Засіб від клопів Ціфокс, як розвести смерть клопів

Ціфокс - засіб від клопів, яке допоможе позбутися від нічних кровососів напевно.

З численних пропозицій сучасного ринку отрутохімікатів від комах - шкідників це один з найефективніших засобів.

Перед застосуванням препарату

Ціфокс від клопів - препарат для професійного застосування, він успішно використовується фахівцями - дезінсектор і дозволяє очистити квартиру від клопів назавжди.

У зв'язку з особливою токсичністю, рекомендований до застосування тільки фахівцями. У той же час, при дотриманні деяких запобіжних заходів, можливо його використання самостійно. У зв'язку з високою токсичністю даний препарат досить важко знайти у вільному продажу. Але в даний час знайти джерела придбання все-таки можливо.

Речовина має різкий, стійкий запах, який дуже важко вивітрити з приміщення

Дія кошти від клопів Ціфокс засноване на речовині циперметрин. Це високотоксичний отрута перітроідной групи, що отримується з алкалоїдів. Він здатний руйнувати хітиновий покрив комах і проникати в тіло і травну систему, блокуючи імпульси клітин. Порушення роботи різних органів клопів призводить до загибелі шкідників.

Препарат здатний знищити як дорослих особин, так і личинок комахи. Діє він практично миттєво, і клопи гинуть від руйнування нервової системи.

Склад і форма випуску

Крім основної речовини циперметрину в концентрації 25 відсотків, до складу інсектициду входять допоміжні речовини:

 • Емульгатори.
 • Стабілізатори.
 • Аромати.
 • Розчинник.

Проводиться ціфокс в концентрованому вигляді. Це прозора рідина жовтуватого кольору. Фасується у флакони 50, 500 і 1000 мл. Маленького флакона в 50 мл вистачить для повної дезінсекції квартири.

Спосіб застосування

Яд використовують в розведеному вигляді. Після розведення розчин біліє. Застосувати його потрібно відразу після приготування. Оскільки під впливом кисню отрута руйнується і втрачає чинність протягом 8 годин.

І так як розвести ціфокс від клопів? Розчин готується в підходящої ємності. Концентрація його залежить від ступеня зараження приміщення:

 • Для сильно заселеного клопами приміщення готується розчин з концентрацією 0, 05% - 2 мл на 1 л.
 • При першому виявленні комах досить буде розчину в 0, 01% - 0, 4 мл на 1 л.

Подальші дії дуже прості:

 1. Ємність енергійно струшується протягом 5 хвилин.
 2. Потім переливається у флакон з пульверизатором.
 3. Розчином обробляють предмети меблів і всі передбачувані місця проживання комах.

Гідності й недоліки

Ціфокс - препарат з високою ефективністю. Завдяки тривалій дії він знищує як дорослих особин. Так і знову вилупилися з личинок примірників.

Яд цілком доступний за ціною. При проведенні обробки крім клопів гинуть і всі інші комахи, що знаходяться в квартирі. До плюсів також відноситься невисока ціна отрути і його економічність.

Препарат абсолютно нешкідливий для поверхні меблів. З обшивки м'яких меблів він вивітрюється максимум через тиждень, тому мити її немає необхідності.

До недоліків Ціфокса відноситься його висока токсичність і можливість отруєння при використанні. Клопи можуть адаптуватися до препарату, тому після невдалої спроби знищити всіх паразитів, повторна обробка буде марною.

УВАГА. Запах від препарату зберігається в квартирі досить довго. Але це не небезпечно для здоров'я, оскільки отруйну дію під впливом кисню руйнується.

Як не отруїтися Ціфоксом

Препарат цей досить серйозний, тому при його застосуванні потрібно дотримуватися особливої ​​обережності:

 • Для роботи потрібно надіти захисний костюм, який потім слід викинути.
 • На ноги обов'язково надягають гумові чоботи, на руки гумові рукавички.
 • Очі слід захистити окулярами, дихальні шляхи респіратором або марлевою пов'язкою.
 • З приміщення видаляють людей і домашніх тварин, продукти і посуд.
 • Після обробки приміщення провітрюють мінімум 30 хвилин.
 • Після проведення обприскування обов'язково слід прийняти душ, інтенсивно промити з милом ділянки, на які міг потрапити препарат.
ВАЖЛИВО. Не допускається проведення обробки препаратом дітьми і вагітними жінками, а також людьми схильними до алергії.

Після обробки можна входити в будинок не раніше ніж через 12 годин. Проводиться повторне провітрювання і вологе прибирання з мильно-содовим розчином.

ПОРАДА. Через 12-15 днів бажано провести повторну обробку приміщення, так як за цей час з яєць вилупляться нові екземпляри клопів.

ознаки отруєння

Навіть при всіх заходах безпеки, можна отримати отруєння при обробці квартири. Про попадання отрути в організм свідчать нудота, задишка, запаморочення, у важких випадках - блювота.

При наявності цих симптомів:

 • потрібно прополоскати рот і ніс содовим розчином;
 • зробити промивання шлунка і прийняти адсорбент;
 • при наявності різі в очах застосувати альбуцид;
 • у важких випадках доцільно звернутися до лікаря.

Зберігайте набутий препарат в недоступному для дітей місці, далеко від продуктів харчування. Не допускайте нагрівання флакона при зберіганні.

Ціфокс допоможе швидко і назавжди звільнити квартиру від постільних кровососів. При дотриманні всіх інструкцій по його застосуванню він не завдасть шкоди вашому здоров'ю.

Пропонуємо вам також ознайомитися з іншими засобами від клопів: Тетрікс, Чистий дім, Гет, Кат, Форсайт, Фуфанон, Кукарача, Карбофос, Рейд, Машенька, Раптор, Комбат

Схожі Статті