кішок. При великому скупченні починається випадання шерсті, погіршується загальний стан здоров'я, слабшає імунітет. Так само можуть стати рознощиками заразних паразитів і хвороб тварин.

На нашому сайті ви знайдете статті, що розповідають про те, що таке трав'яні і білизняні блохи.

Як блохи потрапляють в наш будинок

Якщо ви утримуєте домашніх тварин, питання відпадає сам собою. Відповідно до назви вони приходять в наші будинки разом з кішками або собаками.

Якщо домашніх тварин у вас немає, ви або ваші гості можете принести личинки або яйця на взуття. Якщо ваші друзі тримають тварин, блоха може з цієї тварини стрибнути на вас і благополучно прибути до вашого помешкання. Способів багато.

Детальніше про те, звідки блохи беруться в будинках, ми розповідали в цьому матеріалі, а як вони можуть з'явитися в будинку і квартирі читайте тут.

Чим небезпечні для людей ці комахи

Одвічне питання, яке турбує дуже багатьох - Небезпечні блохи для людей чи ні? Чи можуть вони посилаються НЕ тілі людини? Оселитися не можуть! Ні котячі, ні собачі. А ось покусати - Так! І ті й інші.

Давайте розбиратися:

  • людське тіло відрізняється досить суттєво від тіла тварини. У нас немає того вовняного покриву, який необхідний для існування бліх. Їм ніде сховатися;
  • соціальні умови життя сучасної людини, регулярне миття голови, щоденний душ зовсім не сприяють проживання цих паразитів (вони бояться води) на людському тілі.

Але хоч блохи і не зможуть оселитися на нашому тілі, вкусити вони можуть. Укус блохи хворобливий, шкіра після укусу свербить (про те, як вилікувати укуси бліх на людину і зняти свербіж, ми розповідали тут). Якщо їх багато, укуси можуть викликати алергічну реакцію. Якщо блохи вашої собаки встигли вкусити іншу тварину, хвору собаку або щура, а потім вкусили вас, вони можуть стати рознощиком хвороби або паразитів.

Про те, наскільки блохи можуть бути небезпечні для людини, можете дізнатися з цієї статті.

Це дуже знаменита особа. Завдяки їй не одна імперія впала від чуми, та й Лівша прославив її тим, що зумів підкувати. Однак не варто надавати цьому комасі особливого значення. Боротися з блохами в домашніх умовах не так вже й складно, але краще не допускати їх у своє життя.

Схожі Статті