Засоби «Чистий дім» від клопів, аерозолі і дуст високу ефективність

При появі клопів в квартирі необхідно без зволікання приступати до їх знищення. Найбільш популярними засобами є різні аерозолі, спреї, дуст.

Таку народну любов вони заслужили завдяки простоті застосування - їх не треба попередньо розчиняти у воді або змішувати. Достатньо лише окропити або засипати місця проживання клопів.

Одне з таких засобів - «Чистий дім».

Засоби Чистий дім від клопів

Засіб «Чистий дім» проводиться в декількох формах, і вже встигло зарекомендувати себе як надійний спосіб знищити клопів.

УВАГА! Для його ефективного використання необхідно в точності виконувати вказівки, наведені в інструкції.

Переваги і недоліки

Препарат «Чистий дім» має як безліч переваг, так і кількома недоліками. У числі переваг можна виділити:

 • досить велика ефективність у знищенні паразитів;
 • можна використовувати в квартирі і на дачі, обробляючи великі площі;
 • має невисоку залишкової токсичністю, легко змивається з поверхні меблів;
 • деякий час після нанесення служить профілактичним засобом;
 • дуже легкий у застосуванні;
 • не надто висока ціна в порівнянні з іншими аналогічними засобами.

У той же час у засобів «Чистий дім» є і недоліки:

 • Препарат в будь-якій формі абсолютно безпечний проти кладок яєць. В результаті необхідно обробляти гнізда іншим способом, інакше є ризик відродження популяції через деякий час.
 • Має неприємний сильний запах, який може подразнювати слизові частини тіла.

Деякі користувачі залишають відгуки про його малу ефективність. Однак в цих випадках потрібно попередньо оцінювати масштаби зараження паразитами, знати де знаходяться гнізда, розрахувати кількість необхідних коштів. В іншому випадку його самовільне використання не дасть бажаного результату.

форми випуску

Препарат «Чистий дім» проводиться в двох формах - аерозолю і дусту (порошку).

Аерозоль Чистий дім від клопів включає в себе два діючих компонента - тетраметрін і циперметрин, які обидва мають нервово-паралітичну дію. Його склад схожий на інші популярний засіб від клопів - «Раптор».

При розпилюванні спрей від клопів «Чистий дім» надає миттєве дію, але в той же час він може бути шкідливий для людини - при попаданні на слизові оболонки викликає алергію. Тому при його застосуванні необхідно користуватися засобами індивідуального захисту.

ВАЖЛИВО! Тонка трубочка, що йде в комплекті з балончиком, дозволяє доставляти засіб в самі недоступні місця.

Друга форма випуску - сірий порошок, дуст. Він також містить в собі тетраметрін і циперметрин, однак, в кілька менших кількостях. Через це для ефективного результату необхідно буде затратити порошку більше, ніж аерозолю.

Однак крім них, до складу дусту ще також входить піперонілбутоксід, що збільшує термін дії інсектицидів. В результаті розсипане засіб буде ефективно не тільки проти дорослих особин, але і проти вилупилися з яєць личинок. У той же час порошкову форму найлегше вдихнути людині або тварині.

Вплив кошти на клопів

Засіб «Чистий дім» поєднує два активних компоненти, які впливають на паразитів.

Тетраметрін швидко доставляється в організм і перериває роботу нервових імпульсів. Це виробляє паралізує дію на клопа, що призводить до швидкої смерті.

Циперметрин діє на внутрішні органи і центральну нервову систему комахи.

Обидва компоненти вступають в реакцію з повітрям і через кілька годин розпадаються на безпечні складові. Препарат отримав дозвільні документи на застосування в багатьох країнах Європи, проте його не можна охарактеризувати зовсім безпечним.

За відгуками споживачів, «Чистий дім» допомагає позбутися не тільки від клопів, але і від інших комах в приміщенні - мурах, тарганів, а іноді навіть від гризунів.

Інструкція із застосування

Процес обробки аерозолем і дустом дещо різниться, оскільки порошок можна застосовувати на вертикальних поверхнях.

Попередньо в обох випадках необхідно провести підготовчі роботи:

 1. Добре пропилососити кімнати, протерти пил. Видалити з квартири на 2-3 години всіх людей і домашніх тварин.
 2. Обов'язково надіти халат або комбінезон, рукавички, окуляри, респіратор. При тривалому розпиленні на великій площі найкраще скористатися протигазом.
 3. Всі меблі виставляється так, щоб можна було без труднощів дістатися до будь-якої стінки. М'які меблі максимально розбирається на складові. Продукти, предмети особистої гігієни герметично закриваються в плівку або видаляються з квартири.
 4. Балон з аерозолем перед застосуванням кілька разів струшується. Розпилення проводиться не менше 3-5 секунд на кожен квадратний метр поверхні, включаючи задню частину меблів, стіни, підлогу, вентиляцію і т. Д.
 5. В останню чергу за допомогою тонкої трубочки, що входить в комплект, аерозоль впорскується в щілини на підлозі, під плінтусами і т. Д.

Дуст можна застосовувати у вигляді чистого порошку або емульсії.

У першому випадку він просто розсипається невеликим шаром по горизонтальних поверхнях на 3-4 години, а потім ретельно змивається теплим мильним розчином.

У другому випадку можна змішати 10 грам дусту і 10 літрів води, і отриманим складом обприскати поверхні з пульверизатора.

Після відведеного часу необхідно провітрити все приміщення, а потім провести в квартирі вологе прибирання із застосуванням мильного розчину. Всі покривала, штори, фіранки, потрібно випрати в пральній машині.

УВАГА! Через 1-2 тижні найкраще провести повторну повну обробку, добиваючи вилупилися з яєць комах.

Засіб «Чистий дім» зарекомендувало себе як надійний препарат для знищення клопів в приміщенні. Воно випускається в двох формах - аерозолю і дусту. У першому випадку його легше застосовувати, а крім цього в комплекті йде спеціальна трубочка для обробки важкодоступних місць. Однак в обох варіантах засіб не діє проти яєць, а значить обов'язково через деякий час потрібно буде провести повторну обробку. Якщо застосування інсектициду не дало позитивний результат, найкраще звернутися в спеціалізовану компанію по боротьбі з паразитами.

Пропонуємо вам також ознайомитися з іншими засобами від клопів: Тетрікс, Кат, Гет, Ціфокс, Форсайт, Фуфанон, Кукарача, Карбофос, Рейд, Машенька, Раптор, Комбат

Схожі Статті